Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
zuska, ďakujem krásne za venovanie...a ja som poslala len "holé" oznamko :-D
Odpovedať
babule 4tt...takze este moooc neoslavujeme.... ;-) ale aj tak sa mooooc teskame
Odpovedať
super :-D ... stastna?
Odpovedať
ahoj luc...tak veeeľmi gratulujeme a tešííme sa...tfuj tfuj, aby bolo zdravé ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, co viac dodat super ... papaj vela kyselinky listovej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka to je skvele, gratulujem "mamina" ;-)
Odpovedať
papam papam aj doktor mi predpisal.... :-) ....som stastná jasne,,,, :-D :-D
Odpovedať
Zuzi pekne vlasky budes mat :-) :-)
Odpovedať
dakujem, luc... :-) tento mesiac sa k Tebe pripojim - sme sa s drahym rozhodli, ze mrcha mi uz nedojde-mi vychadza rovno na svadobnu cestu ]-( :-D...a budeme dve majovky-tehulky ;-)
Odpovedať
no ci my vobec na svadobnu pojdeme ale dufam ze hej :-)
Odpovedať
podteeee! ved sa tam stretneme :-D...hadam by malo byt vsetko OK...podte luuuc :-) jani - nevadiii :-D...si este svadobne telegramy posleme :-D mia - dakujeme za oznamko - je super a dakujem aj za listok - velmi ma povzbudil ;-)
Odpovedať
no zus dufam a zatinam pesticky ze bude..... ;-) jeeej najviac je tusim natesený moj brásko ten uz obvolal skoro vsetkých kamosov :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale ja verim, ze ano...ved Ty si taka vysmiata "mamina" a fazulkam je dobre vo veselych bruskach ;-)
Odpovedať
ahojte fazulky...dnes je tu akosi mrtvo...každý peče, či čo? :-D aj ja chcem fazulku...vcera som si aspon kupila mexicku bagetu...tam boli fazulky :-D :-D :-D :-D čo robíte baby? :-)
Odpovedať
kukate celebrity? :-(
Odpovedať
Ahojte. Aj ja by som rada malú ,,fazuľku" takže nás májoviek tehuliek by teoreticky mohlobyť viac. Luculka to rozbehla a mi budeme pokračovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
koli tym vasom fazulkovym recom sa mi snivalo ze uz mame synceka asi 4 rocneho a male dievcatko 9 mesacne :-D
Odpovedať
heloooou :-)
Odpovedať
hihi :-D
Odpovedať
už len 30 dní ženy...môj drahý ma s tým ráno oboznámil :-D ak by som náhodou chcela zabudnúť 8-)
Odpovedať
:-D...este to tak! ze zabudnut...a my 30+7 ;-)...juj baby tesim sa...uz mam aj vlasy :-D...vcera som si ich zasa pripla...normalne som si vedela predstavit, aka budem krasna :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna s tym oboznamuje cele okolie.... uz zacinam byt nervous trosku... aj vy uz stresujete?
Odpovedať
Profilova fotka
panennku skakava ... 30 dni. Baby mne sa vobec nechce ... vyzeram uplne hrozne, ide na mna jarna unava a ako zvladnut to aby som za 30 dni zo seba spravila ziariacu hviezdu. Mam jarny splin :-(
Odpovedať
no ja sa veeelmi tesim uz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova, hod na mna tvoju dobru naladu ... pripadne posli prioritnou zasielkou
Odpovedať
no veru mam na rozdavanie :-)....tu mas kooopec nalady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooooj dakujem :-)
Odpovedať
egyptanka, trochu boba marleyho a skratka no worries... ziarit budes uz len ked si uvedomis, ze vsetci pridu kvoli tebe, tvojmu stastiu a tvojej laske 8-) tak hlavu (a nos) hore 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
no ja osobne ked budem mat na hlave ten moj pricesok, tak urcite budem mat nos hore, tak ma taha dozadu..nie som zvyknuta na tolko vela vlasov :-D
Odpovedať
som si myslela, julova, ze budes mat tvoje kratke vlasy na svadbe - kratke vlasy sa mi pacia; a takto budes uplne ina :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?