Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa. ;-) dani de si? :-D
Odpovedať
ahooj jani.... tu som...som bola na poste.... teta mi vravi ze kolko mam tych listov...vravim, ze neviem lebo som ich neratala...a ona tak ich zratajte...a mi ich strka naspat cez to male okienko....pozeram na nu... =-) a jej vravim, ze naco je tam ona.... ta len zafucala a robila si svoju robotu dalej...opica
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes brala poistene obalky a tak, a taky nechutnz chlapik mi dychal na krk akoze v intimnej zone, ten pojem mu nic nehovori ]-( ]-(
Odpovedať
jooj...posta to je hotova nocna mora
Odpovedať
Profilova fotka
sak ty si sa minule pytala co mam proti poste hehe :-D :-D |-|
Odpovedať
hej viem...ale si predstav ze moje problemy s postou zacali az po nasej vtedajsej debate...ved preto som sa pytala ze aky mas s tym problem lebo dovtedy som nic take nezazila...akurat, ze mi obcas niekto dychal na krk...ale to nie je v podstate problem posty ale ludi...
Odpovedať
Profilova fotka
no jo to je zacarovany kruh tam ]-(
Odpovedať
co budes robit dnes vecer?
Odpovedať
Profilova fotka
no pan mazel mal ist plavat, ale sa ako vzdy zasekol v robote nieco velmo riesi ]-( , som bola uz dole a isla som naspak do bytu, lebo nechodil, a potom vola, ze sak mi pisal ze este nestiha, to uz som bola offline ]-( tak som mala ist s nim, chcela som ist do DM ka si kupit taku masku na tvar, co maju len tam, uz asi nebude otvorene 8-(
Odpovedať
aj ja by som chcela niekam ist s manzelom :-|
Odpovedať
halo halo som tu bola som lesovat vcera supravy a nasla som to co by som chcela len este pojdem aj do toho OC kam mam poukazaku na zlavu ci ich maju aj tam a ak ano tak su moje...a manzelik mi povedal najprv ze on by ich kupoval az ked bude uz kuchyna ale ja vravim, ze tieto su pekne kontrastne ku kuchyni tak potom povedal ze nech si len kupim ake mne sa pacia... x-)
Odpovedať
prave som vyratala kolko by stala ta sada cela...asi sa s nou rozlucim lebo to je palka ako svina :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
de si bol vcera vecer a po stvrtej ci tak :-( kolko to stoji posli IP :-o
Odpovedať
o pol stvrtej? mnoo...do piatej som tu hopkala a potm sme sli na domik....aj dnes ideme ...zasa kreslit tu kuchynu, dufam, ze uz definitivne... stoji to 250...40 dielna....neviem ci je to prehnana alebo primerana cena...nemam prehlad...
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, je dost vysoka, podla mna, ale ak je to nejaka znacka, tak ... a co je to za matrosik, z coho to je? :-o sak kukni na nete nejake typy kolko stoja podobne, a uvidis,
Odpovedať
no ved na nete som nenasla taku velku sau (alebo som este nehladala?) mam tam 8 tanierov 8 plytkych tanierov 8 hlbokych tanierov 8 misticiek na kompot 8 hrncekov s uskom 1 misa hlboka 1 tanier...ovalny velky ...no to je dokonca 42 dielov... je to vhodne do umyvacky do mikrovlnky narazuvdorne nejake tvrdene sklo je to ale tiez si myslim, ze to je sakra dost prachov
Odpovedať
Profilova fotka
dani poyri IP nie je to uplne co ty chces, ale cenu orientacne pozri inak to je vela fakt, ;-)
Odpovedať
este skusim nejaku specializovanu predajnu...tam by mi ked toho kupim viac mohli dat aj zlavu...akurat ze to je vsetko dole v meste a to nestiham ja behat po meste... :-| ale v tom co ty si mi poslala ma zaujala ta 100 dielna suprava doz na uskladnovanie...myslis, ze to bude pouzitelne alebo smejdovne
Odpovedať
nevies preco uz nikto nepise do nasej temy? uplne zabudli vsetky 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale ba, bola som na poste, tak si vies predstavit 8-( 8-( 8-( tak uz ste prestahovany? ci ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, ja akosi nestiham ani pisam. dnes som off z prace aj vcera som bola pol dna rano, som mala strasnu migrenu, po tabletkach mi to trosku ustupilo tak som sa rozhodla, ze pojdem do prace...no musela som odist skor, bo zase to zacalo a dnes som si povedala, ze to pekne vylezim tu migrenu, tak som do prace nesla...zas nam tu prsi... Adi, ako sa kamke pacila bizu?
Odpovedať
Profilova fotka
jj jasne pacila, heh, bodaj by nie bola kraaasna, :-D , opat este raz aj sto krat dik tani. ale co ty ako sa mas okrem tej hlavy, aj u nas vcera prsalo, teraz je tak teplo a nijak, ale da sa, lepsie jak uplny hic. co nove tani,
Odpovedať
Profilova fotka
Nove ani velmi nic...s manzelikom sme sa udobrili...teda on bol ok, to len ja som mala stale nieco...bola som s kamoskou vonku po roku sme sa stretli :-D a ta vravela, ze proste mam byt na neho dobra hmmm ako budem sa snazit, len niektore veci ma fakt vytacaju...ale hadam to bude ok. O dva tyzdne ideme do Londyna na predlzeny vikend tak hadam bude aj tu pekne
Odpovedať
hello tani.... no dobre ze aj teba tu vidno lebo my tu s pani heppy mame sukromny chat
Odpovedať
Profilova fotka
NO ved som si vsimla :-) ako ja sem nakuknem, len potom som vacsinou iba na FB a tam sa hram hry :-) alebo proste nemam cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani a co vy ako pokracujete s domcekom? strechu uz mate hotovu?
Odpovedať
Profilova fotka
tani to ma velmi tesi a to uprimne naozaj, uvidis ten weekend vam dobre padne ;-) danka kupuje jedalnu supravu inak dani je krasna co siposlala,myslim ten typ, heh ale ajtak sa mi to zda drahe, ale pises ze tam je aj ovalny tanier a este nejaky dalsi hmmm :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No babenky mne sa to tiez zda dost drahe dat za jedalnu supravu...ake je to vlastne, nejaka cisto biela, alebo farebna?
Odpovedať
je farebna, pekna, ale tiez nedam za nu tolko... to by fakt bol luxus
Odpovedať
strechu nam idu robit tento tyzden konecne...ale pekne to pokracuje :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?