Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, este su v albume?? lebo sa mi nezda :-N to ved nie tie kratke "ponozkove" :-D
Odpovedať
ste tu niektorá????
Odpovedať
Profilova fotka
no, som sa ta pytala na tie saticky, lebo ti ich v albume nevidim :-( ale idem na obed, tak som tu az za hodinku - dve 8-)
Odpovedať
ok tak ich tam dam az zajtra alebo vecer :-D :-D MAJ SA
Odpovedať
Profilova fotka
babule konecne sa nam vyriesil problem z odvozom na obrad a fotenie a hostinu....mame cloveka a pravdepodobne aj afticko krasnucke...kuk album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som si pozrela.. mne oco minule povedal, ze mozem ist aj peso.. prejdem sa :-) mame to relativne blizko ;-) ja este netusim, co ma odvezie (a kto), ale aut bude dost, nejake si vyberiem :-D
Odpovedať
ahojte...ja už len čítam... :-) a teším sa s vami vašim novým vecičkám... ;-)
Odpovedať
No tak tento problem ja este nemam vobec vyrieseny, uz som uvazovala aj nad pozicovnou aut... ale stoji to za to?
Odpovedať
Profilova fotka
janga urcite to za to nestoji....
Odpovedať
ajoj janga...myslím, že požičanie auta je zbytočne drahé...a ide len o prevoz z domu do kostola a z kostola do reštiky ;-) ...my budeme mať auto mojich budúcich svokrovcov... :-)
Odpovedať
ahojte :-D...no ja mam stale v zalohe električky, ktore idu do centra :-D...ale asi nas na fotenie odvezie moj ujo na Octavke a potom sa uz fotime len v starom meste, kde je aj obrad a odtial sa uz niekto hadam najde, kto nas hodi na hostinu :-D...ale take "nase" svadobne auto nemame...takze ani zaidne auto nebudeme čančať na svadobno ;-)...a ved idu aj taxiky...pri tych tisicoch sa dve stovky stratia :-D...a mozno ukecame taxikara v taky den D aj zadara :-D...o chvilu dam do albumu nas dnesny ulovok ;-)...proste sme neodolali :-D
Odpovedať
ahoj julova :-D :-D ja si auto načančam sama, len nejak nestiham vyrabať to čančadlo...a ešte menovky...idem kukuč do albumu julova :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
;-) :-D
Odpovedať
dobréééé :-D :-D asi idem vyplňovať obálky a zajtra ich konečne rozošlem...by sa patrilo, no nie? teda oznámenia, nie obálky :-D :-D
Odpovedať
Peto si to domov niesol ako mimino :-D...a mame pokoj...na svadbe bude vinko, slivovica - dar od kolegynky (domaca), fernet :-D a este kupime pivo (ale to musime brat z restiky) - a este Karpatske brandy - ako digestiv...a je to :-D...sa nam zapacilo take "rodinne balenie"
Odpovedať
a cakam :-)...kadzy den šmírujem v schranke :-D
Odpovedať
my budeme mať najviac vínka, lebo my sme taká nepijácka rodina...a vodku do výslužiek, fernet a pivo bude čapované...len netuším koľko nealka kúpiť. 8-) dnes som sa na tajnáka pripojila v robote na chvíľu a mrcha potom mi vypísal, že mám zablokovaný prístup na stránky...človek si už ani trocha nemôže v práci užiť :-D :-D :-D
Odpovedať
my musime brat 1/2 l vina na kazdeho z restiky a potom mozme minat svoje. Ale tiez sa asi bude najviac pit vino.
Odpovedať
my máme z reštiky len to pivo a 0,5 l nealko, čo bude na stoloch a potom všetko naše :-)
Odpovedať
aj my budeme mat najviac vinka - len henten jeden fernet, 2 l slivky a KB len na digestiv na hl. veceru ;-)...janino to mate super :-)...my sme vino, pivo aj nealko museli brat od nich..mame povolene len zakusky, tortu a tvrdy alkohol, ktoreho sa u nas moc nepopije :-D
Odpovedať
už som dopísala...obálky...tak a teraz ešte pár ľudí obvolať...lebo neviem ich súčasné adresy :-p ale zajtra aspoň časť pošlem...tuším sme si aj málo tých oznamiek objednali...chi :-D
Odpovedať
julova tak to sa nie je ktovie co, lebo to nealko vas vyjde asi trosku drahsie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
janino posli aj mne pls. :-D inak vsetkym pekny den 8-)
Odpovedať
ahoj sampo...jasnačka :-D
Odpovedať
ahojte krásky ;-)
Odpovedať
...my mame odvoz zaistený davno....zlatu oktáviu....a strieborneho pezotika ;-) :-D :-D ...no a bracho chce zajednat HAMMERA :-D
Odpovedať
luc - to sa roztrojis? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, bola som Vam darovat v pondelok krv a mam taku modrinu na ruke ze az strach ... dufam, ze do mesiaca zmizne. Uz ma krasnu zlto-fialovu farbu. Inac ten fernet je dost dobry, my budeme mat asi 15-20 litrov cerveneho, 15 l. bieleho a domacu slivku, k tomu sa dokupi este fernetik a vodka a to bude vsetko. Do vysluziek sa vino neda.
Odpovedať
egy - my tiez tak :-)...vinko cervene 15-20, biele 10 l, 2,5 litrovy fernetik, 2-3 l slivky domacej a KB len na digestiv na ofic. veceru...a teda este nejakych par piv...vysluzky ani nebudu, len rozdame par kolacov nejakym ludom ;-) a kam chodis darovat? ...mne chyba este jedenkrat do bronzovej plakety a akosi sa neviem vymotat :-S ...by si ma mohla najblizsie zobrat so sebou :-D mne raz nevedela trafit do zily, tak mi tam krutila tou ihlou, ze som mala celu ruku modru ]-( ...ale inak som chodila rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova, ja chodim do Ruzinova ... bola som uz siesty krat, ale som rada ze chodim ... prekonala som sama seba, prestala som sa bat zubara tak to malo zmysel. A na druhej strane som tam isla kvoli volnu v praci, lebo som potrebovala dohodnut svadobne menu ... uz sa tesim na tie mnamky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?