Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no ahoj stratena/ kde si bola? inak na 13tu je veelmi neskoro ist ku kadere...sak zomriem na stres
Odpovedať
Profilova fotka
no uplne som mala totalne nabitý víkend.... sme boli na navšteve s mojimi rodičmi u bud. švagrinky a včera to už bol total že otrasny den, nemam rada šibačky a ešte večer sme gratulovali švagrovi, tak som poriadne ani nemala kedy tu isť :-| ale už som tuuu ;-) ;-) ;-) inak, ja si tiež myslím že 13:00 je dosť neskoro, to už by som bola v strese určite, že ma nestihne učesať =-)
Odpovedať
danuscha: o koľkej máte sobáš? O 13.00 kaderníčka je neskoro aj keby ste sa nešli pred sobášom fotiť.
Odpovedať
sobas o 16:00...ale odobierka o 15:00...fotit sa chcem ist vecer do mesta ked bude namestie vysvietene takze s tym starost nemam...dnes jej sestra zavola tak uvidime ze co vybavi...jooooj...ale ked nic tak ma porazi asi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, kde si zohnala take krásne popolnočne topánočky? :-)
Odpovedať
my máme obrad o 15hodke, ešte nie sme dohodnutý s fotografom že kedy fotiť... čo mi poradíte? asi radšej predtým... ale poobrade by bolo slnko už vyššie, možno by boli krajšie fotky... a neviete koľko to asi tak trvá? máme sa s fotografom stretnúť týžden pred svadbou
Odpovedať
aj mne prave dosli botyyyyy :-D :-D :-D :-D jupiiiiii
Odpovedať
dani!!!! tie vyrazaju dych. take su kraaaaaaaaaasne! :-D
Odpovedať
dani - to sú tie čo máš v albume? Sú krásne. Tie budeš mať ako popolnočné alebo na redový? U nás sa redový netancuje, ale ja budem mať popolnočky také vínovočervené tak ako bude aj výzdoba, takže aj topánky som si kúpila podobné tvojím, ale s plnou špičkou.
Odpovedať
Krásna bižutka, to je Swarovski? Ja by som ale taký hrubý náhrdelník nemohla mať, by ma tlačil na krku.
Odpovedať
juuj...dakujeeem dakujeeemmmm...nazivo su este krajsie andzi biza je len obycajna, ziden Swarovski ale potesi aj taka, nahrdelni sa da regulovat dlzka...a ono to praeze nie je ani obojok ako som povodne chcela...len narhdelnik ku krku...ale cele sa mi to paci a vyuzijem to aj neskor lebo to nie je vyslovene svadobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, normalne mam abstak ze som tu par hodin nebola :-D :-D :-D no dani, to nie je dobre o jednej, skus si nejaku inu najst, viem ze to je mozno tazke, ale cim skor tym lepsie, aby si stihla aj odskusat uces, nezabudni ze aj fotit sa budes, a uces trva 2 hodiny, 1,5... ja mam kamosku kadernicku a ona ma naordinovala uz o 8mej hoci mam svadbu o 15stej, lebo ked si to zratas, tak teda aj s cestou 10 hodin kadernicka plus 1 hodina kozmeticka to je 11 hodin, este sa zasmotrime niekde plus 30 minut :-N len dufam, kyticu vyzdvyhnut, okontrolovat ci sa robia pripravy v hoteli a v restike, obliec si saty :-D :-D :-D :-D na to sa tesim a cca najneskor o 13.stej vyrazit na fotenie a dufam ze aj skor... tak radsej ako vidis ratat do pllusu hodiny ako do minusu! a mi nemame ani odobierku to sa zdrzite este, radim ti zvaz to ;-) idem kuknut co nove to to mas, ze tak jassssssssssate xixi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fihhha naadhera tie cervene kloptacky :-D
Odpovedať
dakujem...jake ste zlate ze sa tak so mnou tesite... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak to je hotovy skvost, a ty si taka malinka tak to aj pekne ukaze... :-D inak ja potrebujem k popolnocnym cierne nieco na nohy.. tak hadam cez weekend nieco :-D som dokupila nejaku decoration a uz mi je lepsie na dusi... |-| dani co ta kadernicka, ja som to myslela vazne ze ten cas je zly, 8-) mala by si to zvazit :-N
Odpovedať
no ja som si toho vedoma...ten cas nie je zly ale hrozny....neviem...skusim este nejake nieco zistit pozhanat vybavit...
