Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte zienky tak ja som sa teraz vratila z poradne a verdikt mojej lekarky znie: krcok maternice spotrebovany, na jeden tesny prst som otvorena a citila uz aj hlavicku, ktora je uz nizko a nalieha pekne a vidi to na buduci tyzden ak nie aj v nedelu ;-) no ale my sa hodlame prekotulat do toho buduceho tyzdna az, nedela sa mi zda este skoro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéj fialllka tak to držíme palčeky a tešíme sa na malinkú. Eleni super plány, na 3 týždne dovolenka pri mori, to by som brala :-) My pôjdeme v auguste na 11 dní do Grécka x-) Ericulka ako píše Silwi, flákanie sa po Mexiku na vlastnú päsť neodporúčam, ale ak pôjdete len do hotela a prípadne nejaký skupinový výlet, malo by to byť v pohode. Na východe bolo super, svokra ma ako vždy vykrmovala a maximálne som si oddýchla. Po všetkých tých daňových hrôzach som to už potrebovala. Len počasie bolo nanič, chvíľu pršalo, chvíľu snežilo... Tak sme len vylihovali v posteli, pozerali telku a vykrmovali sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A čo sa týka oslavy 1. výročia, zatiaľ som vymyslela len to, že pôjdeme na večeru do reštiky, kde sme mali svadbu, doma si pripijeme zo svadobných pohárov vínkom, ktoré sme si priniesli zo svadobnej cesty a manželík mi dá urobiť z umelých kvetov imitáciu mojej svadobnej kytice :-) Ale rada by som išla niekam na víkend, napr. do kúpeľov alebo tak.
Odpovedať
uff fialka - tak to je vazne. ja ked tieto veci citam, ze otvorene na prst alebo hlavicka nalieha... ja sa vzdy tak zhrozim, co sa to s telom deje =-) skratka som v tejto oblasti absolutny strachprd :-N kazdopadne - vela sil!
Odpovedať
moncus - k moru iba na 1 tyzden :-S; tie 2(snad aj 3) budu potom na horach - asi na SK niekde pri Kovacovej. Tomi tam bol teraz na lieceni po jeho operaciach a fakt mu to super padlo, tak tam musime ist v lete spolu.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, volal mi dne lenka, ja som uz vytrestila oci na telefon, ze ci uz nahodou... tak nie... bola na poradni a mala sa zatial von nehrni, je jej v vyhrievanom bazene s neustalym prisunom jedla dobre... ale pekne uz pribrala a ma tri kilecka a ak sa nerozhodne ona sama prist na svet skor tak v utorok sa ma babulinka dostavit do nemocky.... a pozdravuje vas vsetky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, tak to teraz aj vyzera ze sa predbehnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus krasne ste sa teda mali... aj ked pocasie vam neprialo... ale hold na vychode je kosa 8-)
Odpovedať
ahojte x-) teda fialllka, už začínaš aj ty? :-D Najväčšia sranda bude, ak porodíte s babulinou naraz :-D ale ty chceš asi fakt patriť k tým aprílovkám, však? mať tú štvorku v dátume... :-p tak ešte sa teda držkajte... Silwi, vďaka za info od babulinky... teda Ninke sa akosi zapáčilo v tom brušku... A ako sa máš ty? Už je všetko v poriadku? jeee, Eleni... som ťa dlho nevidela, ako sa máš aj ty? Dúfam, že všetko v AT je v pohodičke... x-) Ja som už happy, že ide víkend, takého krátke pracovné týždne by mali byť každý týždeň, nie? =-)
Odpovedať
fialka - tak to moc moc myslim...asi ako kazda z nas...no mozno pojde aj skor, ale drz sa sme s tebou :-) :-) babuli - samozrejme aj tebe... :-) sak uz trpneme co sa tyka mexica...teraz som jednu kocku vymakla na MK a oni boli 2 roky v mexicu a odporucala mi nejake miesta tak uvidime :-) tiez hovorila ze v meste bez sprievodcu ani na krok...musi to tam byt divoke :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, ten hematom sa uz popretrhaval, takze su tam uz iba fragmenty, takze ak vsetko pojde v poriadku tak ma o dva tyzdne po dalsej poradni posle teta doktorka do prace... uz sa celkom tesim..
