Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
uplnenaj tak to je pravda takého trabanta by nemal hocikto :-D To by nevadilo, tak by sme si pod tie sukne šuchli vyhrievače :-N aby nám nebolo zimka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: ďakujem za uvítanie, mylsím, že tie krinolíny by som pri -40 zvládla, rôzne spodné gate by to poriešili, ale pri + 40, ďakujem, neprosíííím :-)
Odpovedať
Babulina, dakujem za harmonogram, si uzasna!!! :-o :-)
Odpovedať
anairda o kolkej máte obrad?
Odpovedať
počujte ako to budete riešiť so svadobnými pierkami, kedy ich budete dávať svadobčanom, ja som rozmýšlala že by som to prenechala mojej mame a segre, dávali by ich pred vstupom do kostola, lebo ja nechcem aby ma svadobčania videli v šatách, až keď pôjdem osudovou uličkou :-D Je to velká vada keď pierka nedáva nevesta so ženíchom?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som včera povedala, že keď nezoženie auto na svadbu, kamoši majú trabanta "pikaču", že bude pikaču sv. autom, celkom ho to pobavilo. páči sa mi martuškin nápad s mečom, ja som chcela zobrať na fotenie pištoľky- ako Mr. a Ms. Smith :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keby bolo +40 dali by ste si pod suknu ventilator :-D :-D
Odpovedať
môj nastávajpci cez víkend obdivoval v auparku katanu, ja ho zabijem ak si ju kúpi, ešte mi v deň svadby odseken ruku :-S a hádam bude ma odsť rozumu 8-(
Odpovedať
no, to musim dnes definitivne dohodnut s farou... asi cim neskor aby uz nebolo tak teplo, ked by bol o 16:00 tak o 17:00 sa ideme fotit do 18:30, a o 19:00 by bol zaciatok vecere... fotograf moc neni za, ale nemozeme sa ist fotit doobeda, lebo to by sme museli mat obrad cim skor, ale kedze mame svadbu v piatok a chceme aby sa nam ludia mohli prist pozriet na obrad, tak mozeme mat najskor tak o 15-16.00.
Odpovedať
Profilova fotka
aďa neboj, veď aj tak si vezmu dovolenku ;-)
Odpovedať
ako hovori uplnenaj ludia si zoberu dovolenku, vsetko sa vyriesi, nemaj boja ;-)
Odpovedať
Jasne, najblizsia rodina a kamosi by si vzali, resp. rodina co je mimo BA si aj tak bude musiet vziat... Ale nie vsetci pojdu aj na hostinu, ale pridu len na obrad, tak chcem aj ja vyjst im co najviac v ustrety aby si nemuseli brat dovolenku. Napriklad kolegovci a vzdialenejsi znami atd... no, padam odtialto, skontrolujem vas poobede :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, aďa odišla tak môžeme začať voľne klebetiť :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: toež si myslím, že kamoši a známi skôr prídu, keď dáš obrad neskôr, nechceš sa ale potom fotiť predtým? Fotky pri zapadajúcom slnku sú síce super, ale nebudú vás hostia potom zbytočne čakať? :-)
Odpovedať
martuska: sme v australii a hrozne sa tesime domov, lebo sme tam naposledy boli pred troma rokmi. Preto bude aj cela svadba este viac dojimava, lebo az tam sa uvidime s niektorymi ludmi. Vsimla som si ze anairda bude mat hostinu na devine, kde budete mat obrad? Vidim ze tu preberate auta, my by sme hrozne chceli limuzinu, ale 10 000 je fakt hrooooooooozne vela a nestoji to za to. Kolko stoja nejake sportove auta pozicat? neviete mi poradit? Sme rozmyslali, ze ocino ma dovezie na svojom a potom by si ma cerstvy manzelik :-) odviezol sam na hostinu, ktora bude v Limbachu. Takze by sme ho potrebovali asi len na take 2 hodinky.
