Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ne veed....a super ze si mysli, ze ja robim nemozne do troch dni a zazraky na pockanie :-D :-D
Odpovedať
dnes si co varila?
Odpovedať
Profilova fotka
v stredu mam taky najnarocnejsi den 8-( , tak sa davam pozvat na obed vacxinou xixix, t.j. idemem na obed spolu a dnes sme boli na neskory a potom som bola ukadernicky ;-) , mi farbila vlasy a skusala zavoj ale nerobila uplny uces len akoze, lebo som uz bola unavena, tak potom, ale bude taky drdol a nad nim ten zavoj :-D :-D ozaj ty ako vlasym rozpustene?
Odpovedať
jaaaj...tak ty si bola na skusku uz dnes???a ako sa ti pacilo? si bola spokojna s jej pracou? ja budem mat ten, teda aspon by som veeelmi tuzila aby bola taky ako je na obrazku v mojom albume...co je taky so zltym aj cervenym melirikom....joj keby sa jej tak podarilo mi ho vycarovat tak velmi spokojna budem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda natocene rozpustene s korukou? no dufam ze budem spokojna aj potom, ona je v poho sa dlho pozname. Bola to taka neoficialna skuska lebo mi musela farbit vlasy aspon ona tak povedala, a potom v tyzden pred mi bude asi davat taky sampon nech sa lesknu a urobi aj oficial skusku, sak taky uces sa robi ze hodinku a pol a az dve :-N :-N :-N , sakra :-| neobavas sa ze ti bude moc teplo v rozpustenych?
Odpovedať
niee...bez korunky...na ofinke je zlty melir a v kucerach je cerveny na dvoch ci troch pramenoch...ja neviem, mozno mi bude teplo...sak ked vypijeme, potancujeme, tak aj tak sa zapotim...ale ja mam tak ci tak huste vlasiska tak som zvyknuta a sa mi nepaci moja hlava takze stkoro stale nosim rozpustene 8-) a tie skusky pred svadbou sa aj tak nezvyknu robit tak velmi naostro...to sa urobi len akoze svadobny uces...ved naco by ti ho napriklad uz teraz nejak extra fixovala a budes chodit tyzden vycesana?...to asi len tak ze ci ti to pristane a ci to tak pojde nie?
Odpovedať
no idem popozerat dr. housa....potoj mozno este pridem...ked nezaspim.... a aj ty smykaj na gauc si oddychnut... ]-( 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ze vraj mi ho ten tyzden pred urobi naostro, tak povedala ja neviem.... :-D ja mam sice dlhsie vlasy ale nie huste ako ty vidim na obrazuku :-D , a co vo vlasoch? nic, napr ruzu zivu ci nieco?? mne sa uz zatvaraju okale , nasltastie mam uz dovolenku zajta, uz treba 8-)
Odpovedať
nic nechcem do vlasov...mozno taku jednoradovu strasovu celenocku...ale este neviem...no ta by mohla byt...to staci ;-) juuj...tebe je super ze mas dovcu...ja este dnes zarezavam...som spala 4 hodiny :-| ...ale nejak to prezijem
Odpovedať
Profilova fotka
baby este mame presne mesiac... :-) ja sa tak tesiiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa velmi tesim, ale uz mam aj zmiesane pocity, aby to vsetko dobre dopadlo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja... ale dufam ze vsetko bude perfekne... este kopu veci nemame, ale dufam ze vsetko stihneme ... ved mame este mesiac:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj nám ešte chýba kopec vecí, ale vôbec sa nestrácham ... hlavne mať dobrú náladu a všetko dobre dopadne :-D
Odpovedať
aj nam...mam na salame...yaklad mame a yvzsok uy bude len prijemnz ak sa stihne :-D
Odpovedať
no ved to... nevesta, ženích, termín na úrade, šaty a obručky.... takže nič nám nebráni ;-)
Odpovedať
jaj...som mala prepnutu klavesku :-D
Odpovedať
no ale fakt mi poradte kde na SK kupim online popolnocne saty...no tak baby fakt... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny veru 30 dni a budeme panie boze az sa mi zaludok uplne zoviera :-| neuveritelne to leti, tot si pamatam, ze som este len zacala planovat a nakoniec som iba mesiac pred nou brrrrr :-D
Odpovedať
ahoj holky,tak uz to mame jen za 1mesic,to to uteklo... ted zrovna premyslim,jak lidi usadim na hostine,nemate nekdo nejaky plan kde kdo ma sedet?Prosiiiim
Odpovedať
plán žiadny nemám, ale ja usádzam hostí podľa veku.... snažím sa mladších k sebe a starší nech sú po kope ... a tak kto sa s kým pozná, aby sa dobre bavili
Odpovedať
zuzanninka - to je taky pravda :-) .
Odpovedať
nudlík neboj oni sa aj tak pomiešajú a len pri jedle budú sedieť na svojich miestach
Odpovedať
to mas pravdu :-) abych pravdu rekla,me je to uplne jedno,kdo kde bude sedet...
Odpovedať
jeste jsem se te chtela zeptat,jestli nahodou nevis,kde bych si mohla pujcit bile holubice?
Odpovedať
tak potom ti doporučujem neriešiť zasadací poriadok a nech si každý sadne kam chce.... len bacha na miesta za vrchom stola... tie patria novomanželom :-D
Odpovedať
no kdyby to slo,tak to tak udelam... Jasne,celni stul je nas :),vedle nas ale sedi jeste rodice ne?
Odpovedať
áno mali tam sedieť rodičia. ale niekde sedia napr len mladomanželia... ja tiež ešte neviem ako to poriešim... ale za hlavným stolom nás bude asi 8...
Odpovedať
hej...vedla rodicia...a dalej za nimi tie holubice...len pri nich pozor...su neposedne :-D
Odpovedať
ja by som chcela nas stol ma separe...ale nemusi byt uplne oddeleny, mozno si spojime len rohy...alebo dame ich nie uplne k sebe ale blizko...nepaci sa mi ked je jeden dlhokansky stol a tam vsetci ako vojaci
Odpovedať
:-D :-D :-D to jeste nevim,jestli budou ty holubice :-( no tak to dam asi tak,ze vedle nas budou sedet rodice a ostatni kolem nas a bude
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?