Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
caute kocky uz som tu dlho nebola. akoze sa mate? nieco nove? u nas nic nove, mame sa dobre ;-). vcera u nas spalo 9 ludi, tak sme mali to trochu veselsie ;-). inak sa mame dobre, vobec nic sa zatial nemani, snad coskoro prekvapime, nejakou novinkou ;-)
Odpovedať
servuste babule...ako?...ma bolia paprcky...som vcera surovala okna na dome, teda ramy aby ked dojdu okenari tak mohli pozriet ci netreba niekde nieco opravit...o dva tyzdne sa stahujeme snad uz konecne
Odpovedať
Profilova fotka
rybenka pracujes aj cez vikend no toto :-D jani posli IP ohladom novinky ;-) mi sme sa vratili v piatok z tater, ale neboj rybka, este pojdeme aj nabuduce, :-D , bolo to narychlo, drahy sa len tak rozhodol, bo ja som v lete flexibilnejsia s dovolenkou ako on, ale veru bolo fajnovo, :-D co inak rybka dnes aky plan mas pracovnz? 8-(
Odpovedať
hej hej, pracovny a vecer si mozno pojdem kupit darcek
Odpovedať
Profilova fotka
aky mas sviato? ci len tak?? :-D
Odpovedať
budem mat sviatok ale az v septembri ale darcek si kupim uz teraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale, sak nenapiiiiiiiiiiiiiiiiiiinaj, co to je, sem s tym 8-)
Odpovedať
no idem si kupim perfecto obedovu supravu...taniere, hlboke taniere, misu a take...a su take akoze skor kocka ako okruhle s takym modrym kruzkovym ornamentom....naaadherne...len mam diemu ci mam kupit vsetkeho po 6 alebo po 8...alebo neviem...najnovsie napr priborove alebo poharove sety som videla v debilnom pocte po 4 kusy =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ak ti mozem poradit radsej viac kusov, kupit, lebo to sa rozbije ani nevis ]-( .. my sme teraz pred vianocami kupili, teda ja som vybrala hehe, :-D , take zelene bledo , su velke a male taniere, a hlboky a stredny plytky je bilely so zelenym prelivom kvetov, vies my mame zeleno/oranzovu kuchynu a zelenu obyvacku, tak som bola na to jak drak, lebo som take nikde nevidela za normalnu cenu. su inak super,... a svokra potom nam dala peniaze ked ich videla, ze nech si kupime este jednu sadu, hehe tak mam 12 z kazdeho. a vynimocne s nou suhlasim :-D ../ to fakt po 4kusy, to akoze sa nerata uz s detmi, 2 pre dospelych a dve ako nahrada hehe. aka je to farba ta suprava, nemas nejaky link, na nieco podobne, nech urobim kukuc x-)
Odpovedať
skusim najst...je to biele a ta kresba je modra...pockaj idem ti najst
Odpovedať
no nenasla som sakra... takze az 12 kusov mam kupit? ci 8 bude dost? radsej by som asi kupila 8 z tejto a potom este v buducnosti nejaku inu tiez 8 dielnu
Odpovedať
Profilova fotka
8 staci, jasne, ale 4 :-D je malo, si vezmi ze pride niekto na navstevu a co das, musis sa zhostit, ako riadna domacnost hehe no nem?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme to dostali akoze od svokrovcou na vianoce, tu druhu sadu :-D , zatial len zabera miesto, ale dojde na nu rad. ja mam este take starsie co mam este od mamy, ked som byvala v podnajme, ale su s modrym okrajom ,bleee, a to nejak to takto do zelenej a oranzovej :-D ved chnapes nie? tak po troch rokoch co uz mame byt som urobila ze nooooo, chcem zelene :-D
Odpovedať
no tak my nemame ziadne a preto je cas to este zachranit...ani sme od nikoho nedostali...a budeme mat sedu, teda svtlunko sivu linku a k takej sa hodi akakolvek kontrastne farba...ale modra nie je moja srdcovka...no neviem...ale je to pekne aj ked je to modre a nemam ani prehlad ci to je lacne alebo drahe to co som ja videla a co chcem kupit
Odpovedať
Profilova fotka
noo ale sak si urob nejaku obkruznu jazdu a zisti ake su, sak hodinku casu to stoji za to, joj by som sla hned s tebou :-( :-(
Odpovedať
no ale ved to je v tom, ze len v jednom nemenovanom OC som videla take schopne co by som za ne zaplatila aj viac a co je cela komplet suprava ...teda da sa nakupit na kusy ale je k tomu aj velka misa a podobne...doteraz co som videla tak mozno boli pekne ale nedali sa vyskladat...a ja chcem co najvacsi komplet....vsade maju maly tanier, velky tanier a hlboky tanier...a to je vsetko...co je dost malo ked si chces urobit slavnostny obed alebo ked nemas nic ine.... :-N urcite kedy som mala s kym ist tak by sa mi lahsie vyberalo...ale ked nemam =-)
