Menu Forum

Svadba - Máj 2011

27. máj 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tinulkab
4
Registrovala sa 3. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 430 príspevkov. Má 10 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
tinulkab
4
Registrovala sa 3. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 430 príspevkov. Má 10 priateľov.
 wera: fotili ma do mobilu, ale fotky este doma nemám... potom na poziadanie poslem na mail, nechcem to davat tu ... pre istotu, aby ma niekto znamy nevidel ... a hlavne Mato emoticon
7. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
 tinulka tak si si tam nasla saty? Super!! emoticon Tesim sa s tebou....
Aj ja by som saticky rada videla... potom mozno aj ja pojdem na Ukrajinu pozriet... emoticon
7. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinulkab
4
fotoportrét
fotoportrét
tinulkab
4
 emoticon dakujem dievcata emoticon najprv sa k fotkam musim dostat, sama ich nemam a neviem kedy sa mi to podari ... mozno az o tie 2 tyzdne, ked si ich uz nafotim sama doma...
8. nov 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
Registrovala sa 25. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2221 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Okres Malacky.
  • Svadba bola 7. mája 2011
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
Registrovala sa 25. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2221 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Okres Malacky.
    Lozorno, okres Malacky
 tinulka a budeš ich doma mať? emoticon ja by som sa bála že mi ich drahý uvidí... a ešte aj to, že by som mala každý deň chuť sa v nich promenádovať emoticon
8. nov 2010 o 07:54  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maybee
1
Registrovala sa 7. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
maybee
1
Registrovala sa 7. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Žilina.
 Ahojte, pridávam sa medzi májové nevesty emoticon Fúha, keď tak čítam, čo všetko máte, my nemáme ešte nič emoticon Riešime akurát tak hotel a to je zatiaľ všetko, stále si myslím, že mám čas, ale vy už niektoré máte aj šaty, tak si asi budem musieť pohnúť emoticon Má tu niekto termín 21. máj?
8. nov 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 ahoj maybee, vitaj medzi nami emoticon
8. nov 2010 o 09:54  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
Registrovala sa 31. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 407 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
    Svätý Jur, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
Registrovala sa 31. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 407 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
    Svätý Jur, okres Pezinok
 maybee, vitaj, a šatami sa zatiaľ netráp, ja chcem mať vlastné ušité na mieru, svadbu mám o dva týždne skôr a ešte som teda ani prstom nepohla...aj keď už by som pomaly mala začať, minimálne cvičiť emoticon
ale teda niekde som našla že cca tie dva mesiace si na to treba vyhradiť, takže keď si dám tri a dám ich šiť začiatkom januára tak by to malo byť v pohodičke...ak teda niektorá má nejakú inú info, sem s ňou emoticon
inak tiež neviem kde šaty chcem skladovať, máme mini-garsónku s jednou skriňou ktorá už teraz preteká oblečením...a rodičov mám ďaleko, a tiež teda nemajú nadbytočné skladovacie priestory emoticon
8. nov 2010 o 17:20  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
idemtidem
Registrovala sa 27. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 5 príspevkov a 1 album.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
idemtidem
Registrovala sa 27. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 5 príspevkov a 1 album.
    Česká republika
 Ahoj všichni taky plánuju svatbu na květen ale zařízené teda zatím nic emoticon už tady z toho mám deprese jak už všichni mají termíny, šaty, fotografy, prstýnky a já nic :( - ale už se na to všechno teda chystám emoticon stejně je to pěkné zařizovat svatbu emoticon
8. nov 2010 o 18:26  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinulkab
4
fotoportrét
fotoportrét
tinulkab
4
 vítam nové dievčatá emoticon nič sa nebojte, keď sa do príprav pustíte, už to pôjde rýchlo, najhoršie je začať emoticon
wera: šatky dám k známym, majú byt, ktorý vyžívajú iba občas a v skriniach majú miesto ... emoticon tak budú predomnou uchránené emoticon
8. nov 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majmik
6
Registrovala sa 9. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 163 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 14. mája 2011
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
majmik
6
Registrovala sa 9. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 163 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov. Okres Prešov.
