Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, prave som pozerala predpoved pocasia a nie som teda vobec nadsena. od pondelka hlasia ochladenie, na stredu nejakych 16 st. C, prehanky, nic moc teda. dufajme, ze sa do soboty vycasi a bude fajnove pocasie, tak velmi si to prajem. ved pocasie je to jedine, co sa neda zajednat...
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 no brezami sa u nas ozdobuje dom nevesty, vies akoze mas naposledy postaveny maj pred domom, lebo uz viac nebudes slobodna. a u nas je to nieco take ako symbol, ze v dome je svadba. inak aj na mojho draheho cosi lezie, zajtra ostava preventivne doma, aby bol do svadby fit. my sme sa vcera taaaak vytesovali, lebo sa nam podarilo konecne kupit drahemu oblek! a fakt kvalitny, pekny a za super cenu. Podnikove predajne su fakt dobry vymysel! :-) a konecne nam uz aj obrucky dosli. a na tretikrat su uz aj v poriadku! Ak by to klenotnictvo uz tretikrat poplietlo objednavku, tak by som tam uz fakt riadny cirkus urobila. @barbora84 ja uz tiez sledujem niekolko dni dlhodobu predpoved a zatial to tak vyzera, ze nebudeme mat extra horuco, asi len okolo 18 - 20 stupnov, ale nemalo by prsat. Prsat by malo iba stredu a stvrtok. Tak dufam, ze to bude pravda
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca tak toto s tými brezami u nás nie je :-) ale pekný zvyk. Teším sa s tebou, že obrúčky sú v poriadku ;-) tie naše ešte stále nemáme..ach dúfam do svadby diamanty prídu ]-( Ja som už tiež nakukla do predpovede, aj ked som si povedala, že ešte nebudem pozerať.. zatiaľ vychádza tak, že pršať by nemalo, ale nejakých 18 stupňov.. mne teda záleží na počasí hlavne v piatok, keďže sa fotíme. Ale aj fotograf povedal, že na fotenie je lepšie, ked je pod mrakom, ako ked je ostré slnko. Hlavne, nech neprší!!! Ale baby, výjde nám to, všetko bude ok, verme tomu! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 ja fakt verim, ze budeme mat pekne pocasie. Nebude sice ziadnych 25 stupnov, ale asponze prsat nebude! veronika a to este nestresujes, ze nemate obrucky? mna by uz islo asi porazit. a inak, vcera som sa uz aj ja rozluzlucila so slobodou. fakt dobre bolo, ale dnes uz je to trosku horsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca mám toľko iných stresov :-p že na tie obrúčky ani nemyslím.. Ale akurát dnes nám volali, že zajtra si pre ne môžeme ísť, tak už len modliť sa, aby boli dobré a bez chyby! Ja tiež veľmi verím, že počasie bude fajn, túto sobotu u nás pršalo, tak dúfam budúcu nebude.. Inak už mám toho akurát dosť :-S neviem kde mi hlava stojí, milión detailov ešte dolaďujeme, riešime zasadací poriadok..ja už chcem zaspať a zobudiť sa v sobotu ráno, odbiť si ten kostol a potom sa už len zabáááávať x-) Veľmi sa na tú svadbu teším, ale už ma to organizovanie vyčerpáva. A neviem či som spomínala, boli sme na hodine tanca, učili nás valčík (resp. drahého, lebo on vôbec nevedel) a spravili nám aj takú jemnú choreografiu, tak nacvičujeme :-D teším sa! Kde ste ostatné nevestičky?
