Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Prajem Vam dobru chut, ak sa chystate obedovat:) ja sa lucim docasne ...
Odpovedať
hej, ja mám takú divnú pokožku... ja idem venčiť psa. :-D
Odpovedať
ericca:dík za privítanie, videla som, že je debata aj pre "náš" termín - 14.6., ale je to tam slabé, tak myslím, že tu bude veselšie :-) ...ty už máš aj popolnočné šaty vybraté?..ja ešte nie :-|
Odpovedať
tú tému som pozerala, ale nikto tam nepíše :-| mne šaty bude šiť kamarátka takže zaplatím len za látku, ešte sa s ňou musím stretnúť a dohodnúť sa s ňou na strihu, farbe a druhu látky.
Odpovedať
Idete si davat sit popolnocne saty? Musia byt? u nás som sa stretla s tym, ze nevesta nema popolnocne saty a to nie raz. Ja neviem, ale ked uz budem mat take krasne saty- svadobne, je to skoda prezliekat ich nie?
Odpovedať
u nás sa to zvykne a kamoška musí šiť ročníkovú prácu takže mi ušije šaty. :-)
Odpovedať
no to ste si pekne vykupcili, aj ona z toho profituje aj ty :-D a to tú rocnikovu pracu jej musis aj odprezentovat?
Odpovedať
ja hlavne riešim farbu tých popolnočných...svadobné "šampaň", výzdoba zlatá,...popolnočné trebárs modré?...ako to máte farebne zladené vy?
Odpovedať
odprezentovať si to musí sama, je to jej práca to že je to pre mňa je vedlajšie. :-) ja mám rada červenú asi zostanem pri nej, aj výzdoba bude červená, aj kytica tak aj šaty.
Odpovedať
fiha. JA by som chcela vyzdobu marhulovu, alebo zlatu, . Kupila som si na skusku zlate servitky a sviecku, ale posobi to velmi tmavo ked je tmavsia miestnost a marhulovu ma zase skoro kazdy :-|
Odpovedať
ale keď nájdeš neaký bledší odtieň zlatej mohlo by to byť fajn.
Odpovedať
ja som tiež chcela pôvodne výzdobu "maslovú", ale tie priestory v kaštieli sú hrozne tmavé a tá zlatá to pri umelom osvetlení vyslovene rozžiari :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no uvidim , ale zatial som bledsi odtien nenasla inak tie ozdobne servitky su poriadne drahe :-|
Odpovedať
ja mám šťastie, že výzdobu robí hotel, ja som si dokúpila len svietniky a sviečky.
Odpovedať
Myslis, ze to zlata rozziari? My mame tiez dost tmavu salu v ktorej nie su ani okna, takze sa musime spoliehat na umele svetlo a nie som si ista, ci to nebude ponure, ako som spominala kupila som si na skusku servitky a sviecku a v tmavsej miestnosti to vyzera dost tmavo. NA dennom svetle to ma celkom peknu farbu, pri umelom strasidelnu, chyta odtien do zelena. aa iny odtien na okoli nemaju
Odpovedať
m03..íha, no to si ma nepotešila :-| ...ja mám v pláne servítky nie celé zlaté, len s kombináciou, a návleky a obrusy budú žiarivo biele, ako som videla také výzdoby, práveže to bolo pekné, tak teraz neviem :-|
Odpovedať
no v takej miestnosti vyzerá všetko tmavo :-S takže neviem neviem skús napísať neveste s nickom gaia on sa vyzná.
Odpovedať
ericca: ešte len budem jednať s paňou cez výzdoby, tak mi hádam aj poradí :-)
Odpovedať
tak určite by ti mala poradiť. ináč popozeraj aj albumy velakrát som tam našla pekné výzdoby.
Odpovedať
som si hodila do albumu fotečku s tou zlatou výzdobou. Myslíš, že to bude tmavé? :-|
Odpovedať
to je pekné, ja som videla väčšinou svetlejšiu výzdobu zlatej. ale táto je pekná sýta.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) vidim, ze pripravy pokracuju v plnom prude :-) mne akurat dnes doniesla kamaratka kyticu, ktoru budem hadzat slobodnym dievcatam a zenam :-D tak sa z nej vytesujem :-)
Odpovedať
už teraz??? nie je to skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
ale to nie je ziva - umela ;-) ale vyzera ako ziva :-D
Odpovedať
ja blbá to mi nenapadlo. :-D :-D :-D
Odpovedať
nevesta, nenevesta, musím ísť makať :-S ..prajem vám krásny zvyšok dňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte holky,chcem sa vas opytat-pierko sa dava iba chlapom alebo vsetkym svadobcanom?V tychto tradiciach som trosku mimo,tak poradte prosim
Odpovedať
pierko sa dava vsetkym svadobcanom. svedkom a otcom sa dava vacsie ako ostatnym.
Odpovedať
tina008 chcela som si pozriet tu fotku s vyzdobou, ale ukazuje mi tu ze nemas album :-| eculiki u nas sa dava iba muzom, ale viem, ze na zapadnom Slovensku davaju aj vsetkym. My budeme davat iba muzo. Najkrajsie a najväcsie bude mat mlady pan, potom dalsi najdolezitejsi muzi v mojom zivote budu mat trosku mensie, ale tiez zive(ocko,dedko..) a ostatni mladenci-druzbovia a ostatni svadobcania budu mat umele take mensie uz vsetci rovnake
Odpovedať
evuliki, schmolila som Ti meno- prepac. :-x ericca pozerala som si nejake fotky zlatej vyzdoby, ta svetla vyzera pekne, len u nas sa nic v takom odtieni neda zohnat. My si vyzdobu budeme robit sami- no nie celkom, jedna teta sa vyzna a robieva to, ale ja jej tiez chodim z casu nacas pomahat, tak sa nieco nalepilo:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?