Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
Kde si davali robit vyzdobu na svadobne auto???
Odpovedať
@jana0202 v salóne Exclusive...urobia akú chceš :) ja som bola spokojná
Odpovedať
@jana0202 robim si ju doma :-) Po svadbe bude na predaj (ak nam neodleti z auta :-D ) Kukni moj album.
Odpovedať
Viete kde na Kycerke ma Surik obchod s dekoracnymi vecami-servitky, organzy a vsetko ostatne co je potrebne na svadobnu vyzdobu???
Odpovedať
@jana0202 nad krcmou furman. s predu je kadernictvo,mesiarstvo a v zadu jeho predajna.
Odpovedať
@macaz Dakujem:))
Odpovedať
ahojte...nemate nahodou niektora refereni o hudobnej skupine TRIO BAND?? alebo o nejakej dobre skupine tu poblizku???
Odpovedať
@lucik543 Ahoj, nam hrali TRIO BAND-aci :-) Boli sme spokojni, aj hostia boli spokojni.... Ale najlepsie bude, ked si ich vypocujes sama. Hravaju v Eldorade - to je pub za Adakom smerom k malej vlakovej zastavke. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucik543 hrajú dobre, ale ja som za DJa... ;-)
Odpovedať
baby mali ste niektora starejsieho na svadbe ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte nevestičky. Chcela by som sa opýtať koľko mesiacov pred svadbou ste boli zahlásiť sobáš v kostole na Kýčerke. Diky :)
Odpovedať
@11tina10 myslim ze ked tam uz pojdes teraz tak sa nic nestane - aspon sa spytat...lebo sa to tam zavratnou rychlostou plni :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@guffy a vy už máte zahlásený sobáš?
Odpovedať
@11tina10 nám ho zapísal až na tretí krát...že sme prišli skoro (v januári sme chceli nahlásiť na august)...že stačí 3 mesiace pred svadbou...ale už tam nie je farár, tak treba skúsiť. inak sobáše sa nahlasujú v piatok po omši :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty, chcela by som sa opýtať, či neviete o nejakej dobrej, veľkej, peknej sále tak pre cca 140 ľudí v Čadci alebo v jej okolí... Vopred vám ďakujem za odpovede.
Odpovedať
Ahoj Janka, my planujeme svadbu ale len okolo 70 ludi tak asi v Malene v Oščadnici, aj keď http://www.beskydypenzionkrivan.sk/in... tato sala sa mi pači oveľa viac ale je to ďaleko pre nas :(
Odpovedať
Profilova fotka
@kakavo Ďakujem za info, no Marlene je podľa mňa drahší a v Kriváni sme boli na svadbe, je to tam síce pekné, celkom lacné a všetko bolo ok, ale podľa mňa na väčšiu svadbu je to malé... :)
Odpovedať
Marlene je drahši, maš pravdu...A Zborov si nebola pozrieť?Aj na Horelicu by sa do saly zmestilo 140 ľudí..
Odpovedať
zahlasujem aj seba ako cadciansku nevestu :) teraz akurat riesim kde v cadci mi urobia kyticu z pivonii... viem ze to ma este cas, no radsej vsetko zariadim skor, ako sa potom nahanat... viete mi poradit dobre kvetinarstvo?
Odpovedať
@alicuocka ahoj ja pochádzam z Čadce, a minulý rok sme mali svadbu - takže veľa vecí som vybavovala priamo v Čadci, aj keď hostina bola v Marlene. Mne kyticu robili v kvetinárstve, ktorého názov neviem :) - ale je oproti úradu práce v takom nízkom polyfunkčnom dome - kúsok vedľa je daňový úrad (kyticu urobili ešte krajšiu než som si predstavovala :) - mám ju aj v svadobnom albume) + samozrejme pierko pre ženícha aby ladilo s kyticou.
Odpovedať
@janca2262 ja ti odporúčam Marlene, ten servis, služby a kvalita čo poskytujú, stoja aj za to, že sú drahší, ale pri takom počte ľudí vieš určite aj zjednať cenu
Odpovedať
@cathy83 dakujem moc pekne. ked najblizsie pojdem do cadce, urcite sa tam pojdem opytat a zrejme ju aj rovno rezervujem :) ta tvoja bola uzasna a nadherna...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mi planujeme.. zatil uvažujeme viac menej o tajnej svadbe :) neviete mi poradiť nejaku peknu kaplnku kde by sme sa mohli vziať?? .. alebo nejaky zamok alebo hrad odrazu aj na fotky? :)) farara by sme si priviezli .d:D:D dakujeemm :)
Odpovedať
Profilova fotka
moncacko123 ahoj, aj mi plánujeme svadbu, teda nebude tajná ale bude v kaplnke a to na Turzovke na Živčákovej. My sa bereme 17.8. a kaplnku sme si museli zarezervovať na fare v Korni. Inak s farárom vlastným není problém. Do svojho profilu vytvorím album kde budu fotky kaplnky a okolia.
Odpovedať
Profilova fotka
@lyli5 no už nmas tajna prešla :D z dovodu že by to bolo mamine luto :) no my zatial uvažujeme o 14 septembri :) ... wau to som nevedela že aj tam sa daa :D
Odpovedať
Kuknite si http://www.facebook.com/photo.php?fbi...
Odpovedať
@evabd toto vediet skor, sla by som pozriet :)
Odpovedať
@mamina06 http://www.galanteriaribbon.sk/e-shop... skus kuknut tu, alebo ja som si objednala hotove perka zo stranky http://www.pierkasnov.sk/pierkasnov/e...
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím Vás nemáte niekto kontakt na nejakého DJ z okolia, najlepšie keby ešte hral aj na harmoniku.
Odpovedať
kocky, neviete mi poradit nejake ubytko v centre? okrem lipy, centrumu a jazzu... je to len na prespanie, takze to nemusi byt luxus...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?