Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ju tomu svojmu proste kupim a bude musiet cvicit :-D S tou vestou je to trosku komplikovanejsie, lebo som uz kupila koselu a teraz s nou vsade chodim a snazim sa dopasovat latku. Nie celkom rozumiem, preco su tie metrove textily otvorene len do 16:00. Jak to mam stihnut? Musim ukecat draheho, aby sme tam skocili autom a aby odisiel z prace trosku skor, co asi bude problem :-(
Odpovedať
tak to ti verím. ale o 16.00 zatvárať to je tiež dobrá blbosť! veď to sa nedá stihnúť ak človek pracuje no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, ale volala som tam, tak vraj ze dnes tam budu do 17:00, tak sa mame zastavit. Draheho som presvedcila, aby tam prisiel so mnou, lebo zas bude dudrat, ze sa mu nepaci vzor, farba, alebo nieco ine. Nebol sice nadseny, ale som ho presvedcila, ale straaaaaaaasne sa tesim na ten jeho trpitelsky vyraz tvare, ked tam so mnou bude.
Odpovedať
:-D hej to si viem predstaviť. chudáčika dotiahneš do obchodu a ešte niečo aj kupovať?! ja som chcela presvedčiť drahého nech ideme pozrieť niečo, ale keď som videla ten výraz tváre radšej som to vzdala.
Odpovedať
Profilova fotka
presne, ale ja uz si na to aj pomalicky zvykam, tak mi ten pohlad uz skoro nic nerobi. Keby islo o mna, tak to aj chapem, hoci ja s nim chodim trpezlivo, ale ide o neho. Viem to kupit aj bez neho, ale viem, ze isto bude dudrat. Ako vzdy, ked nieco kupim bez neho, aj pre seba. Ja niekedy musim zavolat mame, ked neviem, ci je to dobre, napr. latka, material, vzor a on ide vyletiet z koze a to musime ist dnes aj na klasicky potravinovy nakup, lebo mame v chladnicke prazdno :-) Uz to vidim, budem musiet lietat po regaloch ako blesk, lebo o piatej ide hokej a dovtedy musime byt doma.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky,ako ste na tom s pripravami?My do toho tiez vstupime 13.6 a nejako zacinam stresovat-mame zatial iba salu,starejsieho a matriku.Netuim,kde zoberiem kameramana atd...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mate taky netradicny den a mozno aj vdaka tomu nebudes mat problem pozhanat ludi, co potrebujes
Odpovedať
Profilova fotka
no ved piatok 13 to bude zabava.Aspon ak by nam to nahodou nevyslo,mame sa na co vyhovorit ;-) mali sme mat 6.6,ale to je na mojho buduceho moc "sladke a obycajne" jeje.No dnes asi skocim do nejakeho salonu kuk saty,no musim sa asi pustit do priprav jeje
Odpovedať
juj tak to nie je bohvie čo. behať po obchode, z toho dvôvodu nechodí s nami na nákupy môj otec, lebo rýchlo rýchlo! keď si chceš niečo obzrieť tak je to problém, na čo to je dobré atď. zas ja drahému ešte nič nekupujem, nemám s tým skúsenosť. ale sem tam keď mu kúpim niečo sa trafím do jeho vkusu a veľkosti takže pohoda. to skôr svojej mame frfle na veci ktoré kúpi. v tedy má ale pravdu on a nie ona.
Odpovedať
Profilova fotka
holky poradte mi please nejakeho good fotografa,moc by mi to pomohlo dakujeeeem
Odpovedať
hm... tak s tým ti nepomôžem :-( ale skús pozriť katalóg firiem.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja mam svadbu na vychode, takze tebe to asi bude daleko, hoci jedneho dobreho poznam, ale ten je z Michaloviec
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte ste tu niektora
Odpovedať
Ahojte, hlásim sa do klubu - svadba 14.6.2008, a už máme všetko dôležité vybavené, teraz už len maličkosti, ale poviem vám, tri mesiace som mala "záhul", lebo drahý - klasický chlap to má "na saláme"...šak sa vezmeme, čo k tomu treba????????...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to gratulujem, ze uz mas skoro vsetko. My sme tiez vybavili hlavne veci v tento rok, ale niektory si klepkaju po hlave, ze co tak skoro, ale ved uvidia, ked budu mat vlastnu svadbu 8-) . Ja prave mam len problémy s nasimi, lebo maju na starosti 3 veci a to kolace, alkohol a dopravu a robia strasne stresy. Uz mi bolo aj povedane preco si neurobime svadbu len o 2 svedkoch. A ked im teraz poviem, ze aj tie 3 veci chcem urobit ja tak sa zasa urazia. Juj je mi z toho tak smutne, lebo by sa mali tesit, ze sa im ide dcera vidavat a oni mi to len stazuju.