    Prešov, okres Prešov
 jeeej, tinulkab.. tesim sa, ze pozhanane, ja som si tie svoje nakoniec aj na vase rady predsa len este nerezervovala (a radsej som ich aj vyhodila rpec z albumu emoticon)
kessinka, podobny problem mi uz tiez napadol.. teda co s uloznym priestorom.. no ani nie kvoli satam, ako kvoli veciam co bude treba(vyzdoba, krizik, vazy - este od sestry vyuzijeme, topanky, bizu, poharťe) a co najhorsie, babka mi uz kupila nejake veci do vybavy (+ nuti ma cim skor na hrdnce a tak) - ja netusim kde to v byte natrepem (a do nasho buduceho byvania nechcem davat, lebo sa to tam cele bude prerabat, zbytocne by sme s tym horedole chodili)..
idemtidem- vitaj a neboj sa emoticon vsetko sa da aj za 3 tyzdne emoticon my mame len salu a hudbu (dokelu, a kameramana a fotografa taham uz asi 3. mesiac.. stale som nevybavila) aj zasnubenie emoticon ozaj, vydavas sa k kvetnu aneb v cervnu? lebo to mas oznacene aj aj emoticon
8. nov 2010 o 19:14  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janella
1
Registrovala sa 1. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Svadba bola 21. mája 2011
    Námestovo, okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
janella
1
 Ahojte, tak už sme spravili dalsi krocikemoticon kamoska mi dala kontakt na zlatnictvo, vytlacila som obrázok obruciek, ktoré sa nám pacili (jedny z mala, kazdému z nas sa páci nieco inéemoticon, prisli sme tam a povedali nám, že to nevedia spravit, tak sme si vybrali z ich ponuky. Viac menej som ich definitivne odsuhlasila ja, pretoze nosit ju budem len ja, druha bude starostlivo ulozena v sufliku po zbytok existencieemoticon tak jupíííí, máme objednané obrúčkyemoticon
maybee: aj my máme 21.5.2011. a inak, aj my sme v žilineemoticon
Tak vydarené prípravy všetkým prajememoticon
8. nov 2010 o 20:44  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chocolate22
Registrovala sa 29. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 260 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 28. mája 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
chocolate22
Registrovala sa 29. augusta 2010 na beremese.cz. Pridala 260 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
    Česká republika
 Ahoj Májovky , tak jsem konečně dorazila do Čech a můžu začít plánovat reálně ne jen nad papírem, tužkou a notebookem emoticon ,jediné co mám je fotografka, zamluvena zatím nezaplacena a hudba, byla jsem zkoušet šaty zatím jen v jednom salonu, jedny jsem jsi hned vytipovala moc se mi líbily, nemáme zatím prstýnky a máme s nimi celkem trable mě se nějak žádné nelíbily, ale možná jsem neměla jen dobrý den, máme představu o kostele o hostině o šatech, výzdobě,barvě svatby, chystáme se na pánské obleky je třeba abychom se pohli neb na konci měsíce zase odjíždíme mimo ČR, jo ještě nás čeká oficiální požádání rodičů tak uvidíme jak to všechno dopadne.....tak holky držím palce při vyřizování takových příjemných věcí.
8. nov 2010 o 20:48  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacenka1166
Registrovala sa 6. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Púchov
fotoportrét
fotoportrét
kacenka1166
Registrovala sa 6. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Púchov
 Ahojteeee, aj my budeme majový :o))) 7.5.2010 emoticon
Poraďte mi, kde môžem kúpiť pierka, nejake drobnosti na stôl? srdiecka, gulicky, ....
díky díky
8. nov 2010 o 20:51  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chocolate22
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
chocolate22
    Česká republika
 to kacenka1166 co jsem koukala většinou to najdeš všechno na netu je toho spousty záleží co konkrétně či v jaké barvě, ale seženeš to myslím celkem snadno.
8. nov 2010 o 20:59  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majuska7111
Registrovala sa 20. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Žilina.
