Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka a ty čo, ešte nič?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj maminka inkognito ;-) dakujeme krasne za informacie o Lenke, hlavne, ze je vsetko v poriadku... pozdravujeme a drzime palceky
Odpovedať
ahoj maminka inkognito velmi pekne dakujeme za info o Lenke, moc moc na nu myslime a nech sa drzi a tesime sa na dalsie spravicky ... pozdravte ju ;-) alex: nasa babula este v brusku, tiez sa jej tam paci ... ja si osobne myslim, ze fakt sa vypyta von az po tej piatkovej poradni, mam takeho tusaka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, ty si malu uz ukecala, ze az po piatku? :-D
Odpovedať
silwi: jasan ... aj ked aj dnes je pekny datum :-D 2.4.2008 taky lahky na zapamatanie :-D
Odpovedať
Volala mi teraz zajtra rano ju presunu na porodnicu a vyvolaju jej porod
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, ale aj piatok 4.42008 je v pohode :-D
Odpovedať
inkognito: je to nutne vyvolat porod?
Odpovedať
Profilova fotka
jej takze zajtra rano sa to zacne x-) dakujeme
Odpovedať
silwi: no ved ano, 2*4=8 cize 2.4.2008 a aj 4+4=8 cize 4.4.2008 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne drahy zahlasil, ze by sa mu pacil datum narodenia nasho krpca 28.82008... len skoda, ze je to skoro o mesiac skor :-p
Odpovedať
no to je teda dost, ten mesiac, nech najde iny datum ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vcera bola na 1cm otvorena, teraz jej lekarka povedala ze zajtra ma ist o 6-tej na porodnicu a vyvolaju jej porod lebo keby dali jej vecer tak by do rana porodila a maju malo presonalu na noc, dufam ze vsetko dodre dopadne,
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej vidim, ze tu mame nove spravicky od lenky. dakujemeee pekne, ze nas takto informujete. ;-) moc, moc ju pozdravujeme. a budeme zajtra na nu silno mysliet a modlit sa za nu, aby to dobre dopadlo. ;-) ahojte ostatne babule. takze fialka, zatial nic. ;-) tvoja malinka sa tiez neponahla na svet. inak mne by sa celkom pacil termin porodu 6.7.2008 - a to mam zaroven aj v tehotenskej knizke. ;-) taka pekna postupka. ;-)
Odpovedať
dakujem za pozdravy a poobede jej odovzdam
Odpovedať
inkognito: a ake ma prietoky? su ok? bo ak su ok, co svedci o dobrej funkcii placenty, tak porod by este nemuseli vyvolavat, ak Ninka nie je velka ;-) kazdopadne drzime palceky a myslime na nu ;-) sloniii: no zatial nic, ale uz mi manzel pisal cez skype, ci nechcem ist dnes do TN :-D vraj nema v praci co poriadne robit .... no vtipkar :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, budete mat niektora z Vas na svadbe DJ Reda? mate s nim niekto skusenost?
Odpovedať
prietoky vcera mala poriadku na ultrazuvuku ale lekar bol velmi skromy na slovo len jej povedal za vsetko ok. a dnes rano pre vizite ze jej vyvolaju porod potom ju vysetrila lekarka a ta rozhodla ako som pred tym pisla
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes je pekný dátumček, moja mamina má narodeniny. Ale fialllka, toho 4.4., to by bola parádička ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže najpravdepodobnejšie je, že Ninka sa zajtra narodí, no super. Teším sa na fotečky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, tvoj manzelik je dnes mimoriadne vtipny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lenke silno drzime palceky a sa uz tesime na Ninku, nase prve junovcatko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
itinka123, my sme svadbicky mali uz pred rokom ;-)
Odpovedať
inkognito: budeme na Lenku moc moc mysliet a drzat jej palceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwietta, ano prepac, vsimla som si az ked som to poslala.
Odpovedať
fialka -dakujem odovzdam, a drzim Vam palce aby ste skoro mali babulku pri sebe a prajem Vam zdravia a lahky porod a hlavne v termine
Odpovedať
Profilova fotka
itinka123 , nic sa nedeje ;-) inac ja nemam ziadne skusenosti s DJ Redom...
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi, dakujem :-) skusim to v inom okne. Nech sa ti dari.paaa
Odpovedať
inkognito: dakujeme velmi pekne ;-) nasa babulka sa vypyta asi skor, tak cakame, kedy sa to rozbehne ;-) o ten lahky porod sa modli snad kazda nastavajuca maminka, hlavne rychly a lahky ;-) babenky: prave mi jedna kocka napisala v nasej teme, ze sa jej so mnou snivalo tuto noc, ze som im napisala na kona, ze nam maju drzat palce, lebo ideme rodit ;-) :-D
Odpovedať
inkognito mamina - aj ja sa pridavam ku kockam...drzim Lenke aj Ninke palce aby to obe dobre zvladli s lahkostou a ziadnymi problemami, aby bolo vsetko v poriadku.... My sme uz tyzden v ocakavani...tak silno drzime pasticky...pozdravujte ich tam.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?