Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na matrike už dáááávno, sme tam boli ešte skôr ako za farárom :-D Ale to sme vraj museli mu doniesť nejaký papier odtial... Vidíš, za 29 dní a nebudeš riešeiť rozhádzané boty Tvojej sestry, ale myslím, že prídu aj Tvoje deti a môžu to robiť tiež :-D :-D A Ty ideš bývať ku bud.manželovi???
Odpovedať
my sme este neboli...ale snad sa nam podari tento tyzden konecne!!! my mame domik kupeny, len nie je nadstavba urobena nad nim, takze nas byt zatial neexistuje..mozno docasne na nejaky ten mesiac pojdem k nemu, tam je pre nas predsa len viac miestocka ako u nas doma...ale najradsej by som bola uz v nasom ...mame odtial naadherny vyhlad na mesto...ved po svedba sa mozme prestahovat do modrej strechy a tam si budeme ukazovat fotky nasich domov... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasaaan, potom sa prestahujeme do Strechy :-D :-D potom zase do Modreho Konika a stále dookola :-D :-D No my budeme u nás bývať, nam tu zostane celý dom, takže bude dobre dufam, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy vam zacnu stavat danuscha? ak
Odpovedať
ahoj heppy...no kedy to neviem...asi az sa zlutuju ujovia na stavebnom urade a daju nam konecne povolenie....Michal uz je zufaly, uz 100x olutoval, ze nejaky dom vobec kupil
Odpovedať
fuj ako sa u nas oskaredilo pocko...u vas je ako holky?
Odpovedať
Profilova fotka
no, tu je akurat, dnesny den si davam fraj :-D , vcera sme boli roznasat pozvanky pre cezpolnych ludi, a aj na veceri s jednymi co su tiez hostia, a bol hic, :-D , tak dnes sme v stadiu oddychu :-D tu je tak akurat co to tak z postele viem zhodnotit :-D danuscha co tie popolnocne ako?
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás je tiež zatial celkom pekne, teplunko, ale akosi sa trošku začína mračiť a pofukovať vietor... :-)
Odpovedať
no nemam popolnocne...ani predstavu nemam ani cas na kupovanie... :-(
Odpovedať
joooj....dnes som na FB objavila dbe stranky, ktore ma takmer zlakali k tomu aby som si nieco kupila ale nechcem teraz vyhadzovat velmi prachy len tak na somarinky...dala som si tie veci do kosika...presla som celu stranku a rychlo odtial sla prec aby som to fakt nekupila 8-) 8-) ...som statocna.... 8-) 8-) a u nas uz prsi ...
Odpovedať
danuscha tak to bol od teba hrdinský čin, dať veci do košíka a potom zmiznúť zo stránky... to chce veľkú odvahu. my sa chystáme zajtra roznášať pozvánky... tak snád si botky nezoderiem
Odpovedať
joooj...mne sa nechce tie pozvanky roznasat...nasich by som poslala ku cepolnym do mesta a tuna to uz nebude take zle snad....este stastie, ze su blizko seba ...ale vlastne je to fajn postretavat rodinu... no hej...skoro som si kupila skvlele tenisky coverse...fakt pekne...a uz by sa mi zisli.... a potom aj na inej stranke taky zuzu naramok....co z neho visia privesky...krystalove boli...fakt chutny...a celkom mastne drahy.... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kolko rodin potrebujete obehnut??? ako dlho sa zvyknete u jednej rodiny zdrzat?
Odpovedať
my sme rodinu neobvolávali, že prídeme.. tak dúfam, že polovica bude na záhradkach alebo niekde mimo... a hodíme len do schránky... a kedže žijeme na míle daleko od mesta svadby a našich rodín, tak mi to nepripadá blbé, len hodiť do schránky, ved často domov nechodíme ... takto som s tým vypiekla ja :-) ja zase túžim po nových kolieskových korčuliach... ale musím počkať mesiac ... :-( aby to tak drahému nebilo do očí, lebo teraz sa tvárime, že velmi šetríme, lebo svadbu si platíme viac menej sami... takže ta uplne chápem
Odpovedať
no to je dobry napad...ale ja rozmyslam, ze to zriesime v nedelu, to by malo byt vela z nich doma a budem sa ponahlat , ze akoze mame toho este vela pred sebou tak ideme... ;-) a ja som si zasa minule dala do kosika kabelku...a zasa som utikla prec...a koliesky si planujem kupit uz dlho...to chodim zasa na jednu stranku jedneho sportoveho shopu a tiez odtial utekam... my si tiez sami cvakame takze ziadne rozhadzovanie... :-( ale po svadbe si kupim nieco pre radost 8-)
Odpovedať
no ti poviem, minulý týžden som si kupila dve blúzky (čo boli mimoriadne výhodné) a potom som mala normálne výčitky svedomie :-D . zajtra ideme nakupovať ešte nejaké veci na svadbu... topánky, a prádlo... a otvorili u nás nové OC, tak mi drž palce... lebo ja sa fak t neovládnem :-D ale ako píšeš aj ty.. po svadbe to roztočíme!
