Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 24
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas to nie je problem, aj mna zosobasia s tym mojim Luciferom :-) len sa bojim toho stretnutia s p. fararom a mojim nastavajucim spolu :-D bude to este vesele :-p no to bude musiet vela spievat, ked sa to ma na hodinu natiahnut....u nas je to klasika 25 minut mam to stopnute ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme trosku starsi... Jam mam tyzden po svadbe 26, a drahy ma tyzden pred svadbou 32 ;-) sme aprilovi... Cely april budme mat co oslavovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vsak, v decembri sa mame s fararom zas stretnut... a popytam sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja robim momentalne doma "obruckovu" kampan...asi by uz bolo nacase sa po nejakych poobzerat....
Odpovedať
19 mame svadbu a 20 ma nastavajuci narodeniny . Povedal ze aspon nezabudne keby sme sa brali... silvi101- a to som si myslela ze sa len ja taka mlada a hrniem do svadby. ..
Odpovedať
oliwf - musite mat v kostole svadbu? ma sme obidvaja evanjelici ale ja som striktne proti ...
Odpovedať
Judith: nie si sama, ved hovorim ja už som chcela aj pred 2 rokmi svadbu. Akurát včera sme mali s drahým tichú domácnost, tak mi bolo smutno, a to len kvôli hovadine sme sa pohadali. Ale už je dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a preco judith? skor to byva opacne ze aj ti velmi neveriaci chcu svadbu v kostole kvoli atmosfere....
Odpovedať
hanka_april - ja taketo veci velmi nemusim ale určite to nikomu neberiem ... ;-) Mame v LV velmi peknu prerobenú sobasnu sien a radsej mam primátora ako tych ludi v kostole. Som pokrstena a nebola som k tomu velmi vedena, takze mi to nic nehovori. Ale starku ide roztrhnut ta ma vola mala pohanka ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, byvala aprilovka zdravi aprilovky :-) Judith, mame to podobne, my mame svadbu 10.5. a ja mam 11.5. narodeniny a tiez som povedala, ze aspon drahy nezabudne, kedy mame vyrocie! :-)
Odpovedať
silvi - to kvzťahu patri a aspon to otužuje vzťah - však ten pocit po udobrení je taký pekný ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
judith, ved ja nic, mne je to praveze sympaticke, ze ked k tomu nemas vztah tam nejdes viac ako ked tam niekto fakt nepachne pol zivota, ani tomu neveri a ide tam len preto, ze je krajsie a robi tam najvecsieho svatuskara potom :-) samozrejme ine, ak 1 chce....drzim palce ;-)
Odpovedať
lupienka - aspon bude co oslavovať (a zapíjať)... :-) Kolko budete mat ludí na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
Judith... ja to beriem prave naopak, pre mna Boh znamena vela v zivote, a keby sme nemali svadbu v kostole... tak uvazujem aj o mnoznosti, ze radej vobec nie... ;-) Kazdy sam iny... takze som srtasne moc rada, ze to vyslo v tom evanjelickom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u mna je to ako u teba oliwf, ja som mala vzdy argument voci mojmu drahemu, ze sa nemozme zobrat, lebo on aj tak nechce svadbu v kostole a ja sa inkde nevydam....a zrazu jedneho dna povedal, ze ved mozno by to aj tu hodinku raz prezil :-D a zacali sa pripravy na svadbu 8-)
Odpovedať
hanka_april - no neviem čo by mna obmakčilo ale asi nic. U nas je to naopak. Ale pre mna to nie je podstatne. baby mate uz zajednane oznamenia? Ja vobec neviem na koho sa mam obratit tu v okoli. Chcela by som take kde by bol podklad naša fotka ...
Odpovedať
no ja som už dosť dlho nepáchla do kostola, ale aj tak tam budeme mať sobáš.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam takeho stricka, ked sa mu pred par rokmi zenil najstarsi syn v kostole, tak do poslednej minuty tvrdil, ze on do kostola nevstupi, ale ostane vonku. Nakoniec to zvladol. Ale uvidime ako to bude u mna, mozno bude cakat pred dverami, nutit ho nemozem. Ale je pravda - zenich to je uplne nieco ine. I ked som sa docital ai o svadbe prostrednictvom zastupcu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oliw...a nemohlo by to byt tak, ze vam da pozehnanie vas knaz? (alebo ako ho volate), nieco ako ekumenicky sobas? bolo by to pekne, ale neviem akoto chodi, tak to bol len taky napad... judith? uz oznamka? hm :-( o tom sme sa este veru nebavili, som pocitala tak vo februari....
Odpovedať
hanka_april - ja len tak uvažujem, no vies kym sa ja k tomu dostanem tak uz bude marec ... :-) uz by som chcela mat niektore veci z krku, pretože prve tri mesiace(dane a uzavierka)budem od rana do večera zarezavať v robote a nepredpokladam ze budem mat na nieco cas.
Odpovedať
ja sa na oznamka vrhnem v decembri. Bože, aká som puntičkárka, všetko mám rozdelené, čo a kedy urobím.. A v priebehu januára by som ich chcela aj poslať, ved nech sa aj pozvaní pripravia, aj oni si musia kúpiť šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
Hanka- ono tu bude prave take trochu kombinovane, preto to bude asi dlhsie. ;-) Ale ako to bude presne prebiehat sa dozviem az v decembri po osobnej navsteve farara... Verim, ze to bude pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
S SO mame taky plan, ze drahy ich do decembra navrhne a ked prideme domov, tak sa rozposlu spolu s vianocnymi blahozelaniami.... 3 mesiace je tak akurat, nie ? ci je to skoro ? :-(
Odpovedať
silvi - tí pozvaní to vedia uz teraz. Ako poznam svoju sesternicu (bude družička) ta stihne vymeniť troje saty kym bude svadba. Aj más predstavu aké by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
JUDITH :-) TAKZE SME Z ROVNAKEJ BRANZE :-D ta predstava zaujima aj mna, nemam sajn....
Odpovedať
Judith: práveže tohoto sa najviac obávam, zatial som len sesterniciam hovorila, že ich chcem na svadbe, ale zas niektorí ludia si myslia že budú pozvaní, ale nebudú (tety a ujovia), tak aby zas oni zbytočne nekupovali šaty. Budeme mať malú svadbu, a budú tam len tí najbližší.
Odpovedať
hanka_april - zacne blazninec ale ved to zvladneme ved nic ine nam asi ani nezostava no nie ... ?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj ja hovorim, ze co nevybavim do konca decembra uz az 1. aprila ]-(
Odpovedať
:-D a co my nevybavime na vianoce,uz nevybavime..... ;-) :-N ale nerobim si stresy......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?