Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je zamracene ale stale je silne slnko ked vykukne :-(
Odpovedať
u nas rano bol taky dazisko s takymi kvaplami...wooow.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je inak tiez na spadnutie, ale slncisko hrialo doobeda ako besne ajtka :-(
Odpovedať
slncisko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe no nie? ;-) aky mas plan cez vikend ;-)
Odpovedať
jooj..to je tazka otazka...mali sme ist na jarmok do Kezmarku so svokrickou, svagrinou a manzelom ale manzel sa vzburil, ze on nejde...tak bud pojdem len ja alebo ostanem aj ja doma a pojdem k nasim, mozno pride domov synovcek...alebo este neviem...uvazujem aj o alternative, ze nebudem robit nic len uvarim, upracem, upeciem...budem sa hrat na manzelku...to ma moj manzelik rad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe wife game kym nehras wifi game je dobre :-D :-D :-D
Odpovedať
jasne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co zvyknes piect, daj mi typy nejake :-(
Odpovedať
marina rezy mi dnes prisli na chut :-D ale vacsinou ked nieco dzabkam tak listkove cesto naplnim sunkou syrom a niecim a toto milujem...radsej mam slane ako sladke
Odpovedať
Profilova fotka
marina rezy myslis so slahackou ci nejak nakladane ako kolac? to listkove cesto veru :-( , drahemu nejak nerobi dobre, na zaludok, tot taka skoda, co vsetko z neho viem vycarovat :-( , teraz nenam ziadnu taku lahku a rychlu alternativu fnuk ]-(
Odpovedať
tak aj kysnute sa da naplnit parockom a syrikom a pizza korenie na to...kysnute tiez lubim robit ale Michal nema rad kysnute lebo to je nezdraaaveee 8-( ale mozno urobim osnie hniezda z kysnuteho pizoove...mnam no a marina to je piskota, na to ide puding zo zlateho klasu a na to poukladas susienky a polejes cokoladkou...mnami ...vynikajuce je to
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne marina je vsetečna ako aj piškoty :-D kokoso vides Rybka, mam slovenskú klávesnicu prepnutu, hehe ina sranda, jak v inom svete keby som bola kysnute nie, max. pizzu a langose robime, v pekarnicke, to je ina luxusna vecicka, to je uz jak clen domacnosti, popri Etele - Etela=drevena zirafa, Filipovi - philips telkac, Closeth - wc :-D , Prpo - the car, :-D u na ma vela veci svoje meno a hehe :-D :-D :-D :-D a este sa ospravedlnujem tym spostrebicom co som vynechala hehe
Odpovedať
Profilova fotka
hehe pepo pežot nie prpo fuuu to by sa urazil pssssssst :-o
Odpovedať
jaaaj...moja felda stara skareda je barbie :-) :-) ja zasa pouzivam vela skratiek...ponozky-ponky, mikina-mika, reklamacia-reklama a podobne...a ludi co ma tak dobre nepoznaju mi obcas nerozumeju...pigtail-pig ...drevenu zirafu aj ja chcem..ale najprv dom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe aj ja chem doooom :-D , nie duuuuuuuuuuuum tu hru som sice hravala najradsej ale stacilo :-p jj drevene doplnky mozeme veru :-D , sak tu setrime na drevene vnutorne dvere, tak dufam , ze do zimy budu heh :-| a co vy ako kedy domcek? aka je situation? :-D
Odpovedať
hmm..tak ruzne...ale pokracuju pekne...do mesiaca tam pojde firma...a my uvidime kedy ten vrch dokoncime...ale uz sa supertesim
Odpovedať
Profilova fotka
to hej to je dobre veru :-D
Odpovedať
:-D :-D bola som na poste...a uz sa mi nic nechce idem si dat domov sprchu a budem doma pokracovat v mojej administrative
Odpovedať
Profilova fotka
]-(
Odpovedať
no...vela som toho neurobila doma...som potrebovala napisat nejake odpovede na reklamacky ale uz sa s jednou trapim tyzden a neviem ako v nej pokracovat a vcerajsok nebol vynimka...
Odpovedať
a hladala som cd so svadobnymi fotkami, ani za svet ich neviem najst ale zato som nasla par stovak eur zo svadby co sme dostali :-D :-D
Odpovedať
teda dva a pol pary...potesilo :-D :-D
Odpovedať
a vy co ako?...ja sa dnes celkom tesim, ze je strvtok lebo zajtra bude piatok... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
co dani ako inak? aj ja chcem najst nejake money :-( , ale asi najdem len tie svoje co mam pre zle casy odlozene :-D , poctivo zarobene, hehe |-| , aj ked by som rada nasla aj nejake darovane :-( ja mam cely tyzden dovolenku, sa mi nechce ani pohnut ;-)
Odpovedať
juj super cely tyzden dovca...hned by som brala...mne sa taaak nechcelo vstavat rano...ble... ale den je celkom ok...teda aspon v hlave mam dobru naladu i ked sa ma uz par ludi dnes snazilo vytocit, zatial sa nepodarilo... ;-) a co robis ked si doma? na kupko nejdes? alebo niekam?
Odpovedať
Profilova fotka
vies ja mam viac dni ako ucitel dovolenky hehe :-D , ale to aj treba, lebo je to psychac cez semester... a vtedy nie je moc ziaduce si vyberat dovolenku, :-| no predvcerom sme sa vratili z takej kratkej dovolenky :-D a teraz si tak oddychujem proste, musim vypnut bolo toho v robote vela, ja tomam tak narazovo skor, kupkoi nieee, ja rada tak akurat plavam hehe, nerada sa len tak vyvaluje ;-) , a je dost veterno na kupko podla mna, skor potom si zaplavat na plavaren... proste sa ranio riadne vyspim, ucievala som uz od siedmej, tak si potrebujem aj vyspat, potom varim, dojde za chvilku pan manzel na obed, ked sa vrati z roboty ideme niekde si sadnut, ci len tak sa prejst, ;-) , a zajtra asi pojdem na kozmetiku a tak proste len sa tak plavočím doma, mne aj to staci na oddych :-D , cez vikend ideme opekat veducemu byvalemu ;-) proste len tak... a budem robit do skoly na projekte :-( inak to ide rychle.. mala by som ist kamosku kuknut do rodneho mesta, ale nestiham nic take, bolo by co robit... a hadam pojdeme aj do tatier na tu svadobnu cestu niekedy v auguste, hehe ]-(
Odpovedať
do na Vysoke Tatry by som aj ja slaaaa....nooo...veru veru.... ja dakedy taaak neviem oddychovat...ze ked mi vyleti ruka tak zacnem upratovat varit a neviem co vsetko...Michal len pozera ze co sa plasim ale to ja rada tak...pre mna je aj to oddych :-D :-D sa tesim ze oddychujes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
varit sak daj typy okrem liskoveho co pecies a varis :-D
Odpovedať
teraz ani neviem este co budem varit, mala som chut na karfiolik...mnami...a k nemu uhorkovy salatik fajnucky...ale mozno este vymyslim nieco ine....daj ty mne tip a ja to uvarim a ti poslem pingom :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?