Odpovedať
ale stale na mna vyskoci nejaka reklama nejakej stranky a ja to obkukavam a zatinam paste .... nastastie do OC nema kto so mnou ist a ja celkom nerada chodim sama takze v tomto je to dobre.... ale keby som vedela kupit v nejakom eshope popolnocne saty tak by som sa vobec neurazila....
Odpovedať
si na tom lepšie, lebo môj drahý a aj moje kámošky sú nakupovaniachtivé typi... posúd aké je to pre mna pokušenie :-D . ja som najprv uvažovala nad popolnočnými šatami, ale máme tzv. modernú svadbu, teda minimum zvykov, bez starejšieho, len s uvedomelým DJ a plánujem len pár hier, aby sa hostia nenudili, ale nebude ani žiadne odčepčovanie ani nič podobné... z toho mám úplnú hrôzu. tak som si povedala, ked ma tie svadbobné šaty tolko prachov stáli nedám ich dole až dokonca noci ... aby som si ich riadne užila :-) . len moja mamina mala správnu poznámku ako ma z nich moj drahý vyslobodí, kedže my dvaja máme svadobný apartmán v hotely ... tak to nemám ešte premyslené... :-D
Odpovedať
no ved ani my nebudeme mat nejake odcepcovanie ci co to...normalne redovy tanec v nejakych trendy sexi satickach... a ake hry pre hostiii...to je dobry napad
Odpovedať
sme boli pre pár mesiacmi na jednej dedinskej svadbe, tak sme sa motivovali... budeme mať isto balonový tanec, súťaží asi 10 párov, mužovi sa priviaže na nohu balón a ženy z ostatných párov sa snažia pánom z iných párov nohou balón prasknúť, no tam sa skôr zvrtlo na riadny opatkový boj... ale bola poriadna sranda... a hry som našla aj na nete... tak možno ešte odtial niečo vyhrabem
Odpovedať
jaaaj...supeeer...tak este moze byt taky balonovy tanec co si daju mezdi seba balon a musi tak tancovat...najlepsi dostane flasku.... alebo ma napadol taky ten co sa daju stolicky do kruhu a o jednu menej...ale to by sa asi pozabijali keby tam nasi pripitucky hostia skakali po tej smyklavej podlahe na stolicky.... :-D :-D :-D ale je to super napad...s tymi balonmi...dakujem za tip....
Odpovedať
hej aj s tými stoličkami je super nápad. včera sme sa stretli s DJ a hráva na svadbách, a tieto hry ovláda, tak ti poviem, že aj na nho sa spolieham... a kto ti bude pomáhať na svadbe s organizáciou? nejaká družička? kámoška?
Odpovedať
ešte dani k tým balonom, to bola taká vara, že som skončila zo stiahnutým korzetom, lebo sme ostali posledný a všetci sa nás vrhli ako supy ... ešte že som mala pod ním košelu :-D :-D :-D
Odpovedať
no ...zatial som to nijak nikomu nezverila ale tak snad sa chytia kamosky aj segra....ale mam dve super kamaratky sikovnice, doteraz mi sice nepomohli ale viem, ze keby som cokolvek potrebovala tak su pripravene vystartovat...no a sestra tiez je napomocna...tak to nejak dohodneme pri vyzdobe saly rozdam ulohy vsetkym :-D :-D
Odpovedať
ja to tiež tak plánujem rozhodiť medzi moje dve kámošky, len teda oni sa neznášajú, tak snád tam nedojde aj k bitke :-D :-D :-D
Odpovedať
faaakt???ako je to mozne ze sa neznasaju...moje kamosky sa nepoznaju zasa..... :-D
Odpovedať
aj my mame srdieckove pohare...ale nie s cervenym ale cire sklo, bez graviru, bez seckeho...len take jednoduche
Odpovedať
no neznášajú sa už od detstva, bývali sme všetky tri na jednom sídlisku, ale to už neriešim, nie že by dnes si skákali nejako do vlasov, prosto sa pozdravia a to je vše... tie poháre som chcela bez gravírovania, aby nevypadali ako také tie retro na 50tku a ty máš kupené alebo šité šaty?
Odpovedať
moje saty budu pozicane, boli site na mieru ale tetaq krajcirka mi ich upravi presne podla mojho zelania, nazberka mi ich na zadku, da mi tam maslu krasnu...a budu ako historicky kostym :-D :-D hehe...
Odpovedať
ale tie šaty su nádherné, kukla som do albumu, a ty aj vypadáš taký gotický typ, tak ti fakt pasujúúúúúú, budeš nevestička ako sa patrí
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?