Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli ja som si podpis nacvičovala a aj tak som sa podpísala jak malá... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooojte, prispievam do kasy :-D :-D :-D (to je na prvý šťvrťrok). Babuli teraz nebudem už vôbec stíhať prispievať aj do jednej aj do druhej témy :-D Ja tiež, keď som sa mala podpísať na zápisnicu, najprv som sa zarazila, že ktorým menom a potom som hodila taký strašný podpis ako na základnej škole :-D Predstavovať si už zvykám novým menom, už aj zamestnanci si pomaly zvykajú. My si medzi sebou tiež hovoríme manžel a manželka ;-) A Marek je hrozne zlatý, ako mi stále ukazuje ruku, že si nezabudol obrúčku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manzelky, takze najprv clenske: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Mne sa v manzelstve velmi paci. Oslovujeme sa navzajom tak ako predtym, ale ked o Duskovi hovorim pred niekym inym, tak je zasadne moj manzel alebo manzelik... :-) hrozne sa mi to paci, aj ked on o mne povie, ze moja manzelka. A dnes dosiel za mnou, ze mi dal do penazenky nejake peniazky, lebo som ju uz mala prazdnu, tak to mi prislo take zlate. Co sa tyka zvykania na nove meno, tak podpisujem sa uz suverenne, no do telefonu som iba nedavno nabrala istotu, stale som sa mylila. Inak este ma caka milion ohlasovaciek o zmenu mena, takze fakticky vivat byrokracia... tak sa drzkajte a pekne letne dni... (aj ked zatial to ako leto moc nevyzera).
Odpovedať
Profilova fotka
Až teraz som v obraze. Takže naša júnová téma je uzavretá |-| Je mi z toho smutno :-( Dúfam, že tu budeme pokračovať v našich debatách a som rada, že sa ujal môj názov :-D Eleni nemaj strach, ja sa zatiaľ tiež nechystám na MK ;-) Nie žeby som nechcela, ale momentálne sme na tom finančne dosť biedne a potrebujeme sa najprv postaviť trochu na nohy, posplácať úvery a tak... Potom môžeme riešiť bábätko x-) Gretočka som rada, že si sa sem k nám znovu pridala :-) Kočky, keď som nahlasovala zmenu priezviska v banke, nemali mi náhodou zmeniť aj podpisový vzor? Lebo nikto nič také odo mňa nechcel. Ale dnes pozerám, že na bankomatovej karte mám staré priezvisko a keď mi ju náhodou zablokujú, ako mi ju vydajú, keď na občianskom mám nové? :-.
Odpovedať
moni mali ta vyzvat na zmenu podpisoveho vzoru, mna teda aspon vsade vyzvali sice jedna pani povedala mi na pobocke ze to je jedno ako sa podpisem na podpisovy vzor hlavne ench to je stale rovnake, teoreticky aj keby si mala ABC tak to musia zobrat,
Odpovedať
Profilova fotka
A nevadí, že mám na banko karte staré priezvisko a občiansky na nové?
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, ten podpisovy vzor som si menila, ale kartu mam este na stare meno, mala som moznost vybrat si ci chcem hned kartu s novym menom, alebo pockam kym mi vyexpiruje sucasna a potom novu mi poslu s novym menom... ja som si vybrala pockat, ked ma tetusa uistila, ze nebude problem s platnostou nakolko mam na obcianke aj priezvisko za slobodna...
Odpovedať
to nevadi, ja mam aj na kreditke stare meno so starym podpisom, iba by som asi banku poziadala o previdanie v datume s novym menom, teda ja som to tak aj spravila
Odpovedať
Profilova fotka
uhmmmm :-o :-N =-) :-p s tou zmenou priezviska sú samé oštary. A to som našťastie nemenila trvalý pobyt. Myslíte, že keď chcem môžem si telefón - pevnú linku nechať na staré meno?
Odpovedať
pokial najde teta postarka tvoju schranku a budes platit ucty nacas by nemal byt problem ;-) taketo veci by som moc neriesila, ja mam niekedy pocit ze budem mat ten sobasny list v kabelke aspon pol roka nech viem dokazovat ze som sa fakt vydala :-)
Odpovedať
Babuľky... my už máme fotky!!!! :-o :-o po mesiaci!!! :-o :-o zatiaľ papierové, ale dúfam, že tento týždeň sa mi zadarí pridať aj elektronické... je ich dosť a neviem ako ich vyberiem... asi budem žrebovať... :-D som posledná :-( ale aspoň si možno zaspomínate aj vy, nie? to len tak... že som happy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uff, ja len dúfam, že som si nezabudla nič prehlásiť. Zatiaľ som nemala žiadny problém. Ale sranda je, keď sa do telefónu predstavím ako Královičová a pýtajú si pani Heindlovú ;-) a keď im potom poviem, že som to ja, tak potom im to zapne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bamulka super ;-) Sme zvedavé, tak ich pekne postupne popridávaj.
Odpovedať
... budem sa snažiť, dúfam, že to do konca týždňa stihnem :-D ... taká radosť na záver pracovného dňa...
