Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas MAC adresku |-|
Odpovedať
mas masku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
? nic nedoslo hehe videla si kukni si pripravne albumy, je tam ze pomaly zaciname a rok 2010, to ja som chystala max pol roka pred tym, a vacxinu veci len mesiac dva pred tym, musim sa :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no tiez pozeram co tu tie pripravy. minuly rok som to nesledovala. ale nejaka nevesticka pise, ze ma to v juli 2010 a ze ma skoro vsetko pripravene ;-). pride mi to riadne skoro. ako dlho ste vedeli o svadbe a kolko s toho ste venovali pripravam?
Odpovedať
Profilova fotka
hehe :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi to nestihnu ked tak skoro zacinaju :-D
Odpovedať
ja som unavena ako kon ;-(. Na to, ze je predlzeny vikend, tak ja musim do prace aj v sobotu ;-(. ale dobre na tom je to ze tam ideme vsetci ;-). takze bude aspon veselo ;-). inak co mate nove holky? uz planujete rodinku?
Odpovedať
Profilova fotka
vy mate predlzeny week, to co je za objav, aj ja chemmmmmmmmmm ]-(
Odpovedať
tuna je v pondelok sviatok. ale ako pisem moc vplyv to na mna mat nebude, kedze musim aj tak do prace v sobotu. to sa mi len posunul vikend ;-) - teda ked zan poazujem nedelu a pondelok ;-).
Odpovedať
no co ta rodinka? planujete? ja ani neviem ci mi ano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani dame IP to vies, neprajnici su vsade aj tu na nete 8-(
Odpovedať
inak pozeram ze tu chodievame 3, sem tam 4. a to je vsetko. take komorne to tu mame ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani mas IP inak aj ja lezim s notbooooko, a medzitym robim asi 3veceru, ]-( , preco su furt chladni ti chlapi heh :-(
Odpovedať
juj ale tu je dusno ;-(. ked svietim musiem zavriet okno, a ked mam otvorene okno vadi mi tma ;-(. manzel uz zo mna salie. za poslednu pol hodinu som otvarala okno asi 12-krat a tiez ho aj 12-krat zatvarala.
Odpovedať
Profilova fotka
hehe aj u nas je to napodobne, s tym okno,m :-D
Odpovedať
heppy kuk ip
Odpovedať
cawteee damy...ako nedelujete?
Odpovedať
ahojky, ja nedelnujem riadne oddychovo, nic sa mi neche. povodne som mala v plane ist niekam na bike, ale vcera som musela do prace a som utahana. este aj teraz dospavam. v cr mame zajtra sviatok, tak si robim aspon vikend ;-). sice nedela pondelok, ale predsa dva dni volno ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme zasli na maly agro wellnesss pobyt, trosku luxusnewjsi :-D , a uz sme po plavan i aj jacu :-D :-D zzi sme si dali, heeh, dani mozno pomoze... :-N domof ideme az v utorok inak to jacuzzi je genialna vecicka :-D :-D
Odpovedať
heppy: to znie vyborne.
Odpovedať
waaaw....tak to je super...ja zu som v praci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh je to dobre ... aspon par dni, :-) , dnes ideme na koniky jazdit, my sem chodivame castejsie, ale najlspesie je jacuzzi, kokso to je iny vymysel 8-) a co ty dani co nove?
Odpovedať
juj...vies co nove? dnes budem tetaaaaa 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teta a od koho od teba ci z manzelovej strany 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
boli sme jazdit na koni a pozret aj zriebatka nove, dokonca aj na pasi s nimi heh uplne coool :-D
Odpovedať
no svagrinka ma malinkeho krasneho Jakubka :-D :-D
Odpovedať
bratov synator 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D gratulujem cersvej tete :-p
Odpovedať
pridavam sa gratulaciou ;-). holky ja som dnes pazrava, mam za sebou asi 5 litrov polivky, 5 kil melonu, asi kilo hrozna, dufam ze mi nebude zle. zatial neni ;-). mali sme maly vylet, este ze bolo to volno ;-). manzelovi to nestacilo este siel na bike. no ja som zostala doma a zacala som jest, som neskutocne prejedena.
Odpovedať
Profilova fotka
no jani to je jasne potom hehe :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?