Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no vidis, dobre ranko, a predsa pisem...... :-) Som v praci, nachvilu som si odbehla od pracovnych veci..... Ja odlietam 14.11 z Ke ale ako som Ti uz pisala len do 19.11-len na par dni-CISTO VYLET.... Ty teda poletis paradne, ked TI to vyjde rovno na Stedry den....fiha :-( ale bude dobre, ja som rodeny pesimista(hoci fakt nechcem byt), no snazi sa apon inych povzbudit, ked uz nedokazem samu seba.......Prve mesiace som tam prerevala a nadavala na vsetkych a na vsetko,ale potom to islo, nasli sme si tam znamych a teraz mi je dokonca smutno, CO BY SOM ANI VO SNE NIKDY NEPOVEDALA :-D Nechapem, preco chcete zrusit tu svadbu v maji?Ved ak mate booknutu salu, kostol, atd...preco?Veci co budes chciet si dokupis tam...a?Ci kde je problem?Hm??????Ci mi nieco uslo? :-o
Odpovedať
adi, nemáme nič booknuté...pretože je to veľa problémov...rozhodne nechceme svadbu na úrade, a na náuky nemáme čas..tak neviem ako to riešiť...i ked dnes ma niečo napadlo spolu s kamkou a skúsim sa do toho pustiť...obvolám pár ľudí a uvidíme...potom môžme prísť aj 10.mája 8-) ;-) neviem, uvidím..aj ked som to nechcela odfláknuť ale odkedy som mala na sebe tie šatočky (č.4 :-D :-D ), tak som akosi povolnejšia... 8-)
Odpovedať
A co TA napadlo? nauiky si mozete urobit aj tam a doma sa to da s dobrym knazom zvladnut aj za mesiac...Kebyze si to robite tam?Konkretne v Dubline su myslim Jezuiti al. Saleziani?Rozhodne by sa to dalo... ;-) Porozmyslaj.... Normalne si idem pozriet album,lebo potom som "blazon" z toho, co tu hovoris......ja som si zatial nic nezalozila,akosi ma to nelaka......preco si po tych satockach povolnejsia?v com? :-D
Odpovedať
Cau MIMI....akurat som dopozerala Tvoj album.....parada,uz Ti niekto povedal ze sa podobas celkom na Baru Basikovu????? ;-) Fakt....Jednoznacne najlepsia si v tych satach s krajkovym kabatikom, fakt, moj otvoreny nazor :-D velmi Ti pristanu.......
Odpovedať
adi...joooooooj, toľko otázok...no pekne poporade... takže náuky tam určite ee, my sme od Dublinu hooooodne daleko, my až v severnom írsku, a chceme svadbu ked tak, tak v katolíckom kostole...takže to by asi nešlo... no povolnejšia som v tom, že sme chceli radšej svadbu odložiť, aby nebol taký zhon a aby bol vôbec čas to všetko riešiť a organizovať..už som o tom veľa písala...takže preto..ale ked som mala tie šatočky na sebe..všetko sa mi zdalo hned jednoduchšie :-D :-) ktoré šatočky si myslela s krajkovým kabatikom? lebo bolo ich tam krajkových více... ešte stále nemám tu letenku booknutú, akosi to nešlo...tak si ju idem asi sama večer cez letenky.sk zajednať...na 24.12.:) 8-)
Odpovedať
tak to mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odlietam už na 1000000000% 24.12..........bože, ako sa teším... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) uvidím moju láááááááááááááááásku ;-) :-) :-) 8-) :-o :-D :-p :-N x-) ;-) 8-) :-D
Odpovedať
babyyyyyyyyyyyy caute moje co nove? u nas bol dnes blazninec ]-( ]-( ]-( jeeeeej MIRI to je super tesim sa s Tebou 8-) ;-) :-) ale vies co? bola by som rada keby ste tu svadbu nerusili ;-( :-| :-( noooo ja viem ze sa mi to povie ale ..... nuz ale clovek mieni..... ze? Co nove?
Odpovedať
ery moja krásna..ja som stále z tých šiat vedle jak tá jedle..z tých štvrtých.... :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
akurat som si ich aj ja dopozerala, tie s tym sirokym pasom cez plecia su akoze vazne dobre x-) x-) 8-) pockaj su to tie co aj ty myslis?
Odpovedať
aha e-e ale ja myslim ze aj tie Ti sedeli nooooooooooooooo? takze????????????
Odpovedať
ako si to myslela ze by si nieco vymyslela aby.....
