Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
jasneee ;-) ak san dovoli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
už je tam 8-)
Odpovedať
WooooW!!!! :-o sexi sexi satocky. Uplne ako stvorene na svadbicku na lodi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ža ďakujeme :-) a ty tvoje budeš mať kedy keď len zajtra na skúšku? =-)
Odpovedať
tento tyzden prva skuska, kocka potom ide na dovcu a ked sa vrati tak ich dokonci. Takze odhadujem ze niekedy okolo 15-20 juna by mohli byt...
Odpovedať
no, ale co moje saty.... ale co mamina... chcem jej nieco pekne kupit/dat usit... najprv chceme trosku pobehat obchody, ale vobec na to nemam cas. Do 15. juni by sa to malo v praci zlepsit, ale bojim sa, ze to uz bude moc neskoro a nestihneme dat nic usit :-S inak sme vcera nasli super inspiraciu na oznamko - z nasho povodneho navrhu tie polovicky tvare spojene sme ustupili - zhodli sme sa na tom, ze by to bolo brutal narocne spravit a s neistym vysledkom, este by sme vyzerali ako prisery :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a ake teda budete mat oznamko? :-) inak mamina je aka konfekcna velkost? je asi ako ty?
Odpovedať
nieeee, mamina je taka typicka mamina - 40tka. Taky dost srandovny napad - ale moj drahy by na nic ine ako na nejaku haluz nepristal. Hodim na chvilinku do albumu, potom vymazem, pockaj.
Odpovedať
je tam, kukni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ada no dobreeee. sme zvedavi na original :-D na tie saty som sa pytal preto lebo su jedny na predaj ale asi by boli tak tebe 8-)
Odpovedať
ste zlati :-) mamine by urcite neboli. Ale vsak nieco najdeme, ved si moze dat aj nejake co ma, to vravi aj ona sama, ale ja chcem aby bola na svadbe najkrajsia (samozrejme po neveste), lebo si to zasluzi najviac na svete :-) Len uz zacinam mat z toh otaky vnutorny stres, zo skusenosti viem, ved ako si pisal, je to za 40 neviemkolko dni... ked sa pozriet taky isty cas spat - na zaciatok aprila, tak odvtedy sme toho moc neporiesili... Sice najhlavnejsie veci mame, v podstate z tych hlavnych uz len oznamka, obrucky, oblek, torta a zakusky, ale zo skusenosti a aj tak nejak intuitivne viem, ze tie detaily su najhorsie, lebo je ich mrte... a prave to mi robi starost. Snazim sa s tym stresom nejak bojovat, ale podvedomie pracuje, potvora jedna :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no sa bola dnes sikovna. bola si pre saty, objednala podstavec pod tortu, rozniesla nejake oznamka, vcera sme objednali vino... no dari sa nam ;-) ved maminu snad uvidime ked vas prideme pozriet 8-) schvalne ze ci uhadnem ktora je najkrajsia po neveste :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobrý večer ešte ste tu niekto? Tak ja som taká šťastná, tak už máme aj šoféra aj auto a to úplne zadarmo. No samoška že dostane najesť a vínko a výslušku, ale aj tak je to super. Bude to mojej budúcej švagrovej brat, úplný pohoďák tak so rada :-D jeden kamienok zo srdiečka už odpadol, ešte ich je tam, ako anairda hovorí mrte, ale to sa hádam nejako zvládne. Tak Vám prajem dobrú nôcku a zajtra dočítania :-D
Odpovedať
Martuska to je super :-) nam s autickom tiez pomoze kamoska - zohnala nam veterana, zaplatime len sofera, ale aj tak sme radi, lebo inak by to bolo strasne drahe...
