Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, veru ucty za sms budu asi riadne :-N ale ta informacia v nich bude stat za to ;-)
Odpovedať
jooj - to je tu teda napinave! babuli, fialllka - stale drzim palce! silwi - perfisny darcek!!!! 8-) ja uz tiez snivam, co si vsetko na zahradu raz kupime... erica - moja kamoska bola bez cestovky v mexicu - bola tam u znamych - a ziadne zle veci nespominala. nastuduj si o krajine a ked nemusis, podla mna s cestovkou nechod (teda, ked si taky spoznavaci typ ;-))
Odpovedať
Profilova fotka
hlasim, ze zatial ziadne sms som nedostala ;-)
Odpovedať
ahojte silwi som v ocakavani ako babuli dopadne, tak potom sup sem rychlo info ;-) my sme stale kinderko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, som rada, ze si sa ozvala, lebo som ta uz bola spehovat v aprilovkach, ci si sa ozvala, ze ci nahodou to uz na teba neprislo, kedze si minule pisala, ze uz od pondelka to moze byt kedykolvek...
Odpovedať
silwi: no to ano, moze to byt kedykolvek ale mala asi caka, kym jej to odobrim a to chcem az v piatok ked tam po poradni :-D
Odpovedať
baby ja som uplne nervoz co a ako... :-)
Odpovedať
eri: a ja som uplne v poho ... total flegmos, normalne zo seba nestiham :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte júnovky ;-) o cvíľu oslavujete výročie.. aké máte plány? x-)
Odpovedať
fakt? sak cakame a sme v napati viac ako vy :-D xixi... uz sa velice tesime na babatka od junoviek... :-N :-N
Odpovedať
eri: no vazne ... som aj kolegynke dnes pisla cez skype, ze sa normalne nespoznavam, ze total klidek leharo, a ona, ze ty si iny flegmos, ze ona serie aj za mna :-D uplnenaj: tak ja vobec netusim ako oslavime nase spolocne vyrocie ale isto to bude v trojici 8-)
Odpovedať
uplnenaj: som rozmyslala, ze by som sla s drahym niekde na piknik aj s babulou, ak to pocasie dovoli, do prirody ... deka, kocik, kosik plny papania, a taaaaaaaaak ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fialllka no nam to vyrocie vyjde takmer presne na dovolenku :-) svadbu sme mali 20.7. a letime 30.7. x-)
Odpovedať
jj ja mam stiahnuty zaludok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ked mi dosla smska, tak som ani nedychala... ale bol to len vypis z tatrabanky :-D
Odpovedať
uplnenaj: a kam sa chystate na dovolenku? eri: a z coho mas stiahnuty zaludok? silwi: mne tiez prisiel vypis z tatrabanky az poobede :-S a viem si predstavit ako si sa blizil aku mobilu ... kedy mala Lenka tu poradnu?
Odpovedať
xixi silwi to muselo byt akcneeeeee :-D fialka z vas...aby bolo vsetko ok
Odpovedať
eri: nieze si kvoli nam privodis vredy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, ak si dobre pamatam, tak lenka by mala dnes nastupit do nemocky... ale neviem kedy co a ako...
Odpovedať
jj tak nejako pisala...dufam ze je vsetko ok...mozno nechce mat na 1 aprila babo...tak chce pockat aspon do polnoci fiali neboooooooooooooj uz som si dala za tanier kapustnice....
Odpovedať
silwi: idu jej vyvolavat porod? :-( eri: kapustnica je proti vredom? juj tu by som si aj ja dala ale teraz nemozem, nechcem si na konci tehu urobit problemy .... :-S tak si daj aj za mna :-p
Odpovedať
xixi neviem ci proti vredom ale mame ju navarenu ;-) ;-) ;-) jj idu...
Odpovedať
no idem ja od PC, uz prisiel manzelik dom, tak pojde sa napapat a potom pojdeme na chvilu na hojdacku na zahradu sa slnit a porozpravat, bo samej sa mi tam nechcelo cez den sediet, tak som ho ukecala, by prisiel skor dom ;-)
Odpovedať
tak sa drz fiali a uzi si mangela mne pride az po 20.00 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babule, plná napätia sem kuk, že čo nové :-) Silwi aj ja chcem záhradnú hojadčkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-p Fialllka ty si vážne flegmoš, ešte počas pôrodnych bolestí budeš sedieť pri PC a písať nám, že už rodíš :-D :-D :-D Lenke asi budú dávať vyvolávačku a to trochu trvá, kým to začne účinkovať. Mojej kamoške to zabralo až na ďalší deň. Ale podľa mňa by mala Ninka krásny dátum v rodnom liste - 1. apríl x-)
Odpovedať
Profilova fotka
prvy april je pekny datum narodenia, aj moj drahusik ma dnes narodeniny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak vyzera to, ze zatial nic. ;-) inak kamaratka bola tiez takto v nemocnici a cakala vyse 3 dni a nakoniec sa mala vypytala sama. ;-) robili jej rozne vysetrenia. a nakoniec mala prisla sama od seba. :-D
Odpovedať
monci: aj to sa moze stat, ze kym odidem do porodnice, tak budem musiet dat echo tu aj na konovi, ze idem rodit :-D na tom sa kosil uz aj moj manzel a aj kolegynka, ze budem este aj to popri tom stihat :-D :-D :-D mne sa prvy april tiez paci, som zvedava, co sa zmenilo u nas v teme od poobedia, ci niektora nahodou neporodila ;-) inak babenky, ja by som si tu vyvolavacku nedala pichnut, pokial by som vedela, ze placenta funguje dobre a vsetko je ok, pockala by som, nech sa mimco same vypyta von ... ak by vsak prietoky naznacovali, ze placenta uz nie je ok alebo aj ine vysetrenia ako ekg mimca, tak potom kludne aj ta vyvolavacka ... sa hovori, ze zeny, ktore dostanu vyvolavacku mavaju horsie a tazsie kontrakcie, teda bolestivejsie .... ale snad sa Ninka ozve skor a aj bez vyvolavacky ;-) ved Lenka mala termin minuly stvrtok tak podla mna tyzden mozu lekari pockat, teda do stvrtka, ci sa aj sama nevypyta a je bezne, ze prvorodicky prenasaju ;-)
Odpovedať
Lenka je na Antolskej, zatial cakame vsetko je poriadku, lekar povedal este par dni pocka zatial ju sleduju montitor a ultrazuk. Jej mama, dakujeme ze myslite na nich
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme za info o Lenke, odkážte, že na ňu moc, moc myslíme a držíme palce a tešíme sa na drobčeka x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?