Odpovedať
http://www.borglass.sk/obed-suprava-k... take sa mi paci...len je tam toho malo
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja som v inom meste ako rodonom a pred 8 rokmi som tu ani dusu nepoznala, veru, tak som tu zacala robit, takze som uz zvyknuta chodit aj sama, a ja napr. sama rada chodim, a mazelik, rad potom ked ja uz vyberiem, pride a vyjadri sa hehe, ale uz len priamo k tomu, ale ak treba aj pochodi so mnou, hlavne pre mna saty a veci do bytu, ak sa jedna o jeho saty tak nie ani bohovi skusat si apodobne, tak ja proste kupim a to nosi, on nosi znacky sportove hlavne tak tam je ok vo velkostiach. pozri ak sa ti pacili na prvy look tak ok, sak este bbudes rokmi aj ine potrebovat :D, a k sedej vsjo sedi ;-)
Odpovedať
no teraz ked som na tej stranke objavila tieto...tak neviem...este to asi ceknem...ved tam na tom linku ako som ti poslala tak je cela suprava v jednom style, akutar ze jeden tanier je napr cisto cerveny...no a ked objavim peknu supravu tak salatovu misu alebo aj male misky a take doplnky mozme dopasovat, nemusia mat ten ornament akurat ze budu v tej istej farbe nie?...alebo este skusim specializovanu predajnu lebo doteraz som pozerala iba v OC
Odpovedať
a v podstate sa jedna o moj darcek takze pri jeho vybere by som mala byt nanajvys dosledna... :-)
Odpovedať
ahojte kocky. nejak vobec casovo nestiham. som bola odrezane od netu cely tyzden, tak ani nestiham vsetko docitat, vela ste toho popisali ;-).
Odpovedať
dani pozeram ze vyberas servis, to je skvele, kedy sa stahujete do domceku?
Odpovedať
no o dva tri tyzdne ide firma, bytik by mal byt tak o take 2-3 mesiace neskor ale uvazujeme, ze ked tam uz budu 2 poschodia tak sa tam vieme do docasneho provizoria prestahovat aj my...ale este sme sa an 100% nerozhodli...ale zrejme to tak bude :-) a mne sa nezda ze sme toho vela popisali, lebo pani Heppy bola na svadobke a ja som tu bola sama takze si o nic neprisla :-)
Odpovedať
;-) my ideme dnes na "dovolenku" na slovensko. v uvodzovkach preto ze ideme k manzelovim rodicom a k nasim a bude to prevazne pracovne. no a to nepovazujem za dovolenku. takze idem si zapracovat na slovensko ;-). heppy kde si bola na svadobke? dani vy ste boli? alebo idete niekam? my budeme mat svadobku 9.5.2010 ;-). dovtedy nasetrime ;-). inak kupili sme si auticko, takze uz zas setrime ;-).
Odpovedať
jani my sme boli v Bojniciach, v Ba a na Orave...asi tak 3 dni to trvalo a v kuse nam prsalo...ale aspon nieco...my tiez setrime...ziadne drahe dovolenky nas necakaju v najbliszej dobe ale zato budeme o chvilku vo svojom a to stoji za akekolvek odriekanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani auticko fffffffffffffiiiiiiha a ake daj IP, aj ja ti napisem oki, teraz som dosla z posty :-( , som mala za ten week kopu korespondenice ku mne aj co som ja posielala a boli sme na obede a kave s drahym :-D . inak vitaj na rodnej zemi ak prides, a kde je rodne mesto tvoje jani? ani neviem :-( . no co danuska, ako servi bude nakoniec> hehe ;-)
Odpovedať
ja som z vychodu, uplneho vychodu - Dlhe nad Cirochu, okres Snina. No a manzelje zo Spiskej Novej Vsi. Takze navstivime vychod a vychod ;-). auticko mame volswagen pasat kombik, cierny. zatial jazdi vyborne ;-).
Odpovedať
no som si prave spomenula ze mam aj jednu nakupnu poukazku co som dostala ako svadobny dar od kamoskinej mamusky do jedneho OC a tam nieco urcite najdem...len dnes som si dala zle topanky tak az zajtra pojdem ...som si ich kupila pre dvoma rokmi a teraz som ich objavila a tak som uvazovala ze preco som ich ja nenosila, ved su perfektne...a ked sa v nich rano presla od auta do obchodu a s5 tak som pochopila preco som ich nenosila :-x
Odpovedať
Profilova fotka
hehe dani, to poznam :-D z vychodu ta ne, dobreee daleko janka 8-)
Odpovedať
no nic ja musism ist nas zbalit, lebo tak skoro nevyrazime. jak poznam polovicku urcite zasla do sauny a pride o 2 hodky neskor.... majte sa krasne, ozvem sa az zajtra.cauky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?