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
majuska7111
Registrovala sa 20. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Žilina.
    okres Žilina
 Janella, v ktorom zlatníctve ste boli pozerať obrúčky...ja som pobehala snáď celú Žilinu, ale stále som nenašla také, čo by som si povedala waw, toto sú oni emoticon viem, že je jedna pani v Trnovom, ktorá tam má zlatníctvo a tam aj robia obrúčky... a baby, uvažujem nad tým, že teraz sú v móde obrúčky gravírované, spolu s kamienkami... ale keď som videla, ako veľmi sa ošúchajú tie obrúčky za pár rokov, tak sa bojím, aby neboli škaredé.... preto som začala uvažovať aj nad možnosťou celkom hladkých - stará klasika.... čo si o tom myslíte? resp. aký typ obrúčok sa vám páči... mne osobne napríklad kamienky vadia... hlavne, že mám kamienok na snubnom či? emoticon
8. nov 2010 o 21:50  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majmik
6
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
majmik
6
    Prešov, okres Prešov
 majuska, jedno plus k tvojmu rozhodnutiu: sestra mala okamienkovanu celu obrucku a nakoniec bola rada, ze ju museli vymenit za inu (reklamacia kvoli velkosti). Hned zmenila rozhodnutie - totiz zistili sme, ze ked mas kamienky okolo celeho obvodu, z vnutornej strany mas jamky a ked chces napis dovnutra, tak ti ho spravia len veeeeelmi malickym, ledva s lupou precitas emoticon
8. nov 2010 o 23:54  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 majuska7111 my tiež chceme klasika hladké, ale drahý tam chce niečo vyryté, nechce ich úplne "holé" emoticon tak ja si do toho rytého dám asi nejaký kamienok, dva, ja som taká straka na kamienky a lesklé vecičky emoticon ale podľa mňa sú tie klasické také najpraktickejšie a najodolnejšie na dlhé veky, ako si spomenula, veľmi sa ošúchavajú tie obrúčky, tak tiež to berieme tak, aby s nami vydržali starnúť emoticon
9. nov 2010 o 07:43  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 tinulka tak to je dobre, super si to vymyslela že ich pred sebou uchrániš emoticon emoticon emoticon hehe, ja si viem predstaviť seba keby boli u nás - ešte aj riad by som v nich umývala koľko by som ich stále na sebe mala emoticon
9. nov 2010 o 07:45  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
susichkeit
12
Registrovala sa 28. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 123 príspevkov. Má 11 priateľov. Nemecko.
fotoportrét
fotoportrét
susichkeit
12
Registrovala sa 28. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 123 príspevkov. Má 11 priateľov. Nemecko.
 ahojte dievcata emoticon tak sa tu cestne hlasim medzi vas emoticon
termin mame 21.5. takmer vsetko vybavene,uz len saticky,oblek a topanocky...
a stale sa prebudzam z toho krasneho sna emoticon
9. nov 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 ahojky susichkeit, vitaj medzi nami emoticon fíííha vy ste už takí šikovní? emoticon máte už aj prstienky? my ešte vôbec, všetko budeme riešiť až po novom roku emoticon
9. nov 2010 o 10:26  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
susichkeit
12
fotoportrét
fotoportrét
susichkeit
12
 ahoj wera emoticon no vidis prstienky emoticon
no mame predstavu a buduci mesiac si chceme dat urobit.si vyhliadneme na obrazku(alebo nakraslime) a dame urobit.ale inak by malo byt vsetko ok emoticon
a to uplne vsetko po novom roku?my by sme to asi nestihli,lebo sa nam tazko vsetko zhana,kedze sme v zahranici...a tu je to vsetko veeelmi drahe... emoticon (najmä ci sa tyka sluzieb)
9. nov 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mmisenka
24
Registrovala sa 21. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 9 priateľov. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
mmisenka
24
Registrovala sa 21. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov. Má 9 priateľov. Praha, Česká republika.
 ahojte baby, pridavam sa k Vamemoticon termin mame 21.5...zatial mame miestnost, foto a hudbu...zvysok pomalicky (najma v praci:D) pozeram ..vacsinu veci, ktore sa daju, by som si chcela vyrobit sama (kedze ma strasne bavi babrat sa s tymemoticon)..ked sa mi nieco paci, objednavam z netu, na SK sa mi zda vsetko predrazene- staci povedat slovicko svadba a uz je prirazka 50%emoticon
a na prstene sa pojdeme asi pozriet na nejaku svadobnu vystavu buduci rok a objedname tam potom- malo by to stacit nie?
