Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ahojte, tu je tiež zamračené, ale tak voľno budu zachvíľku x-)
Odpovedať
baby aké veľké budete kupovať krabice na výslužky? také malé s uškami alebo tie veľké na torty???
Odpovedať
Profilova fotka
ja len tie male s uskami - to musi kazdemu stacit :-D :-D ved dostanu este aj vinko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ericca: ja mam svoje krabicky v albume, mam mensie pre kamaratov (su to dvojice) a vacsie pre viacpocetne rodinky, tetusky a ujov a tak. Kolko sa tam vojde, tolko tam bude, ale pocitam, ze zakusky a torta budu v jednej. Nebudem si robit nejake mega vydavky pre vysluzku. Mame objednane uz aj vino, ktore dostanu chlapi ako vysluzku, zakusky dostava akoze zena.
Odpovedať
zmestí sa do nich 10ks zákuskov a 2ks torty? lebo zas dávať domom 5ks zákuskov... no neviem
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ci sa zmesti, lebo neviem, ake zakusky budu, ale myslim, ze ano, ak ich ulozis aj na seba, tak urcite, ja totiz budem robit aj nejake suche pecino, budem mat pusinky, linecke a medovniky, takze urcite sa vojde viac. Ja by som chcela, aby cukrarka nakrajala zakusky nejak rovnako, nie nejake velke kusky. Mne akurat napadlo, ze kam dam tie velke dvojlitrove flase s nealkom, lebo ak to bude na stole, tak to bude hroza.
Odpovedať
ahojte, my ešte sme dako vyslušky neriešili ja si myslim že ešte mame na to čas :-N
Odpovedať
no najprv tam budeš mať tie malé 0,33 nie? a tie veľké flaše daj na zvlášť stôl.
Odpovedať
Profilova fotka
ja to chcem spravit presne ako povedla erika - najprv budu na stoloch male flasky a na zvlastnom stole (a mozno i chladene) budu tie velke flase :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej to hej, ale potom nebudem predsa ludi nutit, aby si behali k spolocnemu stolu po vodu, ked budu smadni, urcite si to polozia rovno do stredu stola na moju tazko vymyslenu a zrealizovanu vyzdobu a mna rovno porazi
Odpovedať
ja mám konečne čo robiť. x-) odem zháňať štvorcové obálky, krabice na výslužky, topánky, spodnú bielizeň, podľa toho aké topánky nájdem poprípade aj samodržky biele so vzorom. :-D otec ide zarazervovať víno. zas som vo svojom živle! jupíííí 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz si zacinala byt smutna, tak sa tesim, biele samodrzky so vzorom som si aj ja najprv byrala, ale potom som zistila, ze sa biju so vzorom na satach a topankymi, tak som si vybrala len biele so vzorom tam na tom hornom konci a druhy skonstatoval, ze je to strasne sexi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby a kolko vyjdu take samodrzky? asi by som sa mala po dakych poobzerat ;-) lebo ja taketo veci vzdy riesim na poslednu chvilu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cca 300 Sk, podla toho kde, aspon ja ich kupujem tak niekde po 250 (klasicke telove) alebo ine maslove, biele, vzorovane po 300 Sk, ak znackove tak aj 350 Sk
Odpovedať
jačosom si kupovala hnedé vyšli neako na 600sk ak si dobre pamätám. no ja mám len gorálikmi vyšívaný vrch tak tam by ten vzor nemal vadiť no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka :-)
Odpovedať
fíha! to potom mňa dobre oškubali. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
erika, to si kupovala dake znackove? lebo to sa mi zda az prilis drahe :-|
Odpovedať
hej, ale aj tak. keď seagull vie kúpiť značkové za 350. v bepone viem že sú také drahé. ale tieto som kupovala v kn.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte junovky, co tu mate nove? ked riesite samodrzky, davate si biele ci kremove?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som kupovala samodrzky v troch roznych znackovych obchodoch a ani jedny nestali viac ako 400 sk ja som si nakoniec vybrala ivory farbu a telove
Odpovedať
Profilova fotka
asi si nevyberiem biele, skor dake kremove alebo telove (aj ked saty mam biele :-) )
Odpovedať
ahoj, droby. krémové ja nemôžem mám biele šaty, poprípade telové.ale chcela by som tie biele so vzorom.
Odpovedať
Profilova fotka
kremove bude mat k popolnocnym... ake su ivory? nieco medzi bielou a kremovou? k svadobnym by som chcela biele
Odpovedať
a na krabice na výslužky aký máš názor?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ivory je nieco medzi bielou a kremovou, ja som este uvazovala aj nad telovou farbou,ale potom ma ovladla tuzba, mat nieco take svadobne aj na nozkach, ved kedy inokedy si to tak dam, ked nie v ten den a ked drahusik povedal, ze je to sexi, tak..... PO polnoci si dam tie telove
Odpovedať
Profilova fotka
co na krabiciach, my bdueme davat vysluzky v krabiciach asi ich rovno z cukrarne zoberieme, chcela som na ne aj take karticky robit, ale neviem ci to bude ako bude.
Odpovedať
takže tie nemusíš kupovať, to máš dobré.
Odpovedať
Profilova fotka
my nachystame krabice uz vopred, dame ich do chladnicky, budem na ne davt dakovne karticky, ktore su uz v tlaci, nebudem ich viac zdobit, lebo jedny su s potlacou a druhe so srdieckami
Odpovedať
u nás tie ďakovné karty nie sú zvykom, ešte nikomu som ich na svadbe nevidela. aj my nachystáme výslužky dopredu, budú v chladničke poruke hotové.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?