Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@lindux ale datumovo nesedis. :-p :-D
Odpovedať
@panaacik hmmm priznam sa, ze nas druhy termin bol 9. 7., (prvy bol 26. 8. ale to nieje sobota) ale vtedy uz bola Oranzeria kde chceme mat obrad obsadena, tak sme dali 16.teho.... ;-)
Odpovedať
@panaacik no clovece...tolko spolocnych veci :-D :-D @lindux "datumovo nesedis"...to ma zase polozilo :-D
Odpovedať
@machula vylucila ma z klubu, vidis? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.... dneska som bola prvkrat skusat saticky - zvlastny pocit vidiet sa v nich.... ale uz mam aspon aku-taku predstavu co by sa mi hodilo, nieco sa mi uz aj pacilo tak este idem pobehat po okoli a dufam, ze najdem tie vysnivane... prikladam foto tych co dneska u mna vyhrali....
Odpovedať
@tinka_14 ta sukna je uuuuzasna. 8-)
Odpovedať
@tinka_14 saty su krasne ;-) take netradicne... @lindux nic si z toho nerob, toto je demokraticka krajina :-D
Odpovedať
@tinka_14 krásne :-)
Odpovedať
baby neviete kde zoženiem takú tu gratulačnú schránku? poprípade neviete ako ju mám vyrobiť??
Odpovedať
Profilova fotka
hm, a ja nesedím ani vekom, ani dátumom :-D
Odpovedať
@nimika moja neboj, sedis k nam inou prednostou 8-) :-D :-D
Odpovedať
@nimika teba potrebujeme, vsak na koho sa mozme obratit my mlade, ked nie na teba :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@machula @nimika hej, my mlade kozliatka. :-D :-D
Odpovedať
@luciac ja teda netusim...mozno by sa dalo z nejakej mensej peknej truhlice! toto som ani nepozerala nikde...skus sa spytat nikoho, komu si to videla v albume, napis mu IP :-.
Odpovedať
@lindux Veru aj ja, na prostrednom snubak a vedla na prstenniku obrucka, len este neviem ake obrucky zozenieme...mne sa velmi pacia tie z damasteel ocele, podobne ako tvoje ale bez zlateho. Ale snubencovi sa nepacia, on chce biele zlato.
Odpovedať
@alohim :-) U nas to bolo naopak, ale nakoniec som sa s tymi z damasteel stotoznila, mozno aj preto, ze drahemu sa pacili naozaj strasne moc :-)
Odpovedať
@lindux mne sa paci ocel, my si dame taku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a my zostaneme pri klasike - žlté zlato :-) a zabudla som sa včera pochváliť, že som si asi vybrala šaty x-) to asi som použila iba preto, že som ich ešte nerezervovala a nezaplatila zálohu, ale už viem, že ich chcem
Odpovedať
@nimika akurat som na teba dnes myslela, ze sa ta na ne spytam :-) ktore? x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik pozri album, tie posledné ;-)
Odpovedať
@nimika supeeeeer su. 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ďakujem :-) a ty už máš? ;-)
Odpovedať
@nimika krasne su tie saty:)
Odpovedať
@nimika ach este nie. :-D :-D Neviem sa rozhodnut.
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 ty asi myslíš tie čipkované, čo mám v prvom albume, to nie sú tie :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ty si ako ja, keď som vyšla z toho prvého salónu :-D ak ti môžem poradiť, skús ísť pozrieť inde, ja som to urobila takto ;-)
Odpovedať
@nimika ja som bola uz vo viacerych. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik mám ti poradiť? to mi celkom ide :-D :-D :-D
Odpovedať
@nimika hm:D ja som si pozrela album a tie,co su v nom ako posledne,ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 a pozrela si si oba albumy? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?