Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
to je pekne ;-). moj dnes spi ako zarezany. vobec nechapem, on si ide lahnut a o 5 miut uz pocujem ako zarezava. ja ked idem spat, tak aj hodinu mi trva kym zaspim. teraz mi tu tak pekne porchapkuje ;-). no vidim to na spanok, skusim vyspat to ucho. u nas klasicka sombota je taka upratovacia ;-). ale dnes sa nekonala. mali sme vcera upratovaci piatok, kedze dnes sme cakali navstevu. a este nam dosli v piatok skrinky do kupelne, mam radost ako slon ;-). budeme ich trochu zkracovat (hlbku), takze este niesu namontovane, ale maju cestne miesto v nasej obyvacke ;-), takze kazdy kto pirde ich hned uvidi ;-). tento aspon nieco prijemne ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
halo de sme, manzelky informatikov a ostatne damy :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, ja som sa tu aj snazila nahlasit, ale nejak im nefungovali stranky. heppy: vidim, ze si zmenila foto v prifile ;-), pekne ;-).
Odpovedať
ani mne to neslo...a som stratila nervy...od vcera mi to strajkuje ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha rybenbenka je tu, co porabala dnes? :-D
Odpovedať
jej uz im to funguje ;-). ste tu holky? co robite? ja nic ;-), nechavam sa obskakovat ;-). zajtra budem mat "volno", teda nejdem do prace ale na ORL. uz prestavam pocut aj na druhe ucho. tak tu na mna vsetci kricia ;-), mame taku taliansku domacnost. susedia si musie mysliet, ze sa hadame.
Odpovedať
Profilova fotka
no jani nic moc, ja by som mala ist tez na orl, na taku akoze kontrolu kvoli tym castym zapalom,... uz v piatok som, mala.. no dufam ze sa tam tento week dopracujem.. ]-(
Odpovedať
no usi nesu sranda. moja teta nepocuje na jedno a tiez to zacalo iba zapalmi. tak si tam urcite dojdi. tu dnes bolo celkom pekne, myslim ze ani neprsalo. ja sa hrajem s obrazkami tort (robime jednu www stranku). robia mi chute ;-). a cellkom rychlo ubehol den, az som sa divila.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa presusam na nete tiez :-D , a robim si vecicky ;-) no jo usi, veru ]-( ]-( ]-( , ,usim tam ist, :-( :-( :-(
Odpovedať
moj sa dnes pustil do fotiek, ale rychlo ho to preslo. ani neviem co robi. sedi za notebookom a nieco tam robi. neviem co ale fotky to nie su. ako ho poznam nepojde kvoli tomu spat, kedze mi to slubil ;-). co robi tvoj?
Odpovedať
ahojte... ja som vcera lenosila...manzel si lahol spat az o osmej rano lebo celu noc programoval tak aj ja som lezkala pri nom, potom som sle na nakup, upiekla som mnamku...cely den som neurobila nic osozne...ale nevadi...jeden den hore dole ;-)
Odpovedať
no konecne to funguje... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
co funguje? ja som mala hrozny den, a dakujem za to aj jednej byvalej kolegyni co sem chodi tiez ale v inej sekcii |-| dufan ze ju to tesi |-|
Odpovedať
ktora je to? sak to tu nefungovalo skoro cely den... a co sa stalo? :-( zdover sa mi :-| ja ta vypocujem
Odpovedať
Profilova fotka
dani idem na postu a poslem v ip... jaj to co sa stalo je jedna len z veci ako dosledok za roky nielen tu ]-(
Odpovedať
caute kocky, vobec som ani enzistila ze uz to funguje. stale ked som to skusala tak to neslo ;-(. aj ja chcem byt v obraze posli aj mne do ip, prosim
Odpovedať
heppy...cakam... ]-( nebud smutna nech je to cokolvek :-(
Odpovedať
a co ti dani aky si mala den?
Odpovedať
v pohodke...vy? ;-)
Odpovedať
no vieme ze heppynka nic moc...a co ostatne...ty Jani?
Odpovedať
ja som mala celkom ok den, mala som "volno". nesla som do prace, bola som s uchom u lekara cosi mi don dal, ako stale nepocujem ale uz to aspon prestava boliet. inak som sa doma vala pred telkov a odhodlavala som sa upratovat ;-). k samotnemu uprataniu nedoslo ;-(. ale snad zajtra. navarene som mala este od nedele, takze to mi tiez odpadlo. a urobila som aj dobry skutok ;-) - pozbierala som pred nasim blokom odpadky, uz som to nemohla vydrzat. stale ked som vysla na balkon, videla som len odpadky. takze som ich vyzbierala. no a este som sa hrala s dekoraciami, kupila som si take farebne kamene a skusala som co s nich vyrobim. zatial som nic nevyrobila, teda okrem neporiadku ;-). ale az to raz vyrobim bude to dobre ;-). a to asi tak moja celodnova napln.
Odpovedať
no zda sa to byt fajn den... moj bol tiez v pohodke lebo mi to rychlo zbehlo vsetko...a navyse silno lubim svojho manzelika a tak mi je aj v praci dobre :-D
Odpovedať
;-) ma to svoje vyhody pracovat s manzelom ;;), poznam ;-).
Odpovedať
je to dobre v tom, ze ked mam taku laskovu chvilku ze mam chut ho rozpucit od lasky tak to mozem urobit hned a nemusim cakat az pokial sa stretneme vecer po praci doma... ;-)
Odpovedať
este stale nemame vybrate fota na svadobny album a to nehovirim ze budeme cakat mesiac na vyrobenie. no som zvedava kedy s aktomu moj dostane. teda on aj zacal, ale potom skoncil a uz sa vobec k tomu nedostal. tak snad tento tyzden. mas uz albumy hotove?
Odpovedať
Profilova fotka
aj u vas baby je taky hnus vonku ako tu, hic a zamracene,neda sa dychat od sprana ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
tuna je celkom v pohode, cez den krasne svietilo slniecko a asi pred hodinkou sprchlo a teraz je tak prijemne po dazdi. takze tuna je ok.
Odpovedať
hej...aj u nas je tak vselijako vcera som chcela ist v obchodaku do jedneho shopu kde by mi vedeli aj urobit zive fotky a mozno aj albumy tam mali...ale mala som dve plne tasky s nakupom...takze som na to ani nemyslela...
Odpovedať
cauteee... ako sa mate? ja som dnes paradne zaspala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fujha hnus vonku, ]-( dani ja som rano nemohla vstat, proste sa nedllooooooooooooo :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?