Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) tak šup šup na radnicu a keď už to budete mať zajednané, tak sa máte od čoho odraziť :-) my máme termín zajednaný v kostole, reštauráciu zajednanú, kameramana, fotografa, kapelu, ja už mám šaty, závoj a topánočky, a ostatné čo máme sú už len také drobnosti :-) ale ostatné budeme až po novom roku riešiť, skôr sa nám zdá skoro, takže vidíš, tiež toho moc nemáme a to čo máme vybavíš za pár dní, takže si vôbec nič nezmeškala :-) a už máte aj predbežne nejakú predstavu čo sa svadby týka? - počet hostí, výzdoba, aké šaty a tak? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak nějaká představa by byla :-) barva bude červeno bílá, je fakt že máme pro přítele košilu červenou a kravatu bílou, oblek bude bílej nebo krémovej, ještě nevím,...Mám strach, že když já budu mít bílé šaty a on krémovej oblek budem vypadat jak paka :-D :-D :-D jinak co se týče hostů...No do 50 lidí tak snad to bude oki douky...A místo na oběd máme taky vybraný a pro večerní akci taky... :-) :-) Jen to všude zamluvit a bude to pohoda :-) :-) Koukala jsem do alba, že už máš pokoupené nějaké věcičky...Hmmm i svatební šaty už máš si psala?? Tak to je mazec...A já si nebyla ještě zkoušet a ze salónu mě píšou, že mají už zamluvené šaty na červenec :-| doufám, že si vyberu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucinecka: tak sem se dívala, že s tou známostí jste na tom docela podobně: my se známe od září 2008, chodíme spolu od 20.11.2008 a brát se budeme jenom o týden pozdějc, než vy :-) a mimochodem, máš nádherně jemnej zásnubní prstýnek!
Odpovedať
Profilova fotka
my sme spolu od 7.5.2007, teda v deň svadby budeme spolu presne 4 roky :-) lucinecka noooo vidíš a hovoríš že nič nemáte :-) napr my ešte košeľu a kravatu pre môjho drahého nemáme :-) my chceme čokoládovohnedý oblek a bielu vestu s nejakým vzorom (ako mám v albume) spolu s francúzskou kravatou takou istou :-) veď keď budeš mať biele šaty a on krémový oblek, tak si ho doladíš košeľou bielou, bude to pekne vyzerať :-) hej, šatky už mám, kúpila som si svoje vysnené - pronovias oleaje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte májovky, pozerám že nás je tu stále viac a viac. Vítam nové nevestičky :-) Tinulka, teším sa s tebou zo šatičiek:-)) Keď ich budeš mať v albume, tak daj vedieť:-) Lucinecka, aj my máme svadbu 7.mája . Baby, musím sa Vám pochváliť: dnes sme si boli pre obrúčky. Takže dnes mám skvelý deň. Musím ich odfotiť a konečne si založiť album (len keby som toh času viacej mala :-( ) Keď ste si už písali o šatách, tu je odkaz na tie moje (možno som ho sem už aj dávala) http://www.casamiente.sk/saty_sv_26.htm tie na obrázku sú smotanové, ale ja budem mať bielunke :-)
Odpovedať
livuska: to mas stastie ze si mozes dovolit take satky ... ;-) ja ked som obliekla take s vacsou suknou, tak ma to velmi rozsirovalo a nevyzealo to na mne dobre ... planujes k nim aj zavoj? ja mam teraz dilemu, ci si dat zavoj, alebo nie... zavoje sa mi pacia a chcem ho mat, no mam pocit, ze k mojim satam sa velmi nehodi ... satky nebudem davat do albumu, ale ak bude zaujem poslem mailom ;-) uz sa tesim na tvoj album a taktiez vitam nove majove nevesty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
livuska saty su krasne. Ja zavoj mat budem ale len na obrad a na prvy tanec a potom si ho dam dole, mam len taky po plecia. Povodne som zavoj vobec nechcela ale ked som si obliekla saty a dala si zavoj tak som sa citila strasne krasne a romanticky, fakt ako taka princezna.
