Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
]-( nemam ako aj drahy je v kine isiel na nejaky horor :-D a s kym ides?
Odpovedať
ani sa nepýtaj.... ]-( ..všetci sa na mna vykašlali tak idem sama...už som sa nan stááááášne dlho tešila, tak keby to bolo niečo iné, kašlem na to....snád to bude stáť za to... :-D
Odpovedať
sama? co si skor nepovedala mohli sme ist ku nam :-)
Odpovedať
ani mi teraz nehovor....no čo už včul...idem aj sama...a u vás to už dávno bolo..som volala do Maxu.. :-(
Odpovedať
to ja Ti ani neviem my sme boli vcera na James Bondovi - kravina :-S
Odpovedať
na to by som nešla..no jo, ja padám...potom sa ozvem ked sa vrátim..snád tu budeš...papa :-) 8-)
Odpovedať
oki pa pa ;-)
Odpovedať
ahojte babule ste tu????? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hallllllllooooo, je tu niekto z majoviek???
Odpovedať
no a zase nikto... ;-) ;-) babule uzite si tu sobotku.....A TESIM NA FOTECKYYYYYYYYYYYY ;-) :-D :-D :-|
Odpovedať
ale ved tu sme ;-) teda som :-D baby sa uz asi dost intenzivne pripravuju na zajtra 8-) :-D kto sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????
Odpovedať
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
a tu co??? nic??? :-p
Odpovedať
no tu veru nič....bledne to.. :-p
Odpovedať
ahojte babule uz som kuk fotecky zo stretka.....aj zaaaavidim :-( :-( :-|
Odpovedať
ahoooooooj, urobila si kuk? neboj, aj vy budete mať ;-) :-)
Odpovedať
nooo a kolko vas vlastne nakoniec bolo???? ;-)
Odpovedať
no nakoniec nás bolo 7..ale ratkiller skoro odišla tak na fotkách nás je väčšinou 6..takže presná polovica z predpokladaného.. :-|
Odpovedať
ale bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 8-) miri dnes som to nestihla, od rana som az teraz prisla domov a som na srot :-p snad zajtra alebo v stredu cez trening by som odbehla oki? este vydrzis? ;-)
Odpovedať
jasné cica, vydržím...aj tak fotečky už poupravovali holky, tak už nemám ani čo moc...no len si chcem nejaké svoje..ale to vydrží aj do weekendu. Tak sa potom ozvi, behneme na kávičku, jo? 8-) ;-)
Odpovedať
jasneeee sedi vec, aky bol pondelok?
Odpovedať
otras....mám prvý den svoje dni tak mi je naprd a riešim nepríjemné veci..som spomínala na druhom fore... :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeej az teraz som kukla tie fotecky su dobreeee x-) :-N
Odpovedať
dobré, čo? ty si si ešte ani nekukla???? ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj.... uz mate kameramana a DJa?
Odpovedať
dana...mi aaaano aj fotografa,,, :-D :-D
Odpovedať
ahoj miri ale kukla kukla, inak zajtra pridem este sa ozvem ze kedy oki? ;-)
Odpovedať
oki, ja teraz valím na angličtinu ale pred šiestou som už doma.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka: fotografa mame uz aj my, ale na kamerana a DJ sme nejak pozabudli zatial....
Odpovedať
dana viktoria tak hlavne s tym sa poponahlaj kedze mas taky datum aky mas aby neboli uz obsadení....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?