Odpovedať
ahojte ja som pozerala na nete predpoved na vikend a pisu, ze by malo byt zamracene, ale neprsat. tak len nech neprsi! davate si asi bolerko, ze? ja este nemam vybrate, ale bojim sa, ze mi bude zima. ma byt 16-17 stupnov. no, nejako vydrzim! :-) @veronika81 ja som sa rozhodla, ze nebudem stresovat a cuduj sa svete, celkom sa mi to dari uz druhy tyzden. :-D co vybavime, bude vybavene, ale uz sa nezblaznim, nech je ako chce. vsetko hlavne je dohodnute a nemienim sa uz nahanat! ;-) a aky mate prvy tanec? my chceme nejaky sladak, najlepsie slovensky alebo cesky, ale stale nevieme prist na to, ze aky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež nakúkam na predpoveď ;-) nechcem sa dopredu tešiť, ale teším sa :-D má byť polooblačno, ale hlavne bez dažďa, tak 16-18 stupňov, no u nás na juhu býva aj viac.. Bolerko si ale určite beriem, lebo v kostole je zima. @jouky ja som si už povedala, že stresujem maximálne do zajtra večera :-N lebo v stredu už mám farbenie vlasov, manikúru a pedikúru, takže sa venujem výlučne relaxu, vo štvrtok si idem pre šatičky do Košíc, v piatok sa fotíme.. Takže čo sa nevybaví do zajtra večera, smola :-p Aha aj teraz..jedna hodina preč.. a ja ešte vyrábam a tlačím etikety na víno. Obrúčky sme dnes nestihli, tak až zajtra, uff to bude natesno.. Takže ozaj posledné detaily už iba dotiahneme a je to! @jouky prvý tanec máme už spomínaný valčík, na pesničku Hijo de la luna, aj som hľadala na nete, že dám odkaz, ale neviem nájsť tú verziu čo máme my, samé prerábky mi našlo, tú našu spieva chlap, krásne je to x-) Vlastne my sme vôbec nevedeli na čo tancovať, ale na hodine tanca nám ten náš učiteľ púšťal rôzne piesne, toto sa nám nejak zapáčilo a celú hodinu sme na to trénovali, aj choreografia je k tomu..tak ostávame pri tom. Keby som si mala vybrať slovenský slaďák, tak určite od Patejdla - Ak nie si moja x-) Možno je to otrepané, ale nádherné a taká naša srdcovka. No chceli sme valčík, tak máme ten ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee :-) už máte všetko popripravované? Všetko vybavené? :-) My ešte nie, teda už len také drobnosti nám chýbajú ako moje popolnočné topánky, harmonogram dňa, a taaak, ale inak by sme už všetko mali mať - teda dúfam :-) Bolerko si požičiavam také saténkové s rukávmi tesne pod lakeť, snáď nezmrznem :-) Ale hlavne nech neprší :-) Prvý tanec vybratý nemáme, ani sme ešte neskúšali nič, tak bude asi naše medveďku daj labku - alebo šľapanie kapusty, no nejako tie 3 minúty zvládneme :-D Ak by som tu už do soboty nebola, tak vám babulky prajem, aby vám všetko vyšlo podľa vašich predstáv, aby nám nepršalo a aby sme si svoj veľký deň užili úplne najviac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 no aj ja si myslím,že nam to vynde...nikde neukazuje,že by malo pršat a nejak extra horuco nemusim mat:)
Odpovedať
Profilova fotka
Jooj nevestičky,ako to rychlo ubehne a už zachvilku nebudeme slečny:)
Odpovedať
Profilova fotka
tak už len 4 dni :-) a bude veľká žúrka:-) dúfam, že všetko dobre dopadne!
