Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
dobrý nápad...ja som si dnes uvedomila, že mám tu v KE jednu dobrú kamošku...moju sestru :-D bola som totiž dosť nešťastná z odchodu z NR, lebo tam som už mala svoj okruh známych... :-) tu si to musím znovu budovať =-) ale život je zmena...tak poďme poobede von...xixi :-D :-D
Odpovedať
jeeej, veď už je poobedeeeeeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D..bude az ked budem obedovat :-D...tak idem sa napapat :-)
Odpovedať
ahojte.... 8-)
Odpovedať
ahoj luc :-)
Odpovedať
jeeeej to je krasne, co si si skusala :-) x-) ...to kde??? a ani ponozky nie je vidiet :-D...aj si nieco kupila? ;-)
Odpovedať
ahoj luculka... a dobrú chuť julova ;-)
Odpovedať
uz sa to ohrieva...dakujem ;-)
Odpovedať
práve operujem...zlomil sa mi nechet...som vyberala topánky a...prááásk...hlavné, že si ich pestujem :-S baba čo mi bude maľovať nechty by ma asi prizabila, keby to videla...ale veď ešte dorastie... :-N
Odpovedať
no ja vzhladom na tie moje vlastne si raz mesacne pestujem gelove :-D takpevnu ruku pri "operacii" zelam :-D
Odpovedať
ja som nikdy nemala umele, ani gelove...mam pekne pevne biele nechty...tak nebolo prečo...občas však príde "nehoda" a potom som jak blondína: "môj nechtiiiiik, jaaaaaj" vtipkujeeem :-D :-D :-D
Odpovedať
a ja som nikdy nemala svoje pekne ani pevne...a est dlho fungovala "prirodna zubna manikura" :-x :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mia tak to teda nechapem, poslala som ho este v pondelok popoludni.. :-( zeby slo tak dlho z Presova? :-N snad sa dakde nezatulalo... krasny den vam zelam.. predsa len som sa tu zjavila... musela som opustit svoj buduci domov, lebo ma tam akasi kriza prepadla.... ci to asi celkovo v tomto meste.. co ja viem. Snad si nejako zvyknem, inak netusim, ako tu potom chcem zit :-x
Odpovedať
ahoj samponik :-)..v Stiavnici? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj julova :-) no jo, presne tam... taka kriza, ze som sa tu citil tak sam :-( nikoho tu nemam, co by mi bol tak nejako srdcu blizky (okrem neho, ale s nim nemozem byt predsa den noc) ... a kedze tu aj tak nie som nejako pravidelne, tak ani nemam velmi sancu niekoho najst...lebo ja takych "znamych" za kamaratov este nepovazujem... :-| mozno sa to raz zmeni a aj kriza prejde.. a dnes je tak krasne a ja sa nemam ani s kym ist prejst, lebo on je v praci :-( si pripadam tak.... skoro trapne =-)
Odpovedať
sampo...ahoj...celkom ta chapem...to treba prekonať také stavy, je to o ničom...ja som to riešila tak, že som sa šla sama prejsť...a to človek chytí ešte väščiu depku...no neviem... niekedy mám také stavy ešte aj teraz... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
janino.. ved to... lenze ja tu este asi tak rok a pol aj tak budem akurat tak cez vikendy a celouniverzitnu dovolenku, lebo inak musim byt v PO... . Je to take cudne.. :-( dakedy sa nad tym vobec nezamyslam a dakedy mi je tak smutno ;-(
Odpovedať
no vidis...a ja som doma v BA a tiez som nenasla ziadnu "obet", ktora by isla so mnou von :-D ...vsetci nastartovali auta a prchli z BA...drahy v praci, ja bez vodicaku aj auta, tak aspon upracem |-| ;-) to sa zlepsi...uvidis...ked bude po skole, pojdes do prace...alebo budeme "randit" my niekde na polceste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no budem musiet ist dakde do prace, hoci mohla by som robit aj s nim, ale z toho by asi vznikla pekna ponorka ;-) ja mam vodicak.. len nemam auto :-x
Odpovedať
sampo...tak to sa dá vydržať...ja tu už budem celý život.... :-D :-D :-D my tiež nemáme auto...svokrovci nám núkali 207 peugeot, ale sme odmietli...načo mi je v meste auto? možno keď budú detičky...ale zatiaľ si stačíme s MHD...sampo, ty si voľajako na 3 smery? štiavnica, PO, LM? oznamko ti posielam do LM, dobre?mak nie, napíš adresu do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja tu janino :-D ale predsa len KE je trosku vacsie mesto ako tato vacsia village :-D no presne to, ze na tri smery... a keby boli aspon blizko :-S jasne, v LM mam trvale bydlisko beha mi drahy poza chrbat... nemam to rad :-|
Odpovedať
ja za chvíľu zdrhám babenky...ešte som ti chcela povedať, že tie popolnočné topánočky máš úplne úúúúžasné. ja mám tak rada stuhy a mašličky... ;-) a ostávate v PO? teda na celý život?