Odpovedať
vidíš, mojka, ja už rodičov nemám, nebudú sa môcť so mnou tešiť :-( ..tak buď rada, že ťa má kto "nervovať", lebo sa na vašej svadbe budú spolu s vami aj tešiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka tak to mi je luto. Ale pravdaze som rada, ze ich mam, ale vies my s priatelom sa na svadbu velmi tesime a oni to proste beru ako pracu a stres. Ja som urobila chybu, ze som sme si to mali vsetko sami urobit a ich tam len pozvat.
Odpovedať
no času máte zatiaľ dosť a ak to fakt bude pre nich také náročné, radšejsa ponúknite, že to vezmete na svojep lecia, ale ja si skôr myslím, že to je ich "forma protestu", asi ste im oznámili, že sa beriete, a ich sa nikto nepýtal, čo si o tom myslia ;-) ..neboj, to ich prejde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka, ani nie lebo nakolko ja mam telesne problemy, su stastni, ze som si nasla vyborneho priatela. Skor su nasi pohodlni a oni strasne stresuju. Ale vies, ja sa chcem zo svadby tesit a nie sa stresovat. Ale musime si asi vsetci sadnut a porozpravat sa o tom a potom uvidim ako to bude.
Odpovedať
majka: presne tak, porozprávajte sa o tom a bude všetko ok...nedaj si pokaziť radosť, ono bude ešte okolo toho kopec stresu a starostí, ale keď budeš mať pozitívny prístup ty, tak budete mať krásnu svadbu....mňa tak príšerne vytočili v zlatníctve s obrúčkami, že som skoro odišla bez nich, tiež som mala taký stres, že skoro infarkt, ale potom som si povedala, že sa nedám vytočiť, pekne som to predýchala a vyriešila...prstienky budú onedlho doma :-)
Odpovedať
ahojte, ako sa darí? tina vitaj v klube x-) majka neboj aj u nás sa stresuje, síce nie moji rodičia ale drahého, no nie je to príjemné. treba jedným uchom dnu druhým von. zaručene funguje! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby ja som sa po mnozstve stresov dostala do takej letargie, ze sa uz proste nestresujem. V praci stres, vsade stres, tak preco si mam ublizovat este aj tymto. Ma to byt jedna z najkrajsich udalsoti v zivote, tak uz sa nebudem. Som si povedala, ze co sa mam podarit, sa podari a co nie, tak proste nebude. Zacala som papkat vitaminky, aby mi lepsie rastli nechtiky a vlasky aby boli zdrave, robim si pravidelne masky na tvar a chodim do solarka. A hotovo.
Odpovedať
seagull to je prístup :-) ja sa tiež snažím nestresovať, zatiaľ sa darí. jediný menší stres má kvôli škole, ale čo už. všetko s mierou. ešte mi stále nedali vedieť či sú hotové oznámenia, som vo "vyržení" :-D neviem sa dočať kedy zazvoní môj mobil a oznámia mi, že si ich môžem vyzdvihnúť.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som sa zacala bat, ze ak tie stresy budu pokracovat cele to pokazim, poleziem na nervy vsetkym a v den "D" budem kopka nervov. Chcem na ten den spominat v dobrom. okrem toho, zacalo to strasne rychlo letiet a ja si chcem tie ptipravy uzivat a nechcem, aby zbehli tak rychlo
Odpovedať
ja sa tiež toho obávam, že budem kvôpka nervov. ešte si čerstvo spomínamčo som robila na maturite aké stresy a bolo to úplne zbytočné. tak si vychutnávam to čakanie, aj škola sa rozbehla tak že sa nenudím doma. snažím sa byť čo najviac v pohode ako sa to len dá. rozmýšlam, že by som mala trocha pohnúť kostrou, spevniť si trocha bruško a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som zacala cvicit ja som licila strasne vela neviest a ani jedna nebola nervozna, a ja tiez chcem byt uplne kludna, za to vzdy stresovali rodicia okolo, najma tatkovia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola nervozna aj pred stuzkovou aj pred maturitou,aj pred skuskou na vodicak,neboli to doslova hrozne stresy.A prave v tie dni ked sa to konalo tak som bola kludna ako baranok.Myslim ze to bude tak aj v moj svadobny den.A budem si ho vychutnavat
Odpovedať
písali mi, že dorazili svietniky! jupííí svokor so svokrou stresovať budú na 100% keď ma vytočia nech si ma neprajú ]-( svokor vždy uzeruj za kraviny. ja nechcem stresovať, dúfam, že to dodržím. :-) seagul ty si vizážistka?
Odpovedať
Profilova fotka
nie celkom, ale mam par kurzov a aj trochu praxe, ale nezivim sa tym
Odpovedať
to je fajn, vždy je dobré mať niečo v rezerve. ja to mám tak so šitím.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?