Odpovedať
Profilova fotka
eleonor: jééé tak to je superrrrr :-) :-) No a za ten prstýnek děkují...To vybíral samozřejmě přítel...Já by jsem si vybrala úplně jinej, ale to nevadííí...Hlavně, že je z lásky no néé?? :-) wera.g: jééé no tédaaaaa taky to bude vypadat pěkně..Koukala jsem do Tvého alba ;-) No a oproti tomu co máte vy a my, tak to je niccc :-D :-D :-D No tak košilou si hi nedoladím :-D :-D když bude mít bílej nebo krémovej oblek, tak už má koupenou košilu a to červenou a bílou kravatu, takže nevím nevím..A ještě k tomu přítel chtěl s krátkým rukávem není to hloupé??? livuska95: superrrr, tak to koukám, že datum 7.5. je oblíbené, tak to mě těší :-) :-) koukala jsem se na odkaz a pěkné šatky :-) ;-) PS: DNESKA jsem se pěkně naštvala ;-( ;-( ;-( psala jsem na radnici kdy budou mít vystavené termíny na květen 2011 ohledně svatby..A paní matrikářka mě napsala " Vážení, svatební termíny na příští rok nemáme ještě schválené RMČ, ale na květen předpokládáme termín 20.05. z důvodu dalších akcí v obřadní síni. " Takže to sakra vypadá, že nám úplně dokoupou termín a nebo budem muset vybrat jiné místo...Ach joooo, co mám dělat?? :-( :-( :-(
Odpovedať
lucinecka: neviem ako to chodí na matrikách, ale nie sú nejaké osoby, ktoré by prišli na určené miesto a oddali vás tam? napr. niekde v záhrade...alebo nejakej peknej budove? my sa berieme v kostole, takže tieto veci neovládam a v kostole máme zatiaľ iba termín a čas, ostatné veci sme ešte neriešili....
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab: no já jsem právě chtěla pořešit pouze zamluvit termín a čas, ale to je vše..No musím to nějak vyřešit nebo mě to pěkně nakrklo :-| uvidíme co na to ještě řekne přítel.... :-) No a nebo se hold budem muset domluvit na nějakém jiném místě nebo na tom, že oddávající dojede a oddá nás někde jinde :)))
Odpovedať
Profilova fotka
v kostele je to s termínem mnohem jednodušší, došli sme za naším farářem třičtvrtě roku před svatbou, řekli mu, kdy bysme se chtěli brát a v kolik, on vytáhl diář, zapsal si to a hotovo :-) žádný čekání na vypsaný termíny... lucinecka: a u vás není třeba nějakej zámeček nebo něco podobnýho, kde dělají svatby? asi je to dražší, ale určitě je na takovejch místech lepší domluva
Odpovedať
Profilova fotka
eleonor: jj určitě by se něco takového našlo, ale tá radnice se mě zrovna moc líbí a je to tak krásně blízko té restaurace..No uvidíme uvidíme...Byla jsem ochotná to udělat i mimo Brno, ale né každej náš známej má auto :( a někteří budou mít malé prcky, takže i kvůli nim, jelikož je tam chci, tak někde v Brně...No myslím, že to je teprve začátek, to bude ještě sranda vše poshánět atd... :-S :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak už len objednať autobus, tak ako sa to robí u nás ;-)
Odpovedať
Ahojte princeznicky nevesticky konecne popri prcovných povinostiac som si nasla cas aj na Vas. Aj ja vitam nove majove nevesticky. Ak sa este stale mozem vyjadrit k obruckam tak moj nazor je skor jednoduche a to z viacerych dovodov: prakticke pre bezny zivot asi vacsina z nas ju bude mat stale na ruke, v kazdej dobe ktora pride budu atraktivne lebo klasikou nic nepokazite, myslim si ze aj lacnejsie su ako tie s kamienkami a ako tu uz odznelo vyjadrenie, ze kamienok mame na snubnych prstienkoch takze si myslim, ze by obrucka bola lepsia hladka klasicka :-| ;-) Tinulka pohare mame trosku ine take skor kulatejsie a vacsie, ak bude cas tak aj ja mam v plane podavat nejake fotky. A mozem jednu oatzocku? V pohode sa hladaju tie svadobne stanky na Ukrajine nebudem mat problem ked tam idem prvy krat? A nas najblizsi plan niekedy v najblizsich dnoch zajednat kostol, lebo ked sme boli v lete tak nam vraveli, ze ideme este skoro, ze este nemaju ani kalendar na rok 2011. Tak ideme to vyskusat teraz ako dopadneme a ako som pisala tak v stredu idem na tu Ukrajinu pozriet saty
Odpovedať
andrea: no my sme s tym problem mali.... ale netreba ist do toho bludiska, ale je to v tych budkach mimo bludiska... take centrum tych svadobnych stankov je na jednom konci trhoviska.... zalezi z ktorej strany pridete.... ked budete na platenom parkovisku s budkou, tak je to presne na opacnom konci... my sme tiez boli prvykrat a trvalo nam kym sme to nasli .... saty su aj v bludisku, ale tam su onicom....
