Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
? a to ta pustia o aj v sobotu o takomto case :-D
Odpovedať
hmmm..nooo...hej ake topanky si si to kupila? mas sfotene? aj ja chcem vidiet... co inak nove? aky bol den?
Odpovedať
ahojte, tak sme sa vratili z dvojhodinovej prechadzky. boli sme roznasat zvysne oznamka. aj nam to dobre padlo. a kupila som si dnes lupienky ruzi, tak dajako ich snad porozsypame pri obrade a potom ich pouzijeme aj pocas mecheche. heppy, aj ja som zvedava na boticky ;-)
Odpovedať
ja som este vzdy v praci...ale dnes som obila simulaciu svadobneho stola a viete co sa mi stalo??...sla som vybrat z krabice take kamienky male a cely sacok sa mu rozsypal po izbe =-) =-)
Odpovedať
to urcite znamena ze stastie!!! ;-) a kolko ich bolo v tom sacku? nacvicujes si popolusku? ale ta, ked uz mala tie krasne saticky z oriesku a isla na ples, tak uz nic zo zeme nezbierala ... :-D
Odpovedať
neviem kolko ich presne bolo...ale dost :-D nic sa mi nechce...som prisla z prace o jednej a mama cele rano mi rozprava co treba este zariadit, kupit, vybavit...jooj...ale ja to vsetko viem tak neviem naco ma rozculuje...a vsetko zacina slovami :"Tento tyzden budeme este musiet..."...a ked rozprava o svokrovcoch tak hovori "oni" ]-( ]-(
Odpovedať
ahojte nevestičky :-) ako pokračujú prípravy? už sa nám to poriadne kráti .... kto by to povedal, že svadba zožerie tolko času a penazí, ja už mám zo všetkých vybavovačiek a termínov hlavu velku ako melon :-(
Odpovedať
aj ja niekedy
Odpovedať
Profilova fotka
veru aj ja sa pridavam do klubu s nazvom Uz mi to lezie hore krkom ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, 19 dní???? =-) =-) to snad nie je možné ako to beží... a ja ešte nemám topánky k popolnočkam, krabičky na výslužky, .... asi ma trafí šlak, :-D ale dnes si ideme po medovníčky a už len ich zabaliť a bude :-D Vy máte čo nové?
Odpovedať
ja som dnes konečne dobalila darčeky pre hostí ... ufff... ale pomohla mamina :-) a cez víkend som s kámoškou zostrojila predbežný plán dňa D, ale aj tak ešte milion vecí treba zariadit
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule...ja kedze som este stale v UK tak posledne dorabky budu tyzden pred :-| a hadam to postiham...inak vsetko uz aj mne ide na nervy...to je ten hnusny stres, na tvari mam vyrazky z toho ach jo tak si na to patlem masticky len aby to zmizlo, mi je viac zle ako dobre z tohto vsetkeho. Lilli a ake darceky si balila? ja budem davat cukricky a medovnicky budeme mat ako menovky
Odpovedať
Článok sa načítava...
uk neskôr ich hodím do albumíku, balili sme miničokotyčinky a drevené srdiečko na ktoré sme napísali naše mená a dátum svadby... menovky urobím z papiera, aj na tých už pracujem... snád sa osadenstvo už meniť nebude
Odpovedať
Profilova fotka
Uk 2000 keby si vydela ako vyzeram ja :-( , hotovu "farmu" mam na ksichte ]-( ]-( ]-( , co ja uz nemavam bezne vyrazky :-o :-o :-o to bude tym stresom z "okolia"
Odpovedať
Profilova fotka
ano ja si myslim, ze to je vsetko stres...ja som mala u nas svokru ]-( vo stvrtok neprehovorila ani slovo, tak dnes k nim drahy isiel a som jej napisala 6 stranovy list a doslova som jej vsetko povedala, co som mala na srdci...ta uz asi v zivote so mnou neprehovori :-D
Odpovedať
ja radsej nemyslim na to vsetko co este treba elbo tiez by som bola bodkovana
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ved dajako uz bude, len to je to, ze proste sa strachujeme ako tie nase vsetky pripravy dopadnu, ci vsetci budu spokojni...i ked o tomto v mojom pripade velmi pochybujem...urcite sa tam najde par ludi, co sa mi to budu snazit bud pokazit alebo ofrflu to hmmm a tym myslim anglanov ]-( ale to ked uvidim tak im s usmevom poviem nech sa paci tam su dvere a dopo dovi :-D nebudem sa s nikym bavit ako v rukavickam...bo ja som si dala namahu aby vsetko vyzeralo super a podla predstav tak nechcem aby to niekto pokazil no nie?
Odpovedať
ja si myslim, ze u nas sa bude bavit kazdy...a kto sa nebude tak nech tam ani radsej nejde...vcera sme sli so svokickou autom a tak ma povzbudila...aom mala celkom depku a ona ze nech sa vyzalujem...ale nechcelo sa mi rozpravat ale pacilo sa mi aspon to, ze sa zaujimala o to ako sa citim, ako mi je....zlata je napiste sen vsetky ako ste sa zoznamili s vasim nastavajucim....som zvedava.... 8-) :-D
Odpovedať
no kde ste sa teraz podeli haloo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo tu sme som teda :-D co dani nemas ofoteny navrh stola vyzdobu ci co si to vcera pisala nahodu ;-) co inak nieco nove pripravene, ci vyriesene? ;-)
Odpovedať
teraz som pridavala foto...ale je tam len jedna ale nie je to dobre vidiet...chybaju este servitky a menovky a take blbostinky.... co nove? cely den za mnou mama chodi a ma otravuje otazkami...ze kedy zajtra skoncim v praci...ci mozem skoncit o piatej...no tak vcera som skoncila o jednej v noci tak pochybujem ze zajtra skoncim o piatej ...lebo ona potrebuje urobit rozpocet coho kolko bude treba kupit....jezis ....mne uz to tak lezie na nervy ze az....ked som tu a sa o tom bavime tak som v pohode...ale ked ona zacne do mna hustit tak mam normalne chut to zrusit ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
]-( chapem mna neotravuje mama ale s...a ]-( ]-( a s tym rusenim mam sto chuti uz dva tyzdne, sak ved to ma byt heppy day a nie stress day ci uz mi sme asi divnou ci co potom ... :-N ... nevim... ja som robila nejka vazy a maleikebanky doslova male ako prototypy, aj pierka pre rodicov a svedkov ako prototypy , takze treba dorobit potrebny pocet kusov, sa mi nist nechce, musim prekladat 8 stran do angl.projektu co robim, a nechce sa my... neviem dnes som vo faze znechutenia :-(
Odpovedať
aj ja...asi sme nejak prepojene.... idem si lahnut do vane...pridem o chvilku.... ale inak sa snazim zmierovat s tym, ze mama si vzala na starost kolace a velmi nutne ma potrebuje pri tom aby som tam bola ked ich bude objednavat...a takisto ma nutne potrebuje pri tom ked bude rata kolko coho mam kupit.....velmi ma to vytaca ale asi nie je ina sanca len vydrzat to... moja S je super...mam ju rada...ona je psychoska a tak sa casto zaujima o mna (aj ked ju upodozirevam z toho, ze ma analyzuje)...ale vzdy ked ma vypocuje tak mi aj nieco rozumne povie a potom mi je lepsie...a este je na nej dobre to, ze pokial moja mama sama nezapne ani PC, so S si piseme maily ked sa nemame cas stretnut.... laskavo daj do albumu co si vyrobila nech vidim aj ja nie?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ta vana je dobry napad ;-) , idem sa ju dat aj ja, inak chytym fatalne nervy uz , ak sa este ovsem daju aj vacxie ako mam teraz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo ofotim, aj ked som v stave mrtveho chrobaka nejak sa pokusim ]-(
Odpovedať
ahojte, o čom kecáte?
Odpovedať
o tom aky je zivot tazky =-)
Odpovedať
hmm...to veru je, my sme sa akurát vrátili z nemocnice
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa stalo andzi?
Odpovedať
Profilova fotka
ano co sa stalo, ak mozes aspon nieco na pribliz...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?