Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
díky, pozrela som, ale mne sa ta nič moc nepáčilo ja by som chcela bižutku ako mala táto nevesta http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... keby mi niekto viete poradiť kde by som takú kúpila budem rada
Odpovedať
no kde ste babule?
Odpovedať
Profilova fotka
danulik normalne mam abstaky ked som tu neni :-D :-D :-D :-D co ako, whats new? andzi poslem ti link do majlu ok ;-)
Odpovedať
dnes je zly den uz tolko ludi sem volalo dnes ze ani nemam chut dvihat telefony a stel ked dviham tak mam obavu ze aky zurivec vola :-( ty si aky den mala?
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes lepsie ako vcera, co som sa chcela zahrabat :-( , ale bolo aj lepsie ako dnes :-N no co support je support zakaznik nas pan ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
jeeemine...ale co je vela to je vela...chalani vcera nestihli nieco dorobit lebo bola tma a dnes to nevedia spustit...celu den...3 dediny nam nejdu?? sak to je tragedia... ani milacka som dnes nevidela aj ked mi o pol druhej volal, ze pride....stale nic...idem domov sa zahrabem do postielky otvorim pukance a harryho pottera ...aj tak vonku prsi... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
no konecne sa mi aspon ozval...a konecne dobra sprava, ze nahrame odkaz na hotline aby uz prestali volat...jooj...som z toho mimo...a este som dnes neobedovala... daj mi nejaky tip na dobry obedoveceru
Odpovedať
Profilova fotka
prsi tot dobre... unas bola sodoma gomora :-D aj krupy ladove padali, uz je to lepsie inak hruza... sak dojdi na net potom ;-)
Odpovedať
...prave som bola sokovana obrovskou kyticou tulipanov :-D :-D tak to je teda ciciak :-D dojdem...este nieco idem pozriet do marketu a vyrazam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo so romantikus :-D x-) x-)
Odpovedať
no ale vcera si nespomenul...az dnes...ale on take male preslaipky tak pekne zehli :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaha, sak jasne meniny xixi :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej hej...ale som o prisla vyzdvihnut do prace ale nejak sa nezbera on ..sa mu tu velmi paci
Odpovedať
Profilova fotka
no jo praca slachtiiiiiiiiiiiiiiii ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj akej farby su tie tuplips x-)
Odpovedať
dani, kytica? tulipaaaaaany? a kde mame foto??? ;-) ale inak suhlasim s heppy - ake romatikus x-) andzi - bizu: dnes som bola kuknut v salone diamond (sice tu v BA,ale mozno maju aj v NR) a mali tam nieco podobne, len dobre to z tej fotky neviem dobre rozpoznat, ci je to skor biele. v salone to mali take skor do streborna. mrkla som teraz ich stranku, ale tam prave toto nemaju. a ja som foto tiez nespravila :( ale ak by si nahodou mala cestu do Nitry ...
Odpovedať
ahojte breeee raaanko boli cervene...niektore so zltou...a priamo z nasej zahradky co ostala po povodnych majiteloch nasho domu :-D :-D ale je ich veeela a take su kraaasne v tej vaze.... a vcera objavil moj svadobny zapisnik tak normalne bol dojaty, ze ako sa tomu vsetkemu dokladne venujem...a este nieco k tomu hovoril ale to ja som uz spala 8-) ...len na to som si psomenula ako mi vravi, ze je dojaty a ja som mu na to povedala "Aaaale nevymyslaj a spi" :-D :-D
Odpovedať
ake romatnikus ... :-) hlavne to "Aaaale nevymyslaj a spi" :-D :-D :-D
Odpovedať
hej hej....ta lebo nejak ozil prave ked ja uz som spala...zhanal prehravac na mp3 a neviem co este stale nieco vymyslal....a rozpraval...a ja uz som mu len prihmkavala ale ani neviem co vravel... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis snaha sa ceni :-D :-D :-D co inak ako?
Odpovedať
pohodka...upratujem doma, potom idem poupratovat zasa domov...ale k nam domov, potom prestahujeme veci, potom idem do prace pomoct Michalovi so mzdami.....inak super oddych :-( ty ako? poslem ti mailom pizzu? teraz som upiekla...fajnucka je, kazdy chvali 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako sa cítiite? takto za 3 týždne už budeme v streseeee ;-)
Odpovedať
jooj...nieeee....ja dnes nejako podozrivo v pohode...ale ono to este pride ;-)
Odpovedať
joooj...aku mate pesnicku pri prvom tanci...ja by som chcela toto ale sa neviem rozhodnut... tu je to ale nazivo tak je to trosku ine ale milujem tuto sklatbu ceknite http://www.youtube.com/watch?v=s993u4...
Odpovedať
tu je to lepsie... http://www.youtube.com/watch?v=AweURF...
Odpovedať
Profilova fotka
si tu dani? :-D inak sa citim tak nijak... dnes som ulovila topky k vecernym satom, drahy ich vybral lebo ja uz som nebola nejak schopna :-D , tak sa citim dobre... ale ide to ryyyyychloooooo :-N :-N :-N
Odpovedať
ahojte baby, dnešným nevestám vyšlo krááásne počko, závidím...bodaj by tak bolo aj v náš deň heppy: chcem vidieť topky
Odpovedať
Profilova fotka
andzi jj sfotim do zajtra nejak ;-) inak presne andzi som vravela, lebo vcera bola sodoma gomora :-N take krupy padali jak svina ]-( , kokso si viem tie baby predstavit co maju dnes svadbu ako by som ja umirala, ze bozinku co bude zajtra .......uhhummmm :-D
Odpovedať
dani, pekna muzicka. inak, som to nespoznala na zaciatku, az potom ked zacal ten refren ... :-N a neviem, ako ten vas, ale tomu mojmu by taketo nieco urcite vyhovovalo, lebo pri tom by sa ani hybat velmi nemusel a nebolo by vidiet, ze nevie velmi tancovat ... :-D ja som este nevyberala, ale sa uz by som hadam aj mohla, neviem, na co cakam 8-)
Odpovedať
no som tu...teda v praci :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?