Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
Žienky, budúci týždeň chcem už zaistiť nejakú kaderníčku a vizážistku, dajte mi odporúčania na niekoho šikovného. Vôbec tu v Čadci nikoho takého nepoznám... :-| A najlepšie by bolo, keby kaderníčka požičiavala clipy. Poraďte niekoho, prosím.
Odpovedať
@ajinka007 ahoj no ja budem hľadať tiež v ca jednu aj druhú :) zatiaľ čo som dostala referencie na dobrú kaderníčku - tak ževrej vedľa Terna je novšia budova, také malé obchodné centrum a tam niekde na poschodí je kaderníctvo, kde dobre stihajú a vedia pekne učesať (na nete mi vyhodilo, že sa volajú Jay.
Odpovedať
@cathy83 a myslim ze ta ta moze aj namalovat ma to v cene gratis
Odpovedať
Profilova fotka
@cathy83 ahoj ... my sme mali svadbu v Marlene ... a môžem ti povedať, že to bolo úžasné a neopakovateľné ... mali sme hostí aj z Prahy a zo zahraničia a boli nadšení ... takže vrelo odporúčam...
Odpovedať
Viete niekto o nejakých muzikantoch na chodníky?
Odpovedať
@nail napíšem ti do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Potrebujem kozmetičku, vy budete mať koho, s kým ste spokojné?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja potrebujem kozmeticku, neviete o niekom, kto robi s kvalitnou kozmetikou?
Odpovedať
tak dievčatá, kto ide zajtra na náuku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka Jaaaaa :-D
Odpovedať
@sofija18 nekecaaaaaj :-D :-D no asi no fórum baby moc nechodia...nevieš koľko to bude trvať?
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka ak idete na Kycerku, tak my sme tam boli tak hodinu a pol, ale bolo to v pohode :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jarka6 áno, tam ideme :-) tak to dlho =-) som zvedavá, čo nové sa naučíme
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka my už máme náuky úspešne za sebou, bolo to v pohode ;-)
Odpovedať
@tinka1811 vidím, že všetky máte pozitívne dojmy, tak sa aj teším, aké to bude a som zvedavá, koho tam stretneme :-) tebe sa to už pomaličky kráti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 @lillinka01 ja som mala kozmetičku v budove Allianz poisťovne vedľa Terna, bola som super spokojná, make-up mi vydržal ešte aj v nedeľu... a to som inokedy rozmazaná po 3 hodinách... :-D A keď beriete šaty odvedľa zo salónu, tak je tam aj zľava a aj zľava na komplet čistenie pleti aj s masážou tváre... ;-)
Odpovedať
Dievčatá, ahojte. Akosi sa to tu nehýbe =-) Neboli ste náhodou niektora pozerat svadobne topanky v Polsku? Ja uz zacinam trosku stresovat, ci vobec najdem nejake pre mna. :-S
Odpovedať
@ajinka007 no až teraz som zbadala.... :-| ale topánočky už máš, tak neviem či ti to pomôže...bola som v Poľsku a topánky tam sú, svadobné hlavne na nižších opätkoch. Mám tam jedny vyhliadnuté na platforme, ale už boli len veľké čísla...idem tam zas cez víkend alebo cez ten ďalší...konečne ideme na obleky :-) a pánske tam sú od výmyslu sveta a určite sa oveľa viac oplatí kúpiť tam...dúfam, že po štátniciach sa tu stretneme častejšie :-) v salóne si asi nebola, že?
Odpovedať
Profilova fotka
@sofija18 Ju... veď takáto vysoká cena nie je ani v ich cenníku! Ja tam mám ubytovaných svadobných hostí za 23 EUR.
Odpovedať
ahojte baby..poprosim vas ak by ste boli take mile a zaslali mi nejake kontakty na kameramana a muzikantov??dakujem
Odpovedať
@jajkata Ahoj, my máme kameramana zo štúdia PAMA, majú internetovú stránku, kde nájdeš kontakt aj na facebooku sú a moc sa teším, lebo majiteľ je úžasný, milý a ústretový človek. Muzikanti - Trio band - vraj sú skvelí...našich odporučiť nemôžem, lebo pomaly končia s hrávaním :-) ale dievčatá určite poradia aj ďalších :-)
Odpovedať
@jajkata Kameramana my budeme mat Tomasa Koprivu - tomaskopriva.sk. Kukni na stranku, ma tam aj ukazky :-) A muzikanti jednoznacne Trio Band. Na svadbe som ich este zatial nepocula hrat, ale hraju skvelo a ja sa na nich uz velmi tesim. :-)
Odpovedať
baby dakujem ;) urcite si pozriem tie stranky
Odpovedať
@jajkata za máličko, aj nabudúce :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..ak hladate dobre kvetinarstvo,tak odporucam to pod mestskym uradom.mala som odtial kyticku s ruzi a frezii,bola krasna,dlho vydrzala a nebola az taka draha ako som cakala.
Odpovedať
@katalindask a koľko stála, ak sa smiem spýtať, veľmi sa mi páčila a chcela by som niečo podobné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kevinka84 asi nieco okolo 50 eur..a to som tam mala 21 mensich ruzi a asi 15 frezii..
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata ja odporucam kvetinarstvo vo Vahostave.... kytica uplne podla mojich predstav :-) a aj cena sa dala... 64E plus 3E pierko pre zenicha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jajkata ahoj my sme mali kameramana aj fotografa z PAMA a muzikanta z KNM, vola sa Zdenko Játi a jeho skupina sa vola Pirmator... super chalan urobil paradnu zabavu az do rana maximalna spokojnost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katalindask no vidíš, a ja som tam spokojná nebola... mala som frézie a orchidey a stála cez 80 eur... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?