9. nov 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janella
1
fotoportrét
fotoportrét
janella
1
 Ahojte nevestyemoticon

majuska7111 - aj my sme boli u pani v Trnovom. Velmi zlatá a milá osôbka. Ak chces, pošlem Ti číslo cez IP a vysvetlim, kde presne.
Ja som presla celkom dost webstránok s obruckami a nasla som pekné. povkladala som si ich do samostatného priecinka a ked som si ich prezerala neskor, co sa mi nepacilo, vymazala som, a tak sa sa výber zuzil, no a este sa museli pacit priateloviemoticon k tomu gravirovaniu som ja mala rady od znamej, ze pokial ide o matovanie diamantom, tak sa to nezosucha, a ak pieskom, tak to casom zlezie. Samozrejme, vzdy je moznost si to dat prematovat,ale...hm, kolko ludi, tolko chutiemoticon Pani zlatníčka nám ale fajn poradila, ukázala rozdiely, co je kvalitné matovanie, co zlezie, atd...zatial velka spokojnostemoticon
9. nov 2010 o 13:19  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 janella mohla by som aj ja poprosiť kontakt do IP? emoticon mooc ďakujem emoticon
9. nov 2010 o 13:53  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
 My tiez budeme mat len hladke obrucky, drahy chcel matne, ale mne sa nepacia a tak som ho presvecila, ze sa to osucha, ale to sme sa bavili o pieskovani... Radsej mu ani nepoviem o diamantovom matovani... emoticon
ja chcem aj kamienky - mozno len jeden, mozno 3 v jednom rade, tak sikmo, este uvidim...
Neviete, ako dlho to trva, kym sa obrucky spravia? Aspon zhruba...
A co si budete davat gravirovat? Mena a datum svadby?

Majovky co este nemate saty, kedy sa na to chystate? Ja az pred vianocami... emoticon
9. nov 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinulkab
4
fotoportrét
fotoportrét
tinulkab
4
 beronsche: zalezi od zlatnictva... v jednom nam povedali, ze davaju objednavku iba v urcitych terminoch, maju ich urcene... takze to moze byt aj mesiac - dva ... ale v dalsom povedali ze 2 - 3 tyzdne ... takze sa to neda tak vseobecne povedat ...
9. nov 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pakopavuk1
3
Registrovala sa 15. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov. Okres Bratislava.
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pakopavuk1
3
Registrovala sa 15. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov. Okres Bratislava.
    Bratislava, okres Bratislava
 Ahojte kocky my sme si boli v sobotu objednat obrucky a mali by byt hotove tak o 2 tyzdene, ked budu hotove tak sem hodim foto. Vybrali sme zo zlteho zlata a bielym pasikom v strede a ma mojom budu 3 kamienky a draheho bude hladky. Nuz my sme si dali gravorovat: One love a nase mena, som zvedava ako to bude vyzerat.
9. nov 2010 o 19:16  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinecka02
Registrovala sa 29. marca 2010 na beremese.cz. Pridala 109 príspevkov. Okres Brno.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucinecka02
Registrovala sa 29. marca 2010 na beremese.cz. Pridala 109 príspevkov. Okres Brno.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Ahojky nevěstinky...Tak se přidávám ke květnovým nevěstám..Měli jsme mít svatbu 13.8.2011, ale nakonec jsme ji posunuli na 7.5.2011 což je za chvilec...to je hrůza...A já nemám ještě vůbec, ale vůbec nic zařízeného... emoticon emoticon emoticon
10. nov 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 lucinečka - aj my máme 7.5.2011 - náádherný termín emoticon neboj sa, všetko stihnete bez problémov, nie je to až tak blízko, hoci ten čas letí rýchlo emoticon
10. nov 2010 o 13:42  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinecka02
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucinecka02
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 wera.g : jééé tak to je super...No my jsme to s přítelem přesunuli a přítel vybral 7.5.2011.. No mě přijde, že je to za chvilku emoticon emoticon nemám ještě nic zařízeného ani datum zamluvený na radnici, z toho jsem nejvíc nesvá emoticon emoticon a copak u Tebe?? jak probíhají přípravy??
10. nov 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš