Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím 8-) no ja som sa dnes ráno zobudila a tiež ma pochytila už akási panika a začínam trošku stresovať.. :-| normálne ta svadba je stresujúca situácia :-D :-D :-D
Odpovedať
majca: obávam sa, že tie topánočky by prišli do tvojej svadby len len. Ak ich chceš tak si ich rýchlo objednaj.
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, ale ked sa dívam na tu farbu, ja by som potrebovala trošku inú zelenu :-x ja mám take tmavšie šaty a je to celkom ina farba, takže neviem, ale skusim tam ešte nejaké popozerať ;-)
Odpovedať
skús aj iných predajcov
Odpovedať
no mam kadernicku aj matriku som volala...jupi jupi... :-D :-D 8-)
Odpovedať
uz na dnes ostavaju len teple pulty...a mozno popolnocne saty v OC oproti :-D 8-)
Odpovedať
no ako zenske? co dneska? treska? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som doma, to bol dnes hnus fuj... :-( Inak caute baby... dnes som bola zajedna izbu v hotlei co je spojeny s restikou kde mame svadbu a sa mi triasol hlas... fu idu na mna fakt stresy :-S dani co ta kadernicka aku si zohnala? ja som dnes kukala topky k popolnocnym a na take zirfaky ako som ja nemaju :-D nic len take steklate :-( tak zajtra idem do OC tez oproti 8-) nabehnut... a co tie teple pulty, nejak som to asi prepocula... kde mate tu svadbu niekde mimo ci v restike ci ako?
Odpovedať
ja už nehorázne panikárim... neviem ako vydržím tieto tri týždne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lili ani nevrav.... :-( :-(
Odpovedať
nedá sa mi to ovplyvniť... je pravdepodobne že do svadby zošaliem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
xixix, viem co tym myslisl...ja praveze na to nemyslim ale proste to mam v sebe :-S a prechadza to do mojho konania, som rozbita a nervoznucka sem tam :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
s tou nervozitkou asi nič neurobíme...ale hlavu hore, musíme myslieť pozitívne, stále si vravím, že všetko dobre dopadne, teoreticky sa nemá čo pokaziť, ale to má človek taký rešpekt pred tým dnom... a tvoja polovička to ako prežíva?
Odpovedať
Profilova fotka
on je uplne ze v pohode a uz ma vola moja zienka, alebo mazelocka a podobne ... a ja ze cooo? :-D vzdy som si to zelala, nie tak myslim ze vydat sa ale takto proste ako zivot ide mat aj svadbu, ale taraz som nejkaka vypulena xiixi,... asi tym stresom.... a este ma nahana, ze ci som to to a tamto uz vybavila ... :-( ... a u teba lili ako?
Odpovedať
u mna presne tak isto... drahý sonduje či už všetko máme, ale sám sa príliš neangažuje, skôr len ako morálna podpora :-| .... ale aj on už trochu nervoznie rada by som už bola pani Vydatá, ale tie nerváky či budú všetci spokojní, čo treba ešte vybaviť (a nie je toho málo) či sa ludia bavia... och joj
Odpovedať
baby, ja sa tiež pridávam do klubu nervóznych, už ma chytá panika a stres.
Odpovedať
dámy musíme zachovať klud a chladnú hlavu, ved všetko dobre dopadne... pomoooooooooooooooc
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam ze nebude nervozny len v ten den, lebo potom neviem... :-| , on je u nas ten MR. kludny typ takze dufam ze mu to vydrzi... to si dobre napisala xixix ze sonduje, presne si to vystihla aj moj tak sonduje ale zeby sa nejak angazoval, ... sice ano dnes bol v obedovej prestavke so mnou pozret topky k popolnocnym satom, a bol taky sucitny ked som si nevedela vybrat xixixi :-D :-D :-D achchhh... inak tie pocity mame asi vacxina , ci je toho dost co mame, ... mna chyta panika najma zo zakuskov ci bude dost, a vyzdoba ci sa stihne... a je fakt ze aj ludia ako sa budu bavit, ale ratam s tym ze nieco bude, my mame taku spevacku co je papula jak svet, tak ona to bude riadit tak nejak tam aspon vravela :-N , ale ratam s tym ze urcite niekto bude nespokojni z rodiny myslim, kedze poznam rodiny... aj ked to mozno nam nepovedia ... ale mi urobime maximum co vieme a sme schopni :-x
Odpovedať
prestanettteeeeee.... no teple pulty si chceme pozicat lebo to mame v kulturaku a tam nic take nemaju...len ten ujo chce aby som sa na ne prisla pozriet...a ja nemam cas... a kadera??...no som pisala kamoske kadere ale vedela som, ze ona svadobne nerobi ale dala mi cislo na inu kaderu a rovno jej uz aj zavolala ze ci by mohla, tak ano, moze ale este jej to idem teraz upresnit a dohodnut aj skusku pripadne...a bude hotofka ;-)
Odpovedať
ale viete co???mne sa to uz ani nechce riesit ked viem co vsetko mam este pred sebou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dani super fakt tesi ma to :-D ta kadernicka a co saty bola si v tom OC kuk urobit, ci robis este ? nebodaj :-|
Odpovedať
my máme DJ ale nemáme starejšieho ani nikoho takého ... aj ked sme chceli svadbu bez zvykov, tak sa bojím, či bude zábava ako sa patrí...
Odpovedať
Profilova fotka
lili nemyslim ze toho sa bat treba, aj ked chapem coho sa bojis... tiez nemame starejsieho a tak, to sa ponukla sama ta spevacka , ona je plus so spevakom a pustaju hdubu a do toho spievaju, inak nadhera ti poviem.... ani neboli nejak ze lacny aspon podla mna, ale ked sme videli ich vystupenie tak sme povedali ze ok, kaslat na to ;-) nemame zvyky tiez ale zopar ti mozem napisat ake som vybrala aby aspon nieco bolo, ak chces
Odpovedať
jooj...este robim...tragedia...na niektorych ludi musis cakat lebo si nevedia svoju pracu urobit poriadne ...wrrr.....a ta vyhovorka, ze pokazil sa mi pocitac...tak tu cakam pokial programator naprogramuje veci aby som to mohla skontrolovat... mohla by som ist nakupovat a potom to skontrolovat doma ale to tak nemam rada ked musim este aj doma to riesit... :-( :-( ani ja nemam starejsieho ani ni podobne...a odpytavat ma bude brat, ktory sa na to uz velmi "tesi" :-N
Odpovedať
oki, budeš zlatá :-) náš DJ hráva na svadbách... takže je v obraze, že nám bude hry organizovať a ešte mám takú akčnú kámošku, čo uvádza spoločenské akcie, ale nechcela som ju príliš zneužívať, lebo ona by sa mala baviť a nie robiť... uvidím ako to dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
dani dokedz je to OC otvorene? ci uz tam nepojdes? ja len tak aby si sa pochvalila...ze co si videla pekne :-D ja som dnes uvolila nejake pomocky na robenie menoviek na stol v tescu, ;-) , citila som sa jak skolak na ZS kupila som pravitko trojuholnikove, lepidlo, papier vykres, farbene lepidla, a taky hodvabny strieborny papier,... no som sa citila jak ten sopliak vedla mna co okukoval spidrman dosky na zosity 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
:-D :-D neviem, do desiatej je otvorene alebo tak nejako? ale pravdupovediac sa mi ani nechce...uz u mna prepukla alergia naplno dnes v noci tak sa citim ako omracena, vsetko ma svrbi, kycham...bleeee ]-( ]-( ale mozno ked to chlapec uz konecne toho roku dorobi tak pojdem
Odpovedať
ale ked pojdem tak sa urcite pochvalim...a kupim ti bublifuk ked budu mat 8-) :-D
Odpovedať
alebo pastelky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bublifuk aj ja kuppimm :-D , ale mali taky cars ci co s motivom , mi mame dvoch do 9rokov ze krstne deti tak som uvazovala, nech sa tesia, ale mam 11 rocnu druzicku aj jej okrem kosika nieco treba dat xixi do ruky tak musim este kuknut :-D :-D aj ja mam alergiu :-( , joj sak napis potom ake skolske potreby mas :-D :-D :-D dani inak som videla tie vazy dnes v tescu a stali 119 sk, ako si tusim spominala, neviem ja som ich kupila v akcii a maju tvoje motylikove svietniky v akcii aaaa, keby mali vtedy, mne sa to zdali drahe, na tolko kusov, a teraz stoja 34 sk ci tak nejak :-N , ale uz mam z ikei, a olepujem ich lienkami nalepovacimi sa bavkam 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?