Odpovedať
Silwi, tak to sú výborné správičky :-) hlavne nech to tak dobre pokračuje ... to ti verím, že sa aj (trošku) tešíš do práce keď si bola dlho domka. Eri, ja by som tam išla tiež len s cestovkou... brrrr to musí byť divočina :-D asi nie ako tie telenovely 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
bamuly ... no asi hej ale jedna kocka ma krasnu foto poslem vam ju sem...si kuki...juj to by som chcela zazit nieco take ineeeee.... urcite ak by sme isli tak s cestovkou...hop trop nie...my sme neni nato :-)
Odpovedať
kuki... neni to uzasne... http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak ta fotka teda ozaj stoji zato ;-)
Odpovedať
ze??? uplna krasa... :-) :-) :-) aj ja tam chcem tak stat...idem kuki dovo..nejaka som nazhavena na leto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa uz neviem dockat noviniek... som zvedava ktora sa ozve skor, ci babulinka alebo fialllka x-) babule obom vam strasne silno drzim palce ;-)
Odpovedať
caute krasky, tak sa ozyvam od svokrovcov presne ako silvinka napisala, mala sa ma bombovo v brusku a nechce sa jej von, pritom hlavkou nalieha uz hodne dlho krcok makne a ze vraj i tak to nevyzera na porod, ja uz tomu vobec nerozumiem, velmi som neni nadsena z toho vyvolavania ale ked sa inak neda tak co uz, v utorok na mna myslite a ja dam potom po niektorej z vas vediet ze ako to cele dopadlo, asi najskor silvinke lebo ma t-mobile takze mozem vykecavat az do aleluja :-D
Odpovedať
Ahoj Lenka. Myslíme na teba a budeme Ti držať v utorok pästičky x-) len nech to všetko dobre dopadne a vy dve aby ste boli zdravučké ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeej ahoj moja... tesim sa na spravicky a vsetko budem pekne posuvat dalej babam, ved ja som tu skoro non-stop :-p
Odpovedať
ahojte zienky Lenka: tak sa v utorok drzte ;-) ja mam tiez t-mobile, tak kludne mozes poslat sms aj nam ;-) inak babenky, skore v aprilovkach v sobotu rano bolo 9:0 pre chlapov :-D odvtedy som na fore nebola, tak neviem, co je nove, bo som bola u mojich rodicov cely vikend, tak idem omrknut, ci sa nezmenil stav .... normalne som zvedava, ktora mamina ho vylepsi v prospech princezien ;-)
Odpovedať
no fialka tak drzime palceky aby si to bola ty :-) :-) :-) lenka myslime aj na teba nebojte baby dobre to dopadne, tolko energie vam posielame na ten velky den "D" drzte sa nam.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, prajeme vela energie a sil a tesime sa na dobre spravicky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedze mam ten tmobile, mozes mi dat vediet, ja som skoro non-stop na nete este tyzden, tak to hned tuna babam oznamim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babule, aj ja sa hlásim k menovanému telefonickému operátorovi :-D Som v napätí, kedy sa nám Ninka prihlási na svet a či ju Fialllkina babuľka nepredbehne ;-) Obom maminkám veľmi držím palce, aby to už mali za sebou a nech to všetko dobre dopadne. Netrpezlivo očakávam nové správy.
Odpovedať
Profilova fotka
baby vsimate ake sme vsetky na tych dvoch drobcekov nazhavene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasnačka silwi, veď ako inak :-D Tak isto budeme nažhavené na Andrejkinho aj tvojho potomka a potom na každého ďalšieho potomka júnových manželiek :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak vidim, ze mame same pozitivne spravicky. ;-) som zvedava, ako to dopadne. ;-)
Odpovedať
monci: ja sa zasa tak ponahlat nebudem, nemusim byt prva :-D a mam na vsetky kontakt, tak vam dam vediet, to budu ucty za sms :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, ja som prave dostala prvy narodeninovy darcek :))))) aj ked narodky mam az o mesiac a trosku... svokrusa doniesla zahradnu hojdacku... to mame s manzelikom spolocny darcek a kedze on ma narodky uz zajtra tak to uz doniesli :) aj ked on o tom vraj vedel, malo to byt prekvapko hlavne pre mna :))) uz som sa aj opalovala tam... suprova je... sice uz pouzivana ale ozaj dobra, taka pohodlna...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?