Menu Forum

Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

20. okt 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mooomi
55
Registrovala sa 2. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 42 príspevkov a 1 album. Má 43 priateľov. Okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
mooomi
55
Registrovala sa 2. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 42 príspevkov a 1 album. Má 43 priateľov. Okres Čadca.
 @eryykah Zmesti emoticon Nas bolo 50 a jeden stol ostal volny (vojde zan 10 az 12 ludi).
23. apr 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
1
Registrovala sa 13. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1001 príspevkov. Surrey, Veľká Británia.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
1
Registrovala sa 13. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1001 príspevkov. Surrey, Veľká Británia.
  • Nevie kedy bude svadba
 @mooomi ach to je skvele a su schopni spravit vsetko dostatocne reprezentativne a na urovni? Budeme mat dost hosti zo zahranicia, Marlene je fully booked aj pre nasledujuci rok takze toto je v podstate jedina alternativa. Ak vies o nejakej inej budem vdacna.
23. apr 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mooomi
55
fotoportrét
fotoportrét
mooomi
55
 @eryykah My sme boli velmi spokojni, ale zalezi, ake mas vysoke naroky. S majitelkou sa dalo dohodnut na vsetkom, poradila, nemyslim si, ze by robila problem s niecim. Velmi spokojna som bola s casnikmi. Najlepsie asi bude, ak sa pojdete osobne porozpravat o tom, ake su vase predstavy a ci by to boli schopni urobit. O inej alternative, bohuzial, neviem. Viem, ze Tatra je teraz prerobena, vymalovana a okruhle stoly maju svoje caro. Treba osobne, to je najlepsie emoticon
23. apr 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
1
  • Nevie kedy bude svadba
 Viete mi poradit cukrara co by zvladol tortu, foto v albume, res. kontakt na kohokolvek kto vie piect emoticon Vdaka
13. máj 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
volumexxx
Registroval sa 29. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
volumexxx
Registroval sa 29. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
 Caute...heh to som tu asi jediny chlap co emoticon ... moja otazka znie : Neprenechate mi prosim niekto kongresovu salu v Marlene v Oscadnici? Termin jul 2013 - november 2013. Vratim Vam zalohu a este pridam 150 ako svadobny dar emoticon. Pripadne Vam vymenim termin s mojim jul 2014, ale to je pre nas uz neskoro a v Marlene je tento rok uz plno emoticon....
29. máj 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katharynka
25
Registrovala sa 14. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov a 5 inzerátov. Má 13 priateľov. Čadca, okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
katharynka
25
Registrovala sa 14. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov a 5 inzerátov. Má 13 priateľov. Čadca, okres Čadca.
 @eryykah Určite áno, my tam máme svadbu, a zmestí sa tam aj viac.Takže 60 úplne v pohodke emoticon
29. máj 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tijana1
1
Registrovala sa 15. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 12. júla 2014
fotoportrét
fotoportrét
tijana1
1
Registrovala sa 15. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 12. júla 2014
 Ahojte kočky! Aj my chceme mať svadbu v Tatre Inn, len ma zaujíma, ak ste niektorá mala svadbu v letných mesiacoch, či tam nebolo dosť teplo, lebo majiteľka nám povedala, že je tam síce klimatizácia, ale teplo tam bude tak či tak..tak toho sa dosť obávam emoticon Aké sú Vaše skúsenosti? emoticon
21. júl 2013 o 11:20  •  Svadba bola v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lukumbi
Registrovala sa 8. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 26. októbra 2013
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lukumbi
Registrovala sa 8. apríla 2013 na beremese.cz. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 26. októbra 2013
    Slovensko
 Ahoj, nie je tu niekto, kto ma naplanovanu svadbu na november az januar v Marlene v Oscadnici? Mame zarezervovany termin na oktober 2013, ale vyzera to tak, ze z vaznych rodinnych dovodov budeme musiet svadbu posunut :( takze ak je tu niekto, kto by chcel vymenit svoj termin, pripadne nam ho prenechat, budem velmi rada, ak sa ozvete. Zadarmo to nechceme. Dakujem krasne.
6. aug 2013 o 19:16  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolcheck
9
Registrovala sa 23. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
nikolcheck
9
Registrovala sa 23. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Čadca.
 Ahojte, mali ste niektorá hostinu v dAra ( bývalej Tureckej) reštaurácii? Bolo by nás kolo 75 svadobčanov, ale mne sa to tam zdá troška malé. Uvažujeme ešte o sále na Zborove s catteringom z dAri, je tu niekto, kto mal približne rovnaký počet ľudí? Nebolo to tam až moc veľké? Bojím sa, že by sme sa tam na parkete skoro stratili, keď nás bude 75. Ako je to s výzdobou? Za rady veľké dííík emoticon
23. aug 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renyreny
14
Registrovala sa 22. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
renyreny
14
Registrovala sa 22. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Čadca.
 Ahoj, my sme tam boli na 50-tke, bolo nás okolo 35 a ked sme všetci tancovali,tak to bolo tak akurát emoticon na sedenie miesta dosť,ale na tancovanie, ten parket nie je až taký veľký... a na Zborove,tam som ešte nebola.
24. aug 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alicuocka
3
Registrovala sa 3. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 64 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 13. júla 2013
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
alicuocka
3
Registrovala sa 3. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 64 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 13. júla 2013
    okres Čadca
 @nikolcheck ahoj. ja som tam bola na viacerych svadbach a hosti bolo max. 50 na kazdej. 75 sa mi uz zda dost vela, ono je tak fakt malo miesta na tancovanie. no ak by ste vyuzili aj tu cast, ktora je zasklena, uplne vzadu, malo by vam to stacit. vyzdobu robia oni a je je velmi pekna. emoticon
18. okt 2013 o 10:34  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolcheck
9
fotoportrét
fotoportrét
nikolcheck
9
 Čaute všetky žienky už vydaté, koľko výjde svadba v Tatra Inn, prenájom sály pre 70 ľudí aj s menu + či je to aj s výzdobou alebo bez, veeeeľmi by ste mi pomohli s Vašimi info, kým sa rozhodnem kam umiestnim svoj biely deň emoticon
18. okt 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