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka tešíme sa na fotečky :-)
Odpovedať
bamulka nie si posledna, my tiez este cakame, hovorila som dneska aj s kameramanom ani nesiel okolo naseho zaznamu, takze ani nehrozi ze si pozrieme nase video tak skoro, esteze mame vlastnu kameru a co to natocene
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes ten deň ale utekááá... Ešte necelú hodinku a idem domenov.
Odpovedať
bamulka supis, uz sa tesime ;-) ja si vo photospohe robim kolaz z viacerych fotiek a potom to asi vymenim a tak dam viac fotiek na stranku ;-) ked na jednej budu 2-3, tak vlastne ich nebude 50 ale viac a ukazem aspon viac ;-) gretka vitaj zasa medzi nami a co tvoje fotky? sme zvedave ;-) teda ja a moj manzelik isto x-) to je pekne, ked ti dal manzel peniazky do penazenky, je to mile ;-) babenky, mne dnes drahy pisal, co mu vcera povedala mamina: " ked prisiel do kuchyne, tak vraj bol akysi smutny a vravi mu, ze macka odisla a hned si akysi smutny, chyba ti ze?" a on mi na to hovori, ze bol aj preto ale aj preto, ze vie, ze mi tu nie je dobre a akysi som mala vcera den a aj ze mu chybam a vraj aj ked je sice doma, citi sa tam akoby na navsteve uz, lebo jeho rodinou som teraz hlavne ja ..... az mi slzicky vyhrkli, ked som si to precitala x-) zlaty moj x-)
Odpovedať
My sme tiež niečo točili na vlastnú kameru, dnes večer idem brnknúť kameramanovi, vravel že tak o mesiac by to mohol mať... už je to mesiac, tak uvidíme... :-D ... a dopočula som sa, že niekde robia fotos aj 2 mesiace, tak asi na tom nie sme až tak zle, Babuli :-N ... ale ukecali sme fotografa a dá nám na CD aj všetky neupravené fotky, vlastne všetky čo nacvakali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka zlatý je ten tvoj manželík. Inak aj ja som rozmýšlala nad takou kolážou, no nemám photoshop, tak si ho stiahnem a možno sa s tým pohrám. Gretka aj ja som zvedavá na fotečky :-)
Odpovedať
...skratka je to tvoj milujuci manzel, fialka x-) baby, inak dnes ste ukecane ;-) ja som si prave pozerala bofo-vu stranku -> ma tam fotky z dalsich svadieb, co fotil a skratka uplne vydarene fotky. tak mi prislo luto, ze s nim uz nemozme "spolupracovat", ze svadba je len raz v zivote, lebo je to uzasny clovek!
Odpovedať
eleni a aku stranku to ma? nech sa mozme aj my pozriet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka nestresuj, ani ja este nemam foto od fotografa... lebo bol chudacik chory, ale hadam koncom tyzdna x-)
Odpovedať
www.bofoto.sk a klinki na repretucet *** btw, mate v robote fotku vasho manzela? ak nie, koniec kvizu ;-) ak ano - svadobnu ci inu?
Odpovedať
Profilova fotka
Mám foto manžela, teda mám tu nástenku, kde mám samé fotky, manžela, svadobné fotky, sestru, neter, švagrinú a taaak... Páči sa mi, keď som obklopená fotkami ľudí, ktorých mám rada ;-) :-)
Odpovedať
eleni ja mam na compe na ploche spolocnu svadobnu a na stole v ramiku mame z vyletu spolocnu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli my sa ešte tiež načakáme na video. Fiallka zlatý je ten tvoj manžel ;-) Môj Marek sa tu v Ba asi nikdy nebude cítiť ako doma :-( Býva tu už skoro 5 rokov, ale stále "plače" za domovom a každý mesiac musí ísť na východ, lebo "by to neprežil" |-| Eleni myslíš na stole, či máme fotku? Ja veru nemám žiadnu. Pripadalo by mi to ako zásah do súkromia, keďže mi do kancelárie chodia všetci zamestnanci. Ale pravdu povediac, ani ma to nenapadlo, možno nad tým pouvažujem
Odpovedať
Profilova fotka
a samozrejme mám aj na ploche foto. Monci my budeme mať DVD dúfam tak na budúci týždeň.
Odpovedať
... OK Silwi, ale my sme mali svadbu 3 týždne pred vami... ;-) to preto myslím, že to trvá =-) Fialllka to bolo veeeľmi krásne... inak aj mne je strašne smutno, keď sa máme rozlúčiť - aj keď ideme len do práce :-D
Odpovedať
:-) ja mam len jednu fotku na stole, ked sme boli este za slobodna v amsterdame tomas mal svadobne fotky v nemocnici na nocnom stoliku a cela nemocnica ma poznala... ale neviem, ci si da aj v robote. ja mam zabrany, si tu vystavit toho viac. a moj sef ma tiez len svoje lietadlo, ale zenu ani dcerku nie... [co z toho vyplyva? asi by som si mala kupit lietadlo :-p]
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?