Odpovedať
cize tinulka tahat sa skor mimo ako do vnutra toho bludiska neviem ti povedat odkial prideme ja idem cez cestovku od nas ktora organizuje zajazdy nakupov na Ukrajiny ale podla toho si myslim ze aj oni budu parkovat na platenom parkovisku takze niekde oproti. Hned dam vediet ako som dopadla. Tinulka a mali aj nieco take jednoduche ale uz trosku taky novsi styl ako je v salonoch u nas? Si velmi zlatunka, dakujem za odpoved ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janella ďakujem, pošli mi, prosím ťa, kontakt na tú pani do IP, aj nejakú približnú trasu, alebo nejaký záchytný bod, podľa ktorého sa mám orientovať.. jediné čo viem je to, že sa ide ku nej tak do kopca... viac si už nepamätám, raz som tam bola potme s bratom pred 5 rokmi.. :-( Majmik: máš pravdu, ja zas poznám jednu babu, čo mala kamienky na vrchnej strane - ani neboli dookola a po svadbe schudla a začala jej byť obrúčka veľká, tak ju dali zmenšiť, ale keďže tam boli osadené kamienky, nemohli to zúžiť tak, ako by potrebovala, lebo by odtiaľ kamienky opadli... Tak ja zas myslím aj na také praktické veci... Wera: ja to mám zase s drahým naopak, on by chcel hladké a ja aj trošku s gravírovaním, inak, na internete som našla dvojo pekných obrúčok, nič moc ostatné... teda aspoň mne sa nepáčili.... ani v zlatníctvach, ja neviem, asi si len naozaj navrhnúť a mať pokoj a aspoň je pocit, že nikto iný také nemá... ;-) ale uvažujem už aj ja o celkom hladkých, to je asi najlepšie pre mňa :-) Nové holky vitajte a nič nepýtajte 8-) 8-) nie, nie, to ja žartujem Lucinecka a aj Wera, aj my máme 7.5. juchúúúú...
Odpovedať
andrea: maju aj take a je ich v tej oblasti dost si myslim... ja mam ake jednoduchsie a moderne, podobaju sa na niektore la sposa... aj mi pani povedala ze su site z internetu... verim ze nieco najdes... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm tak jsem dostala odpověď opět na můj dostat směřovaný na radnici...29.11.2010 si mám napsat ohledně termínů, které radnice vystaví...Tak jsem na to mocc mocc zvědavá..Zda tam bude i toho 7.5.2011 nebo ne..Už vidím jak asi po 3 měníme termín..A budu doufat, že naposledy... :-) :-)
Odpovedať
tak to je nejaky divny system ... vobec si neuvedomuju ako ludi obmedzuju, a ze okrem radnice treba vybavit este mnozstvo inych veci ? .... :-| tak drzim palce, aby aj vas termin bol v ponuke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no já jsem totiž chtěla vědět zda si můžeme přijít zamlvit termín svatby..Paní mě napsala, že termíny ještě nejsou vystaveny, že budou a neví kdy..Pak mě napsala matrikářka, že se dozvěděla, že rada bude zasedat 24.11 a že si mám 29.11. napsat jaké ty termíny jsou vystavené..Jé to kvůli tomu, že na radnici jsou ještě i nějaké jiné akce..No děs teda...
Odpovedať
tak to hej ... nemyslela som si že je s tým toľko problémov...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, planujete kupovat rodicom nejake darceky??
Odpovedať
mmisenka: na svadbu urcite nie ... ak tak im nieco dame po svadbe ako vdaku ze na postarali a pomohli nam... to hovorim o svojich rodicoch ... ti priatelovi, do tych sa nemiesam, so svadbou mu nepomozu, vzdy sa o vsetko staral sam, od puberty si chodi na seba zarabat, tak nech sa on rozhodne ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mmisenka: My tiež nebudeme dávať žiadne dary rodičom, môžu byť radi, že sa ma zbavia, no nie? 8-) ale nie, možno fakt niečo malé po svadbe, ale určite nie drahé dary... 8-) 8-) Navyše, ja si robím svadbu sama s drahým, našich nezaťažujem vôbec, ani finančne a ani nijako inač... je to raz moja svadba a rada by som ju mala podľa vlastných predstáv.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak se musím pochlubit...Začala jsem dělat vývazky..Zatím jich je jenom 5, ale času je dost, takže pomalinku v kídečku..Kdyžtak se jukněte do mého alba co na ně říkáte :) Samože se budou ještě zkracovat :)
Odpovedať
lucinecka - šikovnica ;-) aj my budeme mať s takou priesvitnou stuhou ... je to veľmi elegantné. budeš dávať ešte niečo do stredu? neviem či to sú iba napichnuté špendlíky, alebo korálky ...
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab: jéé jsem ráda, že se líbíí :-) :-) no jsou to pouze napíchunté špendlíky kde místo hlavičky mají takovou malou slzičku nebo perličku stříbrnou :-) :-) nic už dávat nebudu pouze pak myrtu :-) :-) aby to zas nebylo přeplácané..Pouze pro svědky udělám trošku bohatší, ale to je tak vše :-) :-) :-) tak jak uděláte také vývazky, tak písni ráda se podívám :-) :-)
Odpovedať
ja este cakam na stuhu, ktoru som objednala z ebay (jablkovo zelenu - dufam ze aj taka farba dojde...) ... tu priesvitnu uz mam (vo farbe sampaskeho) ... pridu mi aj take male kvietky, co budem nasivat do stredu, my nebudeme davat myrtu, tak aby to posobilo vacsie ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Týýý jooo...Koukám, že nám to tady nevěstinky nějak utichlo..... :-S :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?