Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez kopec prace.. pracu mi pridali, ale na plate sa to nejak neodrazilo:(. takze makam a makam... na akom skoleni si?:)))
Odpovedať
no o tej robotke mi hovorte..teraz som sa konečne dostala dom!!!!!! bola som síce aj u kaderníčky a mám nové krásne vláááásky 8-) ;-) ale zas som si obehala všetko čo sa aj nedalo....ach, už aby bol weekend..čo weekend...vianoce!!!!! letíííííííííííííííííííííííííím 8-) :-D
Odpovedať
caute ******** ako sa mavate?
Odpovedať
halloooooooooo miri, si tu? ;-) okuliariky mas uz u nas v obchode a cakaju na zajtrajsok 8-) tie ******* to malo byt ako caute HVIEZDY :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeee, sa tešííííííííím 8-) :-D
Odpovedať
prídeš teda, že? to je jedno o koľkej...aj dnes som ťahala dlllllho... 8-) ;-)
Odpovedať
ani mi nevrav, taka som utahana ako kono :-p uz nech je sobota 8-) :-D noooo zajtra pridem ved Ti este pred tym brnknem a vies co? dnes som si zajednala kameramana x-) x-) x-)
Odpovedať
heeeeeeeej? to je supis....zajtra pokecáme, ju? ja padam do postele...brúúúúúúúú nocku :-D ;-)
Odpovedať
dobru aj Tebe ahooooooooooooj ;-)
Odpovedať
hallooooooooooooo no kde ste sa vsetky podeli? 8-)
Odpovedať
no ved tuuuuuuuuuu...... ]-( 8-)
Odpovedať
aha kukaj na to od vcera vecera do dnes wecera nic tu nikto nenapisal :-S :-S ]-( ]-( :-| :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
veru ee...ja sa občas akože snažím...ale tak holky majú už asi veľa robotky so svadbou... :-p :-)
Odpovedať
no asi a co stretko ako sa pokrocilo??
Odpovedať
no tu nijak.... :-(
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
my sme maniačky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimka, no, mozno niektore hoky fakt maju vela robotky so svadbou...ale zial, ja k nim napatrim. s drahym sme sa rozhodli, ze na tom zacneme makat az od januara:). sice jedine, co mame je stojan na tortu, moje topanocky, korunku...to je vsetko... ;-)
Odpovedať
caute kocky, uz som zo skolenia spat..... Terezka:ja som na tom "detto" tak isto.....ja mam booknutu salu, ale asi aj zmenime a nic viac...a servitky....s pajkami, absolutne nic viac....pred svatbou budem este makat na rigorozke takze takto sa ja mam, bud. utorok letim(MIMI-idem Ti pripravit podu :-D ) Januar je uplne dostatocny, ved by nam z toho hrablo, uz teraz si vsetci myslia ze mi sibe a to nic nerobim, len si obcas hladam veci na nete..... :-( Topanky by som chcela s otvorenou spickou......joooooooooj,ale kde ich zozeniem....... cmuk ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
oki adi, priprav...na štedrý den som tam 8-)
Odpovedať
inak a kedy je vlastne ten datum stretka??????? 2.12?
Odpovedať
tuším..hej.
Odpovedať
či nie? som už magor z toho
Odpovedať
tak dajme tomu ze 2.12.06 oki? a kto nemoze hold smola nemozeme sa stretavat kazdy weekend :-p ;-) :-) :-D pockaj nakoniec ani my nebudeme moct a to bude :-D :-D
Odpovedať
no to by bolo...ale tak ak prežijem stretávku 1.12. a budem ok, tak určite prídem...či aké určite, ja PRIDEM!!
Odpovedať
takze sa budu asi vymetat cinemy/i coooooo? 8-)
Odpovedať
nooooo...to by nebolo zleeeeeee 8-)
Odpovedať
ste tu????? :-D ]-(
Odpovedať
nooo ako kto a ako kedy ;-) :-)
Odpovedať
majovky...co vas preslo planovanie????? ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?