Odpovedať
jasné, že tie myslím...s tým pásom cez plecia.....mám ich označené ako č.4...čo nevieeeeeeeš? :-D :-D :-D no a ja už sa vidím 19.mája tam v nich....ach...to je blažený pocit... a ty čo maš nové?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nooooo ani nic, zajtra idem pre kamku na Swechat pred tym este xcem kuknut v ba nieco na spining a tak no a v nedelu slapeme co? ;-)
Odpovedať
jasneeeeeeeeee 19 ty maaaaaaaaaj to istiiiiiiiii x-) x-) :-N :-N :-p :-D 8-) ;-) :-) :-) ;-) 8-) :-D :-p :-N x-)
Odpovedať
no tak ty si ideš ešte kupovať nejaké origoš oblečko na spining? tak to ja už vôbec nejdem..budem tam ako taká sedlana z lazov...ja nemám žiadne také "tepláky", čo by boli whod..a hlavne, ked tam budete všetky ako z časáku na šport... :-| :-D :-D :-D :-D :-D :-D no kôli tým šatám som ochotná to asi aj "zbúchať" za pár týždnov..ted niečo a potom nejak cez tel a tak..no uvidím..stále som šatočkymi očarená... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
heeeeeeeeeeeeeeeeej pocuj ale ja nemam doma ziadne teplaky, tie co som mala tak to boli mojej maminy lebo som si fakt ako nechcela obliect rifle no a tie co som mala ( XXL ) tak si predstav ako sa mi v nich islo ]-( :-( :-| po par zatiahnutiach som mala skoro pol hm zadku noooooo, to je jedno :-D :-D :-D skratka fakt nemam nic na seba aj som si vcera xcela nejake kupit v maxe ale sorry tam uz maju lyziarske nohavice a v tych ja teda asi urcite nepojdem takze som ze este skusim v ba kedze tam maju vacsi sportak nie ako u nas a i napriek tomu ze tam uz maju lyziarske gate tak tam este maju aj dost miesta na normalne takze preto!!!!! a nevymyslaj blboviny a pridi, btw..... uz si zahlasena :-p :-p :-p :-p :-p :-p ;-)
Odpovedať
tak si ma pekne sprdla...dobre teda, ale ne, že sa budeš hambiť za mna...ja mám tepláčiky červenučké s bielym...a triko..tak to zatim ale len netuším....a aj by si ma zaviezla dom? lebo sa mi nechce takej spotenej stáť zas hodku na hasičskej... ;-) teda si vravela, že by si šla do mesta...ale ak sa ti nece, tak to nejak inak vyriešime.... :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
jasne ze zaveziem, chalani zacinaju o osmej floorbal tak Ta jasna vec ze zaveziem ;-) :-)
Odpovedať
ale nepôjdeš len kôli mne, že? ideš do Swechatu? to je letisko v Rakúsku? lebo ma hnali, že mám ísť z viedenského letiska ale ja som tam vživote nebola...tak idem z prahy...xi pôjdeš aj do ikey?
Odpovedať
swechat je v pohode, asi by som mala viac strachu v tej Prahe ako na Swechate ale to Ta nejdem strasit :-D do ikeii nooooo chcela by som len neviem ci to stihnem ked chcem ist este kamke kuknut na svadbu a ta je o tretej tak ufidiiiime, ale ja to isto stihnem ha x-)
Odpovedať
no nestraš ma.....ja som na letisku vlastne nikdy nebola, tak si myslím,že v prahe sa aspon wpoho opýtam...čož v rakúsku by som sa nevedela vymekotať...som nemčinu nepoužívala tak 6rokov... :-N no ak by si nááááááááádhodou stihla ikeu...dala by som ti menšiu bojovú úlohu....teda ak by ti to nevadilo....nie je to až také súrne...ale...no ved by som ti povedala 8-)
Odpovedať
oki ak tam budem ozvem sa, uz letim pa pa a pekny wecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky!!!! ako sa to tu rozbehlo, booooze davno som tu nebola, co uz ale! miri si nadherna v tych satach, mne sa pacia vsetky! aj ja sa chystam na prvu skusku, uz sa neviem dockat, ale v salone mi povedali ze staci az v januari ked som junovka..........ale viackrat nespomeniem lebo ma vyskrtnu z tejto sekcie kedze ste tu majovky :-D :-D :-D
Odpovedať
ery, tak krásny večer ti:) cxisci, dakujeeeeeeeeeeeeem 8-) :-D no ked si júnovka...aj my máme teoreticky čas...ale tak radšej skôr pozrieť a potom prípadne dolepšovať.. :-D
Odpovedať
baby pocujte co tak stretko v TN??????????????????????????????????????? ;-) :-) :-D aj uz nevesticky a aj cakatelky hmmmmmmmmmmmmm?
Odpovedať
to bol napad ywett 8-) :-D ;-) :-) taaaaakze? co vy na to???
Odpovedať
no ja som samože za!!!!! :-D 8-) ;-) :-N x-) :-) 8-)
Odpovedať
noooo ja to maaam pekne daleko..... ]-( ]-(
Odpovedať
ako moc?
Odpovedať
no ja z Malaciek to pri blave
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?