Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
Ahojte, neviete mi poradiť šikovnú krajčírku na ušitie obleku?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nejdete niektorá náhodou teraz v piatok a v sobotu na Kýčerku na náuku?
Odpovedať
@tinka1811 a sú?? =-) nám farár vravel, že je pôst a pred Veľkou nocou nebudú...tak neviem teraz
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka ale však do Veľkej noci je ešte týždeň, takže čo, nevidím v tom problém. Kokso,už sme to chceli mať za sebou. budem tam volať
Odpovedať
@tinka1811 no tak som sama zvedavá...
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka som mu písala email :-)
Odpovedať
@tinka1811 tak som zvedavá, čo napíše a hlavne kedy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka no ved aj ja, ak dozajtra neodpíše, tak budem volať :-) a ty si odkial?
Odpovedať
ja som priamo z čadce, z kyčerky :) tak to mám priamo pod nosom..a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka aj ja som z Kýčerky... nepoznám ťa z videnia... nikto mi neodpísal a nemôžem sa tam ani dovolať :-|
Odpovedať
baby, ja som im na Kýčerku tiež písala email ohľadom aprílovej zdravotnej náuky a neodpísali mi - a to som čakala týždeň. Tak som volala a povedal mi, že oni s tým nič nemajú. Že to má nejaká doktorka z Martina myslím a že keď je sviatok Veľký piatok a aj štátny, tak to pravdepodobne nebude. Takže to vidím až na máj. Ale ak zistíte, že to bude, dajte vedieť. Tiež by som to rada mala za sebou, hoci mám ešte dosť času.
Odpovedať
@tinka1811 @zuzikaaa no tak sa asi vidíme v máji...asi sa nás tam stretne viac :-) aj sofija18 sa chystá a možno pôjde už aj ajinka007, to bude sranda.. @tinka1811 škoda, že nemáš fotku...možno by som vedela. aspoň do mňa potom štuchni, ak sa tam stretneme ;-) som zvedavá, ako to vlastne bude prebiehať a dúfam, že sa nebudú nič pýtať
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stastnanevesticka to nás tam bude teda veľa :-) Aj ketrinka21 by tam mala byť :-) Poriadna skupinka budeme :-D
Odpovedať
@zuzikaaa sa tam budeme okukávať, že kto je kto :-D ale je to sranda, keď sa vlastne poznáme a nepoznáme :-D a potom tu všetky napíšeme a budeme zisťovať, ktorá je ktorá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka no ja sa na tu faru snád ani nedovolám, to je katastrofa! tak neviem,či vlastne dnes bude tá nauka alebo nie! my sme už boli na zdravotnej, ešte nám chýbajú tie dalšie dve, ktoré bývajú na konci mesiaca. tak ak nebude dnes, tak pôjdeme v apríli, lebo v máji už máme svadbu :-)
Odpovedať
@tinka1811 tak som aj čakala, že to aj dopadne...no možno aj my pôjdeme v apríli, nemáme to presne rozplánované, musím sa prispôsobiť priateľovi, pretože robí na tri smeny, tak uvidíme, ako to bude vychádzať na tie dátumy... :) no to už máte za dverami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka nebojte nic sa vas nebudu pytat, my sme tam uz boli... nam tam jedna pani co je uz 31 rokov vydata rozpravala ako to chodi v manzelstve, ako prebieha oplodnenie a tak dalej a tak dalej.... ale dalo sa to vydrzat :-) aj ked sme sa nedozvedeli nic co by sme uz nevedeli :-D
Odpovedať
@jarka6 no super teda, aspoň tam pôjdem kľudnejšia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Potrebujem pomoc, práve mi písala kozmetička,že ma nenalíči, súrne musí odcestovať! Ma ide poraziť! Potrebujem od vás radu, kto pekne líčí, s kým ste spokojné? diky
Odpovedať
Ahojte mala niektorá z Vás svadbu v hoteli Marlene v Očšadnici? Boli ste spokojné so servisom, výzdobou, prístupom? Budem vďačná za akekoľvek postrehy a zážitky.
Odpovedať
Profilova fotka
@cathy83 My tam mame v auguste :-) ale chodievame tam, a sme veeeelmi spokojni. Zalezi ci to chces v restauracii alebo v kongresovej hale :-)
Odpovedať
@sofija18 nás bude do 50, takže nám odporúčili reštauráciu, mne sa to tam veľmi pozdáva, aj priestor aj jedlo čo sme mali bolo super, navyše dokážu ubytovať priamo v hoteli aj našich cezpoľných takže by bolo všetko nakope :). Skôr som chcela vedieť, či sa dá negociovať o cene a dostať prípadne nejaké zľavy na jedlo,ubytovanie apod.
Odpovedať
Profilova fotka
@cathy83 Aj my sme v restauracii, viac sa mi to tam paci, tazka romantika :-) to idete teraz riesit salu? :-D mna by slahlo :-) my sme zalohu platili v novembri 2011 a uz to tam mali natrepane :-) no cezpolnych ubytovanych v marlene nebudeme mat, nakolko pytaju 75 eur na osobu! Mam zabookovanu Lipu v CA. No je to tam drahsie, ale stoji to za to :-)
Odpovedať
@sofija18 za ubytko nemôžu toľko pýtať podľa oficiálneho cenníka majú 25eur na hlavu na noc, ak sú schopní dať ešte nejakú zľavu tak to musí byť v pohode
Odpovedať
@sofija18 a zajednané to tam máme, došli sme v marci, spýtali sa na termíny, povedali nám júlový, páčil sa nám tak sme ho zobrali, chcela som len vedieť, ako je to s celkovou kvalitou a službami :)
Odpovedať
@cathy83 tak my tam budeme mat uz o necely mesiac, mozem ti dat recenzie :)
Odpovedať
@domculik jej to by bolo super :) a nech vám to dobre dopadne
Odpovedať
@cathy83 dakujeme :) rada poradim ked budem vediet
Odpovedať
Profilova fotka
@cathy83 Hmm tak to sa ho musim este raz opytat. Mame cezpolnych 20 hosti, tak sme dali Lipu, kde mame za izbu :-) 13 eur :-D, cize 10 izieb :-) za facku :-D Inak tesim sa aj ja na svadbicku v marlene :-) ale vidim, ze mate svadbu skor, tak sa budem pytat ja teba :-)
Odpovedať
@cathy83 my sme boli v Marlene na svadbe a bolo vsetko Ok, a kedze tam mali aj ubytovanie rezervovane pre 30 ludi dalo sa dohodnut na cene s majitelom. Nepride mi to tam az take drahe. a vyzdoba tiez pekna daju si zalezat.Nepocula som este sklamanie od ludi co tam mali svadbu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?