Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@aninocka4 jednoducho, treba chcieť schudnuť takmer 30 kg :D potom to uz ide :)
Odpovedať
@lopieta fiiha to sa ti jak podarilo? ;-)
Odpovedať
@panaacik 2 roky, kazdy den 1,5 hodiny aerobiku, po 16.00 nejem a vynechane sladkosti :)
Odpovedať
@lopieta fiiha no krasa. :-o ;-) ;-)
Odpovedať
@lopieta 30 kg??????????? som skolabovala teraz a to si aj dala?
Odpovedať
@machula ano :)
Odpovedať
@lopieta a za aky cas??? to si neviem ani predstavit, musi to byt poriadna zmena x-)
Odpovedať
@machula asi tak 3 roky, no urcite to je zmena, ale na to uz nerada spominam...
Odpovedať
@lopieta teraz som pozerala aj satky, super ti pristanu!!! ;-) ...takze presne tak, nech uz je juuul
Odpovedať
@lopieta a stale cvicis kazdy den???...ja by som chcela tiez, ale neviem sa prinutit, ako moze mat clovek taku pevnu volu?
Odpovedať
@machula uz necvicim kazdy den, teraz sa k cviceniu neviem dokopat :D ale ciel som splnila, takze teraz cvicim len ked mam velku naladu
Odpovedať
@lopieta naozaj obdivujem,mne sa nedari ani 5 schudnut...:D musis mat velmi pevnu volu
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lopieta ja ani nepotrebujem chudnut, len by som chcela mat kondicku a pevne telo, ale ani za svet sa k tomu neviem prinutit! :-p
Odpovedať
@machula @aninocka4 @lopieta baby ja si cvicim Zumbu a podobne vecicky, citim sa tak odlahcenie, ale vysledok ( fyzicky a opticky ) sa asi dostavi za veeeelmi dlho. :-| :-D :-D
Odpovedať
@panaacik ja som bola v ba raz na zumbe...vybrala som si vsak danielu,neviem,ci ju poznas,ona priniesla zumbu na slovensko...bola som na bernolaku...toto bola moja smola,bolo nas tam asi 120,vobec som nevidela na podium,co robi ona,takze som len poskakovala,sem -tam svihla rukou...no,tak som zostala verna klasickemu aerobicku,len posledny semester som ho nestihala...co uz,snad sa teraz podari:)
Odpovedať
@panaacik @aninocka4 ja mam ZUMBU rada, ale ja som z malej dedinky a u nas sa precvicuje iba raz do tyzdna aj to nie vzdy, cize efekt ziadny...ale to je jedine, co ma chytilo a bavi ma to...ale nie samu... :-S
Odpovedať
@machula to chapem, ale urcite "taki mali" zas nie ste. ;-) Musis niekoho najst do "partie." @aninocka4 semester, cize este studujes? 8-)
Odpovedať
@panaacik studujem,nepamätas,ci?:D
Odpovedať
@aninocka4 prepac, pamat mi zlyhava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chvíľu tu nie som a vy ste toho toľko napísali, že to nestíham čítať :-D
Odpovedať
@panaacik x-) ...no neviem, koho by som nahovorila cez tyzden cvicit so mnou, aby som nebola osamotena :D...ide skor o tu atmosferu, ze ked je plna sala ludi, tak ta to viac zenie a nuti skakat!
Odpovedať
Profilova fotka
@machula Ja si rada zaskackám doma v súkromí... :-D Masovky nemusím - najlepšie je, keď si vypeckujem hudbu a behám s prachovkou - vyblbnem sa a ubracem... :-D :-D :-D
Odpovedať
@alique ja som zase za davovu psychozu :-D ...ale iba v tomto, inak som celkom hanblivy clovek aj preto mam strach z tej svadby...tam sa bude kazdy pozerat hlavne na nevestu a zenicha
Odpovedať
Profilova fotka
@machula Však to a ja pohybové drievko a ešte k tomu s extrémnou spavosťou... Hm... Zabavia sa aj bezo mňa, však? :-D Nebudú ma zbierať zo stola, že by som sa opila, ale že tam zaspím, padne desať a ja tiež... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby, ja vás obdivujem a predovšetkým teba, @lopieta :-) ja nemám rada cvičenie :-N akurát veľa chodím, to mi nerobí problémy a celkom rada plávam. A sladkosti? Určite by som zomrela, keby mi ich zobrali, hlavne čokoládu :-D
Odpovedať
@alique ja dufam, ze vydrzim xixi, hadam sa stihnem vyspat...to uz su prazdniny (teda pre nas ucitelov dovolenka) a ako ste na tom s tancovanim? co prvy manzelsky tanec??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Droga, však? Keby ma nekrotili, dokážem jej zjesť na kilá... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula Si učiteľka? Ja mám vyštudované učiteľstvo 1-4 + dráma... ;-) Prvý tanec? No musíme zamakať a niečo nacvičiť, nech sa tam len tak nepotácame - to sa asi prepadnem od hanby pod zem... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alique aj učíš? ja len zisťujem, koľko kolegýň sa v tejto téme nachádza :-D
Odpovedať
@alique @nimika ja som SJL-NOS...a veru aj ucim, prvy rok!!! zabijak! :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?