Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
tak to mám asi výhodu...práve mi aj hovoril, že dnes si idú konečne aj rezne robit..takže skoro 2mesiace tam bol na fazule a cestovinách.... :-D chudátko moje hladnučke... :-|
Odpovedať
no ale zase keby bol nutený tak by mu boli dobre aj cestovinky,,,,,,,takze MIRI ked budes vo velkom svete....budes chodit aj s namy pokecat????? :-|
Odpovedať
neviem moja....a to ma dost trápi..lebo závisláčka ako ja a bez netu.... :-( :-( :-( zatial tam net nemá..uvidíme čo sa s tým bude dat robit... :-|
Odpovedať
sak nejake kaviarne internetove tam urcite budu,,,,fnuk s kým tu pokecam???? =-) =-)
Odpovedať
no co ty....vas tu je dost...ale co ja??? ja tam budem takmer sama.... :-( :-( :-( a kavierne sú tam..uvidíme..zas tam nemožem trávit vela času... :-|
Odpovedať
no to ano....a uz vies co tam budes robyt....ci az potom nieco najdete????
Odpovedať
až potom zistím..musím íst do agentury a zahlasit sa...uvidím..už teraz mam z toho depky... :-S
Odpovedať
a co by si cela robit??????ci jedno????
Odpovedať
no jedno nie je..mám rôzne zdravotné problémy, tak to budem mať o to ťažšie...tak preto to nie je jedno..inak keby neboli, tak mi to je zo začiatku aj jedno...
Odpovedať
no ved nieco najdete.... ;-)
Odpovedať
snad hej..oki, tak ti krásny večer..ja už idem pa.... 8-) ;-)
Odpovedať
MAAAAAJOVKY.....ako planujete...pripravujete....a stresujete?????? :-D :-D ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zenusky co s kabelkou? ...budete mat nejaku na svadbe alebo nie? Naozaj nad tym uvazujem....ked ju budem mat, bude mi asi trosku zavadzat a ked nie, tak mi budu chybat po ruke vecicky ako puder, vreckovka.... Co vy, ako?
Odpovedať
No ja ich asi supnem do kabelky mamine :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj nad tym som uvazovala...ale co pri unose nevesty? ;-)
Odpovedať
no sa budes stale pudrovat a malovat...si pri tom asi ani nespomeniem na nejake sminky...... :-D
Odpovedať
caute *hviezdy* 8-) teda co sa kabelky tyka tak kaslem na nu, nosim ju den co den a koniec koncov bude okolo mna kopec ludi a hadam sa najde niekto co ma zachrani, neviem si predstavit ze by som mala v jednej ruke kyticu + kabelku a v druhej draheho :-D :-D :-D :-D ziadna kabelka mne sa to nepaci :-S miri ako bolo na zabave?
Odpovedať
ery co si vcera porabala....a kedy nam vlastne ukazes fotecky zo skusania????hmmmm :-D :-D
Odpovedať
veru ery, dávam ti 3dni inak ich tu zverejním... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miri ako bolo na diske????? :-D
Odpovedať
jooooooj, ešte stále som k.o.....nemôžem sa prebrať...bolo supiš.....ved som nikde nebola takto ani nepamatám...som prišla bolo 6ráno... :-D :-D
Odpovedať
postretala som všetkých známych, aj skoro celé osadenstvo zo svadby pred 3týždnani...a vidíš, kecám, bola som vlastne na svadbe...no ale myslela som takto, v rifliach a bez špeci účesu... :-D :-D
Odpovedať
a sestra ako???? ;-)
Odpovedať
sestra??? tá je v dvadsiatom nebi...celá happy...vyškeraná ako lečo..ved už len ked vidím čo ma nastavené na ICQ tak viem.. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
co???? :-D
Odpovedať
no ako puberťáčka..vždy tam ma niečo v štýle, že to je zas blbý den, zadrite niekto niečo...už aby bol pondelok...neznášam weekend... a také pod. a teraz tam má od rana úplny opak..vyškereného smeja a napísané, že : som happy, perfektný weekend...som vytancovaná..a tak...ale to sa ťažko opisuje...treba ju poznať osobne... :-D :-D :-D :-D je to náš výkvet... :-D
Odpovedať
jaaaaaj....xi....tak si to holka uzila... :-D :-D Miri skusam hladat nejaku stranku kde je zobrazene skladanie servitkov a nic...nevies o niecom????
Odpovedať
hm...veru neviem.....lebo som ešte ani nehladala...a keby si zašla do knižnice? tam to bude...ale viem, je to lepšie na nete nájsť....pohodlnejšie..ani mne by sa nechcelo trepať do knižnice... :-D
Odpovedať
vies ja chcem take tak do hora....ako stoja....
Odpovedať
nefííííííííím veru.... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?