Mile damy,nechcem vyrusovat a odbocovat od temy,iba by som Vam rad oznamil,ze momentalne mame akciu - pri zaväznom rezervovani hudobej produkcie do konca novembra,na rok 2014 - super cena,doprava zdarma v ramci CA,ZA okresov + darcekovy poukaz na 8 volnych welnes vstupov v ramci Zilinskeho okresu emoticon ...
Vsetky potrebne info. a ponuku skuzieb kapely Fantom najdete v profile,alebo na nasom webe.
S pozdravom,Miro
Kapela Fantom emoticon
19. okt 2013 o 11:15  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mata22051990 (26 r.)
1
Registrovala sa 27. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Klokočov, okres Čadca.
  • Svadba bude 19. augusta 2017
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
mata22051990 (26 r.)
1
Registrovala sa 27. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Klokočov, okres Čadca.
  • Svadba bude 19. augusta 2017
    okres Čadca
 AHOJTE emoticon MALI STE NIEKTO SVADBU TERAZ V PREROBENOM BESKYDE? AKO TO TAM VYZERA??? A CENA? KOLKO SA TAM ZMESTI LUDI? NEVIEME SA NEJAKO ROZHODNUť OHLADOM SALY... HLAVNE ABY TO VYšLO CENOVO VýHODNE ...emoticon DAKUJEM ZA HOCIAKU RADU emoticon
27. nov 2013 o 18:53  •  Svadba bude v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luci197
Registrovala sa 3. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luci197
Registrovala sa 3. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj viete mi.niekto.poradit kde v okoli cadce pecu svadobne chleby dakujem
8. máj o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mima22mima2s
Registrovala sa 20. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Čadca.
  • Svadba bude 17. septembra 2017
fotoportrét
fotoportrét
mima22mima2s
Registrovala sa 20. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Čadca.
  • Svadba bude 17. septembra 2017
 Ahojte baby chcem sa opýtať neviete ako to je so švédskymi stolmi na žarci v sále? je to v cene? alebo sa pltí? majitel povie že to je v cene a iný čo tam mali svadbu tvrdia že si to museli zaplatiť osobitne
20. okt o 12:25  •  Svadba bude v septembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš