Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
...nevestičky, nevestičky, nevesty... a čože je tu tak ticho???, už sú z vás domáce paniičky? :-D
Odpovedať
no ja som nebola doma, vratili sme sa zo svadobnej cesty ... bola uzasna, hned by som si zopakovala ;-) ostatne baby sa kam chystate? alebo uz ste boli? uz mate vsetko zo svadby dotiahnute? ja stale uzatvaram fotografa a kameru ... uz ma to nebavi :-|
Odpovedať
@galganka asi to bude tak.... :-D :-D @tinulkab A kde ste boli na svadobnej? Super, ze ste si to uzili! :-) My sme svadobnu cestu odlizili na neurcito... :-D Svadobne uz neriesime nic, akurat este cakame na fotky, kedze mame len nejake ukazkove... Ale uz by mali byt na ceste... A mala by som konecne inzeraty dat... chcela by som predat zavoj, bizu a draheho vestu... len sa nejako neviem k tomu dostat... :-D Nebavi ta cakanie na foto a DVD?
Odpovedať
@beronsche no vies .... cakam uz od 14.5. .... tak uz ma to fakt nebavi ... :-| boli sme v Grecku - Chalkidiki - Sarti : uuuuzasne miesto, tiche, na romantiku ako stvorene .... aspon nam sa pacilo .... :-) aj ja chcem dat veci do bazaru, len nejak na to stale zabudnem .... musim sa dnes na to mrknut a pofotit veci ... no nemam toho nejak vela ....
Odpovedať
@tinulkab To ti verim, ze ta to nebavi... Ja ked som cakala na prve ukazkove fotky, tak som sa nevedela do koze zmestit... :-D :-D Grecko je nadherne... dobre ste si vybrali.. :-)
Odpovedať
@beronsche ano je to nadhera, more je neskutocne ... co sa fotiek tyka, tie uz mame, len este cakame za vytlacenymi, dostaneme 10 A4 ... len to este treba uzavriet a doplatit ... a DVD sa nam natahuje aj kvoli dovolenke ... no za tie 2 tyzdne co sme boli prec, to uz mohli mat ....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak my sa na svadobnu cestu chystame az v sobotu, aj to nie je iste ci este pojdeme, lebo som mala nejake zdravotne problemy tak sa dozvieme az v piatok ci vlastne mozeme ist. My este stale nemame DVD ale hadam do dvoch tyzdnov to uz bude. Inak ako sa citite ako vydate zenicky?
Odpovedať
@pakopavuk1 nuz rovnako, ako pred tym... :-D :-D Inak zajtra je 28. - mame 1. vy-mesacie... :-D :-D Drzim palce, aby ste mohli ist a zelam stastnu cestu!! :-) Kam sa chystate? @tinulkab my dostaneme fotky len na CD, tlacit si budeme sami, ak budeme chciet... :-) Vy ste to mali v cene? Kolko mate vsetkych fotiek?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche K fotkam sme dostali aj vytlaceny album so 70 fotkami, mohli sme si vybrat 40 s pozovaciek a tie nam aj upravili a 40 s priprav a obradu, nejake som dala aj do albumu, nam urobili 1200 fotiek a bolo tazke vyberat tie najlepsie, ale s fotkami sme spokojny su skvele, nejake som dala aj do albumu. Mali by sme ist na tenerife tak dufam ze sa to nakoniec podari, aj ked sa budem musiet setrit a asi si to nebudeme moct uzit ako sme planovali aj tak sa strasne tesim, konecne vypadneme niekde prec mimo prace.
Odpovedať
@beronsche my tiez mame CD, ale aj tych 10 velkych, to bolo v cene. + klip s fotkami, navrh pohladnice, webovu stranku ... mame do 1000 fotiek (z toho asi 110 umeleckych) - ostatne obrad, oslava, redovy tanec a po polnoci
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab juuuj dievčence, ja teraz ani nemám čas myslieť na to, že nejaká svadba bola, lebo v robote je blázninec (koniec šk. roka), ale keď mám trošku čas, tak si sadnem s kávičkou k fotkám a vytešujem sa aký to bol nádherný deň, hneď by som si ho zopakovala :) ...čo sa týka svadobnej cesty, najprv sme vôbec neplánovali nikam ísť, ale pravdu povediac začíname zvažovať v lete more, čo ak nás o chvíľu navštívi bocian? potom sa už asi nikde tak skoro len my dvaja nedostaneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn a uz aj pracujete na tom aby vas ten bocian navstivil :-D my uz ano :-N , tak dufam ze skoro pride a uz nebudeme len sami dvaja ale traja
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute baby, ja sa tiez momentalne v praci nezastavim:((( ideme nakoniec na taku mini svadobnu, ideme cestovat po taliansku na 10 dni, tak sa tesim ze odtialto aspon na chvilku vypadnem...musim sa pochvalit, vyhrala som sutaz na SMEcku, a ziskala som titul hviezdna nevesta:DDD, tak sme vyhrali romanticky vikend na Karlovom dvore pri ciferi:)) vraj najvyssie % bab otehotnie na dovolenke, takze kto planuje rodinku, hajde oddychovat:DD
Odpovedať
Profilova fotka
@pakopavuk1 no cielene na tom nepracujeme, ale ak príde tak ho vrelo privítame :) a vám držím palce, nech sa čo najskôr zadarí :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte dievcata ;-) chodi sem este niektora? ako sa mate? ako manzelia? a co babatka? dari sa? my sa ucime spolu zit, este stale su niektore veci na ktorych sa chytame ... ale to chce cas a cvik :-D pred svadbou sme spolu nebyvali, takze sa ucime teraz ;-) brusko mame zatial prazdne, ale dufame ze coskoro sa podari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab jeeej tinka.. ja semtam tu aj nakuknem, ale ked nikde nikoho, tak nechavam tak :-p akurat manzel stale nechape, co furt na tuto stranku chodim, ked uz s tym nic nemam spolocne :-D tesim sa, ze vy fajn, aj ze ste otvoreni prirastku. My zatial este nic nechceme riesit, najskor o rok (este chceme ist do Santiaga de Compostelly :-) a s bruskom by sa nedalo), navyse, manzel sa tak citi nezrely, ze po prvom mesiaci manzelstva sme mali z obavy za sebou uz asi 3 teh.testy :-D v sept. sme boli aj na svad.ceste v nizkych tatrach - sice len na 4 dni, ale konecne sami. vy ste vraj tiez niekde boli ;-) a ostatne ako? tiez by ma zaujimalo. Niektore kamosky vravia, ze po pol roku prejde romantika a bum, stereotypne tvrde manzelstvo. Mate zatial ostatne "libanky" alebo uz vas zacinaju poriadne s**t chyby vasej polovicky (ako niektore mna)? :-D
Odpovedať
mna ked nieco nastve, hned si to vydiskutujem ... ale jasne ze stve kadeco :-D my sme boli v Grecku, v takom neznamom letovisku, co mne uplne vyhovovalo .... nedotknuta priroda, malo ludi ... parada ... moj manzel babatko velmi chce a aj ja, tak uz len dufat ze sa podari a ze nebude problem ;-) uz aj ja som si robila test, ale namiesto babatka boli zdrav. problemy ... dufam ze sa nic neskomlpikuje ... a kde sa to vy chystate? na vylet? ci na dlhsie?
Odpovedať
@majmik zabudla som ta v predoslej sprave oznacit, tak aby ti vyhodilo upozornenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab :-D vdaka za upozornenie.. pomohlo ;-) a do Compostelly v Spanielsku sa chystame na taku mensiu pesiu put za nasu rodinku a manzelstvo - ide o najstarsiu put na svete(dat aspon 300km/cca14dni). Chceli sme ako svadobnu cestu, ale fyzicku sme nemali vytrenovanu, tak sme to nechali az na buduci rok :-) Len nesmie prist babo, lebo nic z toho :-D ide o to, ze je to nas sen, potom sa na male tesime :-) juj, ale to Grecko vam tisko zavidim, muselo byt dobre :-) ozaj, ako si spokojna s dvd? ;-)
Odpovedať
no ja som velmi spokojna ... v podstate som si nadiktovala co som ako chcela ... akurat fotky co tam vlozili tak nepekne natiahlo do sirky ... ale inak nemam co vytknut ... a ty ako? splnilo ocakavania? mame Full HD, obraz je krasny ... a ta put, to vas obdivujem ... my by sme skapali po prvych 5 kilometroch :-D
Odpovedať
@majmik a zas .... :-D skleroza
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...ja som už pekne dlho nič nenapísala, hanba mi :)Tak u nás sa tiež v podstate nič nezmenilo, akurát sme si trošku prerábali bývaníčko :) Bývame so svokrovcami ale na poschodí,tak sme si trošku vynovovali poschodie. Neuveríte mi, ale my ešte ani teraz nemáme DVD zo svadby, ale už ma to ani nejak veľmi nevytáča, je to kvôli tomu, že sme si vybrali veľmi šikovného a tým pádom aj veľmi zaneprázdneného kameramana, tak pevne verím, že to bude stáť za to čakanie. Práve dnes sa mi vráti manžel z týždňovej služobky v zahraničí, tak sa už tešííím...my sme s prírastkom na tom tak, že sa už naplno tomu venujeme, ale práve teraz mám také všelijaké pocity...už vyše týždňa mi totiž meškajú moje dni, tak dnes alebo zajtra ideme skúsiť test :) som strašne zvedavá, čo sa tam ukáže.
Odpovedať
Profilova fotka
to je super ze ste este niektore tu :o), no my sme na tom s nasim prirastkom tak ze ja som uz v 24 tyzdni teulkovania a drobceka cakame na 27 Jan 2011, takmer presne 9 mesiacov po svadbe. Tak vam vsetkym drzim prsty k tomu skusaniu a hlavne vela relaxujte a nestresujte sa a potom to pride samo.
Odpovedať
Profilova fotka
@zakica tak rychlo urob test a daj vediet co a ako, ale nezlakni sa mne vysli prve dva negativne aj ked mi neskali uz viac ako tyzden :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Hanba mi, dlllllho som tu nebola..... ospravedlňujem sa, ale tak sa toho kopí, až strach.... svadba super, dvd super, fotky super, svadobná cesta za nami - Španielsko - bolo super takisto... a bábätko? Pod stromčekom hádam niečo zamiesime ;-) Teraz by to nebolo vhodné, budúci rok mám štátnice, ale už sa veľmi teším na to, keď sa aj ja pochválim, že čakáme .... 8-) držím palce všetkým, čo sa pokúšajú a aj tým, ktoré už čakajú prírastok... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja len, že mi došli moje dni :( už som dúfala, že nedojdu. No nevadí, čo má prísť, príde, tým sa utešujem, aby som nebola sklamaná. tak pekný deň všetkým a snažilkám o bábo, držím palčeky :)
Odpovedať
blahozelam tehulkam a nam snazilkam drzim prsty ;-) my sa tiez snazime, no menstruaciu cakam az o tyzden, tak uvidime ci sa dostavi :-) dufam ze sa uz nic nedostavi a na teste zasvietia 2 ciarocky ... a ked sa dostavi, tak sa snazime dalej ...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej babule a ja som si myslela, že už nepíšete :) Radujem sa spolu s vami všetkými z našich manželských životov :-D . U nás je to krásne, stále spomíname aká bola svadba úžasná aj keď je to už skoro pol roka. Svadobná cesta k moru nám nakoniec nevyšla, ale pochodili sme si aspoň Slovensko. Čítam, čítam, že veľa z nás sa už snaží o bábo, no a veru bez mučenia :-D priznávam, aj my začíname na bábätku pomaličky pracovať, dúfame, že sa čoskoro zadarí :) držme si teda palce a sľubujem, že sem zaskočím na kus reči častejšie :)
Odpovedať
tak ako zeny? pokrocili ste niektora s otehotnievanim? ;-) nam sa nepodarilo .... bola som velmi sklamana, ale tak skusime zas ... uz by som chcela mat brusko :-) a este o jedneho clena chcem nechat rozrast nasu rodinku: chcem psika ... teraz sme na dedine, tak je to konecne mozne ... ale asi pockam do jari .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
júj babky - to sa mi páči, že aj vy túžite po bábätku - my však z finančných dôvodov môžme začať skúšať až tak za rok - ale určite Vám to všetkým prajem aby to vyšlo a aby ste sa vytešovali zo zdravého bábätka čo najskôr, pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?