Odpovedať
anairda, my sa budeme tiez fotit az po obrade, lebo sa nechceme predtym vidiet :-). Obrad mame o 15:00, potom po gratulaciach sa ostaneme fotit na hrade a hosti pomaly posleme na miesto hostiny, kde ich bude cakat zatial male obcerstvenie, kym prideme. Dufam ze tam nebudu vsetci opity kym prideme hehe
Odpovedať
Profilova fotka
zuzizuz všetko čo je aspoň trochu športové a aspoň nejako vyzerá stojí od 10 do 40 na deň. a na niečo také ako že na dve hodiny môžeš zabudnúť :-(
Odpovedať
zuzizuz my budeme mať obrad v kostole sv. Rodiny v Petržalke pri Techcnopole. To vážne pýtjú 10 tisíc za limuzínu? Bože to je peňazí, to fakt radšej nejaké iné autíčko. Ja absolutne nemám prehlad kolko stoja také prenájmy áut, nám autíčko padlo z čista jasna, a problém bol viriešený :-) Fúha tak to je teda dobre dlhý čas, čo ste tu neboli. A budúci manžel je Slovák?
Odpovedať
oprava vyriešený :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zuzizuz aj my sa chystame po svadbe do Australii na 3 roky,studovat a pracovat.ak sa mozem spýtať vy ste tam co robili.Odporúčaš?
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj> tak to su ine palky :-(. To fakt tolko na to nemame. martuska> Viem kde to asi je, ja som povodne z Peeetrzky hehe :-), Zrkadlovy Haj. Tiez som skoro odpadla, ked som zistila ze ta limuzina by stala 10000, to je uplna hroza. Ano, buduci manzelik je tiez slovak, sme spolu uz skoro desat rokov, a prisli sme sem spolu. Slovensko je pre nas ale stale domov, a sa tesime ze svadbu budeme mat prave tam. A hlavne, je jednoduchsie ked mi prideme na svadbu tam, akokeby by vsetci mali prijst sem :-). Lebo to by vela ludi asi neprislo. sss204> prisli sme sem v 2001 na studentske viza a popritom sme pracovali, ale je to dost naprd, lebo ti povolia pracovat len 20 hodin a to si velmi nezarobis :-(. Ked sme sem isli, tak sme prd vedeli, a mysleli sme si ze si budeme pri skole zarabat a platit si dalsiu skolu a pod. No mali sme dobry sok :-), nakoniec nam rodicia pomohli doplatit skoly, lebo inak sa to nedalo zvladnut. To co zarobis, ti akurat tak pokryje naklady na zivot. Blbe je, ze sa sem da tazko dostat na pracovne viza, to by bolo inak idealne. My sme v Perth-e, v zapadnej australii, keby ste isli do sydney, tak tam je vsetko 3 krat drahsie. Kam sa vy chystate? Teraz je tu dost chladno, v noci aj 4 stupne brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Odpovedať
zuzizuz či marty22 zmenila si nick? =-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeezis, martin tu bol a zabudla som ho odhlasit hehe :-). To som pisala ja zuzizuz hehe :-)
Odpovedať
jéj vy ste zaregsitrovaní obaja. To je zlaté. Teraz pozerám že užívateľ nemá žiaden album. On vie aké budeš mať svadobné šaty? :-o
Odpovedať
martuska, saty nevidel a ani neuvidi az kym mu nepridem pred "oltar" :-). Slubil ze sa do mojho albumu nepozrie, a verim ze aj tak bude, lebo sam ich nechce vidiet, az vtedy v den D :-). neviete mi poradit ze ako dlho pred svadbou treba zarezervovat kadernicku a vizazistku?
Odpovedať
tak mesiac pred zalezi kolko ma ludi, ale tak mi odporucala ta moja ;-)
Odpovedať
zuzizuz, nas zachranuje aj to, ze mame svadbu v piatok, takze ten mesiac pred je v poho... :-)
Odpovedať
zuzizuz baby majú pravdu tak mesiac je akurát a ešte keď máte v piatok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda aby si nebola prekvapkaná ;-) ako tak sledujem dvadsiateho bude dooosť vyťažený deň :-p a nezabúdaj že budú promócie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby de ste zas? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?