Odpovedať
anairda, hej ja som sa najviac obávala toho že to bude strašne drahé :-) Ináč krásny studenší deň prajem. :-D
Odpovedať
ahojte julovky, tak ako sa dari s planovanim? :-). Mne uz sibe, este milion veci potrebujeme vybavit
Odpovedať
ahoj zuzizuz, aj mne už pomaly švitorí z toklého rozmýšlania, plánovať, plánujeme, len nejak sa nehýbeme :-D ale tak ako som vyššie spomínala včera sme vybavili autíčko so šoférom. A ešte vela drobností, ale to sa zvládne, máme na to ešte dva mesiace. :-) Čo už máte všetko vybavené? Kde budete mať obrad a hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby ;-) martuš a aké budete mať autíčko? 8-) inak san bola včera pre polnočné šaty, kuk do albumu ;-) zuzizuz nič si z toho nerob, to sa stihne :-)
Odpovedať
no ty budes mat sexi manzelku, su krasne a velmi pekna farba, a ta postavicka hmhm iba ticho zavidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, jak keby ste vy nemali postavicky ;-) ale ze dakujeme 8-)
Odpovedať
ale ona ju ma taku pekne sumernu nie jak ja, vsetko sa nahrnulo do spodku nejako :-D
Odpovedať
inac som zistila ze v svadobnych satach som ako v jedinych neriesila ci mam siroke boky, nezavedieme modu kruhovych spodnic aj do normalneho bezneho zivota? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mám robotu, tak som len odskočila: to uplnenaj: san mám krásne šaty to bunny: číslo na kasku už máš, alebo ti mám poslať? to anairda: krásny styling si mi poslala, ale ja nie som prirodzená ryšavka, nemám pehy a tak... :-)
Odpovedať
pav a anairda:poslala som tie harmonogramy, ak chces este niekto tak mi napiste do IP, lebo stracam prehlad kto ho chcel :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to babulina: dik a hľadala som tvoje šatočky, ale buď som slepá, ale na stránke nicole som ich nevidela, máš nejaký obrázok? p.s. Krinolíny sa voľakedy nosili aj rpeto, lebo čím je širšia sukň, tým štíhlejšie vyzerá pás :-D , o skrytých bokoch ani nehovorím... :-D
Odpovedať
uplnenaj: san má krásne šatočky, velmi jemná farba, nádherné. Budeme mať fiat Brava, ale neviem aký rok výroby, čo som kukala na internete tak tie novšie sú krajšie ako staršie modely, ale nevadí, hlavne že to nie je trabant a dá sa na tom voziť :-D babulina: Presne Leni, ja mám štíhli vrch ale spodok, tam je toho trošku viac, som rada, že neexistujú len obtiahnuté šatky :-D Hej ja by som kludne prijala spodnice, mne sa vždy páčili také velké sukne, keď som bola malá tak som chcela žiť v tých rokoch, keď bola taká móda :-N
Odpovedať
ty brdo, tu ta debata dobre fici :-). Najhlavnejsie veci uz mame vybavene, ako saty, oblek, topanky miesto na hostinu a obrad. Vcera sme nasli fotografa a prave zhaname hudbu. Mame ponuku od DJ Kali, zevraj je dobry. Je to hrozne, lebo sme v zahranici a nikam sa nemozeme ist pozriet, ani s nikym sa stretnut. Ale za 4 tyzdne odlietame juchuuuuuuuuuuuuu, uz mame horucku :-). Este bude sranda dovliect tie moje saty hehe.
Odpovedať
jéj zuzizuz ty budeš mať obrad tam kde anairda aj v ten istý deň. O kolkej tomáte? To je super, sa môžete spolu pofotiť ;-) A kde žijete? Kukla som do albumíku a máš nádherné šatočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuš ale zas keby ste tomu trabantu odrezali strechu, premalovali ho na ruzovo a pokreslili kvetinkami tak by celkom dobre vyzeral :-D a zas žiť v dobe s tymi sukňami museli by ste ich nosiť aj v zime, pri -40, a žiadne rifle a podobné taľafatky :-D :-D zuzi no fičíme, len som zatial nezistil na čom :-D :-D pavčátko díky ;-)
Odpovedať
ved v zime by sme mali sexi cizmicky pod suknickami ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?