Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ja som zasa vstala ako strela...som tak zaspala ako nikdy...hehe ale stihla som to ;-)
Odpovedať
porad mi co mam kupit mame na narodky? nic ma nenapada...a mam zlu naladu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mame hm, daj jej vasu fotku svadobnu do ramika a kvet nejaky bude rada uvidis preco mas zlu naladu? :-( ja som ubita jak pes, fuj to pocasie ]-(
Odpovedať
aaale...tak ruzne...dam ti do ip... mama urcite tuzi po mojej fotke...nemyslim...
Odpovedať
nasla som hriankovac pre mamu...to by ju mohlo teoreticky potesit i ked to nie je ziadna slava ale ona ma rada hrianocky
Odpovedať
ahojte babulky, my chceme našim dať urobit fotoalbumy z našich fotiek :-) jooooj už mi chýbajú len tie albumy...
Odpovedať
ahoj lil...a ty kde si bola tak dlho?
Odpovedať
jooooj šak som sa chcela pred vami schovávať, ale mi to nedalo :-D .... no šak sme boli na honeymoooon... si aj ty bola... tak ani ja som neodolala :-)
Odpovedať
:-)
Odpovedať
ako ste sa tu mali bezo mna?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem ist ;-(
Odpovedať
smutno nam tu bolo...sme sem chodili a teba nikde... heppy...sak pojdes nie?..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ked sa skoncia pracovne povinnosti hepovci vyrazia ... :-D
Odpovedať
heppy ved budeš mať čochvíľa prázdniny :-))) dani, no to mi je jasnéééé, šak aj je som áko hluchý kôn bola bez vas :-)
Odpovedať
joooj dnes mám taku migréééénu... že až idem asik hajat...
Odpovedať
ja som este vcera pozrela zufale manzelky, moj manzelik pri mne, a zobudila som sa dnes celkom nacas co je velky uspech, stihla som si aj vlasky vyzehlit aj sa namalovat... :-N
Odpovedať
caute kocky, nejak som vobec nestihala pisat. v podtate som nemala vobec volnu chvilu. dnes tu mame krasne slniecko, aspon zatial ;-). ja uz trochu pocujem, takz snad mi tie kvapky aj zaberaju ;-). inak nemame nove nic. albumy nehotove ;-(, fotky nevybrane ;-(. vsetci nam pisu, ze chcu foto a zatial ich uzemnujem, ze maju maly vyber ;-), zatial to zabera, uvidime do kedy.
Odpovedať
Profilova fotka
co si jani dostala Pamycom? tu su ATB na ucho.. tu je pekne ale ja som unavennnnnnnnnnaaaaaaa fujha :-|
Odpovedať
a ja od rana myslim na to ci sa fakt nedam ostrihat :-N
Odpovedať
na ucho som dostala Garasone. ostrihanie na leto je prakticka vec ;-). ale hlaven ide o to ako sa budes citit. mas na mysli iba skratit, alebo ostrihat poriadne?
Odpovedať
no praveze poriadne...akurat ze minule ked ma to chytilo, dala som sem do pripravneho albumu foto ze ako to chcem a baby mi radia, ze mi to tak nebude stat... ale dnes som si vyzehlila vlasy a bude mi to tak stat ked si ich budem zehlit...joj...neviem,.....chcem zmenu...chcem byt pekna... :-)
Odpovedať
...ale zasa na druhej strane, mne sa pacia aj pekne dlhe zdrave vlasy...a casom si budem vraviet, ze naco som sa dala strihat ze ake dlhe som uz mohla mat...no fakt neviem.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Danuscha, vidim, ze to este riesis...a citala som vas, ked si to riesila po svadbe :-) ... ja som sa objednala na strihanie este pred svadbou, aj ked som si nebola uplne ista a hned prvy piatok po svadbe som sa dala skosit... na nieco podobne, ako si mala v albume, ale ja mam vlasy kucerave...niekomu sa to paci, niekomu nie, ale ja som uz sama pre seba potrebovala zmenu a citim sa lepsie... Ked sa tak citis, skus to, lebo ta to bude hlodat stale, kym to neurobis... rozhodni sa, sup sup sa objednat a potom je uz rozhodnute. Ved naspat narast si ich mozes dat stale. A vlasy mas ake, rovne, ci vlnite? Sorik inak, ze vam tu skacem...
Odpovedať
dixie...kludne nam tu skac ;-) ...to je verejne forum a my sa tesime ze si tu nepiseme same so sebou... mam take vlasy, ktore sa po naneseni vhodneho pripravku lahko zehlia a su potom pekne rovne...inak su take ...neposlusne, trosku sa vlnia...nie su hladke...ale ani kucerave... ma to hrozne drzi a presne preto som sa nedala strihat lebo som chcela mat pouzitelne vlasy na svadobny uces..ale uz je po tom vsetkom ...fakt vaham...ale asi sa dam...sak na to sa neumiera :-) no...dnes zavolam kadernicke...a ak sa jej dnes dovolam a stihne ma ostrihat do soboty (to bude mamina oslava a chcem ju prekvapit novym ucesom) tak ok...ak nie, tak este porozmyslam :-) som to ja ale trubka ze s tym tak saskujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A chces urcite taky uces, aky mas v albume?...myslim tym, ze dobra kadernicka by ti mozno vymyslela aj nieco ine, aby si si ich nemusela kazdy den zehlit...ale zas podla fotiek nevyzeraju tie vlasy tak neposlusne...keby si videla moje :-D 8-( ...kazda kucera na inu stranu... zavisi mozno od toho, ci chces mat kazdy den uces ako od kadernicky a budes zehlit, alebo si iba budes udrziavat strih a nechavat neupravene. Vcera som videla reklamu na nejaky nove Gliss Kur, vraj vyrovna vlasy bez zehlenia... no tomu uplne neverim, ale ked ich mas iba 'neposlusne', mozno by ti nieco take pomohlo... Ja som si tiez nechavala vlasy iba na svadbu, uz som ich mala na moje pomery dlhe, tak som sa rozhodla razantne zmenit...
Odpovedať
Profilova fotka
nesaskujes :-) ...
Odpovedať
hej hej...na konci pripravneho albumu je par ucesov co sa mi pacia... ono...ja si vlasy zehlim asi tri minuty...lebo nestiham dlhsie...a aj po takom kratkom zehleni su pekne rovne lebo si davam taky balzam ci co to je a to tomu pomaha hodne... co sa tyka tych vyrovnavacov...ani ja by som neverila velmi, ze ti to z kuceravych urobi uplne hladke....eee...to by musela byt riadna kyselina :-D a prave som tak uvazovala ze ked pojdem za kaderkou a poviem ze ostrihat zhruba tak alebo podone...necham to na nu ze co mi povie, mozno mi poradi nieco uplne ine...ved uvidim... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak drzim palce. Dufam, ze budes spokojna. A ked nebudes, tak dufam, ze nebudes nadavat na mna :-D . Potom podaj info ;-) .
Odpovedať
hhh... :-D nieee...nemyslim, ze budem vyslovene nespokojna...len casom to olutujem lebo uz sa poznam...ale budem si stale opakovat, ze to dorastie...sak si nejdem dat strihat prsty :-D dam sem potom foto...uvidime aka prisera bude zo mna :-D
Odpovedať
haloooha ha ha ...halooo lo lolo...haloo ha halooo lo halo halooo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?