Odpovedať
Profilova fotka
nie v PO, ale v BS (v stiavnici teda)... no pravdepodobne... nevyzera, ze by sa odtialto chcel stahovat... zije tu dlhsie ako ja v LM, takze kto sa teda prisposobi? asi ja :-N fčera som videla v Prievidzi take iste popolnocne saty ako moje, ibaze v zelenom 8-) ale bordove su krajsie, no nie?
Odpovedať
samponik - nech si ide ozehlit oblek a koselu a nech sa v nom ofoti...co Ti ma co poza chrbat behat :-D jaaaaj na ponorky ja som expert :-D...som musela draheho dotlacit do vypovede pred rokom a pol, lebo inak neviem neviem ;-).... a auticko ani nam nechyba - az snad ked budu deticky - aby sme s nimi mohli co to pobehat - vylety a taak...ale koniec koncov - aj tam chodia vselijake spoje, len je to casovo narocnejsie ;-)...ale inak bez auta je menej starostiiii :-D
Odpovedať
jasne, že bordove sú krajšie...a v PO čo robíš? študuješ? štiavnica je peknučké mestečko....joj tí naši chlapi sú asi závislí na cicke...aj môj mi v nitre povedal, že nevie kedy, ale určite sa raz do KE vrátime. no tak som to urýchlila(chcela som a vydať) chachacha :-D :-D
Odpovedať
jasne...zelena vraj ukludnuje, ale bordo je bordo ;-) a Ty v nich vyzeraz uzasne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, ale take dobiehanie na vlak... alebo cakanie autobusu, ktory meska a ty nevies, ci uz odisiel alebo este neprisiel... hm ;-) julova tak ja ho skusim obliect do toho obleku, len mu musim pripomenut, ze ma zobrat fotak ;-) janino.. da sa to tak nazvat... povedala nam minule pani, co nas ma na starosti.. vy ste studenti, zamestnanci, doktorandi.. podla toho, ako sa to kedy a komu hodi. :-S ale som ta uz 7-my rok.. a to som chcela odtial co najskor vypadnut, ale bolo to lepsie riesenie ako urad prace 8-)
Odpovedať
aha...tak to áno ;-) musím ísť...škoda, že sme takto ďaleko...aj by sme sa zišli, nie? keď je každá sama... :-D :-D idem si užiť trocha slnca 8-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
no keby si bola aspon vo zvolene janino... a julova tiez :-D
Odpovedať
no co, jedno dieta prehodim na plecia ja, druhe Peto a beziiime. :-D :-D...no Homolkovci cisti slovenski by sme boli :-D...nezastavujem, maaame zpozdenii :-) aale...hadam casom nejaky motorik zaobstarame...len teraz to nie je take dolezite, kym sme dvaja a chodia spoje tam kam potrebujeme..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?