Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ahoj luci...no ako som už napísala....z fotiek som trošku sklamaná...tam to "life" vypadalo oooooveľa lepšie...ale moje naj boli hlavne tie štvrté a potom posledné... :-D čo myslíš ty? :-|
Odpovedať
tak a skusanie je za nami 8-) :-D ;-) :-) sme to myslim zvladli na jednotku teraz sa uz len rozhodnut 8-) miri inak tie s tym sirokym pasom cez ramena su nie len na zivo ale aj na fotke super a aj s tym malym kabatikom, mozes mi poslat fotecky napisem Ti mail, momentik aaaaa ozik co peto? pochvalila si sa? x-)
Odpovedať
ery, som ti poslala všetky fotečky tvoje na mail..počkaj...na seznam.. a petovi som to hovorila...moc sme spolu nemohli volat..ale dnes opať bude hodinový tel...tak mu to ešte pripomeniem.. :-D :-D
Odpovedať
ano na seznam.cz juuuuj tesim sa ;-)
Odpovedať
tak šup kuk a šup sem 8-) 8-) 8-) konečne budeš mať albumček :-D
Odpovedať
jeeeeeeej dakujeeeeeem aj ich hned ukazem mamine ta bola uz nedockava este vcera :-D :-D :-D albumcek este e-e cakam na fotos od sestry az potom normalne tomu nemozem uverit ze som skusala saty x-) ale bolo super a hlavne ten datum si budem pamatat 8-)
Odpovedať
no dobre teda....ale nech ti ich pošle čo najskôr... :-D už sa teším...lebo inak ti urobím ja album...xixi...ale nie, neboj...je len Tvoj... ;-) 8-)
Odpovedať
vies co? ale po tom vsetkom skusani som este stale spokojna s tymi co uz mam ako tak vybrate ale pacili sa mi aj tie jemne farebne a tym sirokym pasom na ramenach :-)
Odpovedať
neboj, budeš hviezda 8-) ;-)
Odpovedať
Tebe sa ktore na Tebe najviac pacili aj teraz podla fotiek, hm?
Odpovedať
tie šatočky, ktoré aj tam...štvrté... :-D :-D :-D :-D :-D potom posledné...
Odpovedať
jeeeeej musim sa Ti pochvalit 8-) ;-) vies co som dostala od draheho k nar.?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ozik...no čo??? určite niečo romantické..... :-D
Odpovedať
cokoladovu fontanu x-) ;-) :-) 8-)
Odpovedať
čooooooooooo? to vážne? na tej večeri??? a to ako????
Odpovedať
noooo nie este pred tym ako sme isli tak boli u nas doma velke gratulovacky a vtedy 8-) ;-) :-) x-) bola som z toho total vytesena lebo som si ju tajne zelala na svadbu a dost casto som ju spominala ze by to bolo super a tak.... je inak perfisna taka ruzova :-D :-D :-D
Odpovedať
to musíš odfotiť!!!!!! a kde ju máš?
Odpovedať
ved idem aj za chvilku hned na to este som ju ani poriadne nevybalila kedze som bola vcera taka hladna nieco vymyslim urcite nebude v albume chybat 8-)
Odpovedať
tak sa teším..ona je zabalená?? tak to si neviem ani predstaviť.....
Odpovedať
aj zabalena aj uplne rozlozena asi na 7 casti 8-) taka stredne velka krabica mnaaaaam len mi ten obrazok na nej robi strasne chute a tie jahody hmmmmmmmmmmmmmmmm
Odpovedať
ani nehovor.... 8-) 8-) mne už len čítať o nej robí chuuuuuuuuuuuťky ]-(
Odpovedať
uz sa neviem dockat kedy ju vyskusame ja by som uz aj hned ale ako sa poznam nestacila by som doplnat :-D cokoladu...
Odpovedať
budem ti aj ja nejakú posielať....ale potom čo so šatami? ani 46 by ti nestačila...
Odpovedať
neva tak nadsijeme dvoje rovnake a budem hviiiiizda 8-) :-D :-p :-D :-N
Odpovedať
no ale to dáš potom za šaty 20tis? :-o :-o :-o
Odpovedať
hadam ked budem brat dvoje daju aj nejaku zlavu ....... teda mali by dat :-S
Odpovedať
neboj, nejak sa to vyrieši...a ked ta zbadajú, dajú ti tie druhé z ľútosti aj grátis :-D :-D :-D dobre, ja padám, neskôr tu ešte budem, pa
Odpovedať
aj ja idem, ideme na hroby tak papa
Odpovedať
miri tie stvrte saticky to nejsu take ako ja skusala????? ;-)
Odpovedať
ery to je supiiis darcek....mnááááám cokoladova fontáááána...... :-D :-D 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?