Odpovedať
Profilova fotka
rozhodne dani, ver mi :-(
Odpovedať
danuscha: veď v Košiciach je kaderníčok habakuk
Odpovedať
Profilova fotka
aka adnzi dauscha sa nam vytratila.... asi hlada kadernicku :-D
Odpovedať
uz som tu...som mala vela prace, teraz som dosla...musela som plakat na poste ....prisla som do OC kde bola otvorena poseldna posta do osmej a teta mala stiahnutu roletku ze uz nikoho neberu..."Pani prosiiim Vassss, jeden list mi vezmite, ja som teraz nastupila do zamestnania a sef ma vihodi ked tot dnes neodide....prosiiiim...ja nechcem prist kvoli jednemu listu o pracu...."...no a teta sa zlutovala...ale bolo to tesne.... a potom som zbehla ku svagrinke sa pochavlit s botkami andzi mozno ich je vela ale ako z nich vybrat taku, co mi nedogrca hlavu v taky dolezity den???ja ziadnu nepoznam...mozem si otvorit aj zlate stranky...len ako to dopadne...to je ta dolezita otazka
Odpovedať
danuscha ty si iná mrška :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda dani, poznas tu diskusiu na FB Tety za okienkom xixix, mozes pridat svoj prispevok :-D :-D dani sak sa spytaj nejake kamosky, svagrinej, alebo niekoho kolegyne ale co najskor nech ti niekoho oporuci, aj ja som sa k tejto tak dopracovala, ale fakt je to neskoro, ;-)
Odpovedať
jooj...heppy nerooob....ja viem ze je neskoro...no ale nejak to dotiahnem uz ...ja som bojivniiiik... teraz si tu sedim v zupane, z vlasov mi kvapka voda a na nohach mam svoje popolnocne botky??? uchylacka som :-)
Odpovedať
daj mi do ip mailovku a ti poslem foto siat ktore som si vybrala...na jednej fotke su sfotene na modelke...ale tam su cervene...a v reale sa mi zdaju byt nevhodne k mojim sandalom
Odpovedať
Profilova fotka
jasne v pohodicke, co sa tyka kadernicky, viem ze to zvladnes, ide len o tom ze sama viem ake to je hladat , ale ty ty sa nestratis :-D , ale priebezne daj info ako 8-)
Odpovedať
joj no dufam, ze to bude cim skor....idem este napisat kamoske co viem, ze mala na jednu kontakt...ale neverim, ze bude volna....ale skusit to mozem...
Odpovedať
hladna som...neviem ci je este vhodne v tuto hodinu jest ale som fakt veeelmi hladna zvyknete tak neskoro jest? drzite baby pred svadbou dietu? chceli by ste schudnut do svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
som ti posielala IP a trikrat mi to spadlo hmmmm, :-D no ja co som pozrala chocolate bunnies teraz ani nevrav :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak druhu cast som si neprecitala co si tu pisala k tym satom... akoze preco sa nehodia k topkam? nejak rozdielne farby su, :-x , lebo ja to takto nevidim na velky rozdiel hmmm
Odpovedať
no som ti poslala relne foto siat...nie som si ista ci je to cervena alebo ruzova vies?...lebo ked som ich videla na modelke, boli cervene...ale predavajuca mi ich potom odfotila no a to foto ma odradilo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?