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, prosim prosim, ktore ste z BA, ozvite sa mi do IP cim skor! velmi surne potrebujem cosi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby, mám doma šatočky, juj x-) a zajtra nás čaká fotenie, juj juj x-) x-) Počasie vyzerá že bude fajn, pfuj-pfuj nech to nezakríknem.. ak stihnem večer, napíšem pár dojmov. Veľmi sa teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nestíham, neviem čo skôr, ale teda zajtra sa tiež fotíme....snáď bude všetko fajn a pekne to vyjde, aj počasie aj fotky...lebo teda mám pocit že posledou dobou sa mi nejako nedarí, čo sa týka svadobných záležitostí... :-x :-S takže stres a panika, pomóc :-) tak, ale zachvíľku je to za nami :-)
Odpovedať
baby, tie, ktore sa uz zajtra fotite, drzim silno palce, nech vyjde vsetko podla predstav! ;-) aj ja uz mam doma saty, ale teda rozhodli sme sa, ze fotime az po obrade.. snad to vsetko stihneme k spokojnosti. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky ďakujem ;-) Jaaj o štyri a pol hodiny vstávam a nemôžem spať :-p Dúfam, že vizážistka šikovne zakryje moje kruhy pod očami :-D Inak obrúčky už máme, v hodine dvanástej, ale hlavne že sú. Musím sa pochváliť smiešnou sumou, čo sme za ne dali :-N že 83 euri. Lebo zlata bolo viac ako bolo potrebné..a potom sa to odrátalo z ceny. @kessinka žiadna panika, žiadny stres ;-) musíme si to užiť, viac to nezažijeme..dúfam :-D tak hlavu hore, pekný úsmev na tvári, tento víkend sme za princezné, tak si to vychutnajme x-)
Odpovedať
@veronika81 ucesu a namaluju ta aj zajtra, aj v sobotu? inak perfektna cena za obrucky! ja tu nasu cenu radsej ani nejdem spominat, lebo by ma prevratilo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky ano, češe aj maľuje sa na dvakrát. Čo už..daň za dlhé fotenie. V sobotu by sme nestíhali, bude to trvať vraj 4-5 hodín aj s cestou, keďže musíme cestovať a fotíme sa na dvoch miestach. Ale potom v sobotu bude voľnejšie, to som rada..neľutujem, že sme sa takto rozhodli. Vlastne, zhodnotím to keď bude po tom všetkom :-)
Odpovedať
@veronika81 jasne, kazdemu ako vyhovuje. mna zenich strasne nechce vidiet predtym, takze sme to dali az po obrade. :-D my sme taki staromodni.. dufam, ze to bude v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky určite to bude v pohode ;-) a nie je to staromódne, má to svoje čaro x-) ako píšeš..každému ako vyhovuje. No dobre, tak ja balím..ach dúfam nebudem vyzerať zle :-D Dobrú noc slečny ;-) už nie dlho...
Odpovedať
@veronika81 samozrejme, ze nebudes vyzerat zle, ale perfektne! ;-) ja uz sa celkom konecne zacinam tesit.. potom podaj info, ako to cele prebiehalo. dobru noc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jáj, som taká rada že sme sa fotili dnes a že už to máme za sebou, 5 hodín...a v mojich vysokých topánkach, som bola rada keď sme skončili...400 záberov, niečo snáď vyjde x-) Neviem si ani len predstaviť že by sme to mali celé absolvovať zajtra, aj tak budeme mať toho kopec čo na práci...a ak nám zostane čas, ešte nás odfotí nejaký brat, obaja fotia pekne :-) ale bola som pekne v strese, nedarilo sa nám vypnúť vlečku, sme nad tým maturovali hodinu (ešte doma, pred fotením, nechcela som s vlečkou), šaty boli po vytiahnutí z obalu totálne pokrčené, pokazila sa mi popri obliekaní manikúra (zajtra si ju ešte idem opraviť, alebo teda spraviť nanovo, sama tentokrát :-)), a keď som odchádzala z domu, polka vlasov už bola padnutá (hlavne že keď som bola v stredu na skúške, tak kučierky držali ešte aj v štvrtok večer 8-)) Ale aspoň že počasie vyšlo, to je najdôležitejšie :-) inak sme si boli teraz večer pre tortu, a vyzerá úplne úžasne, lepšie než som očakávala... už sa na ňu veľmi veľmi teším :-) Tak vám všetkým držím zajtra palce, nech to vyjde všetko podľa vašich predstáv...a som zvedavá na vaše zážitky :-) Už zajtra o takejto dobe budeme všetky vydaté pani 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby strasne Vam vsetkym zajtra drzim palce..hlavne si to uzivajte:)
Odpovedať
Profilova fotka
kočeny :-N želám vám všetkým krásny nádherný svadobný deň, nech na celom našom malom Slovensku každej neveste vyjde počasie (u nás svieti slniečko..), hlavne si to všetko pekne užime, je to NÁŠ deň! x-) a včerajšok..mám podobné pocity ako @kessinka že som šťastná, že sme fotenie absolvovali včera, 6 hodín aj s cestou..v sobotu by nebola šanca. Teším sa na foto veľmi! Večer som si síce užila dosť stresov, celý deň ma vyčerpal, nič som nejedla.. tak dnešný deň som si povedala, že ani kvapka nervov! Pekný deň vám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte držte sa dnes všetky, už nám to začína:-)))))))) Prajem krásnu zábavu, veľa spokojných hostí, a pyšného manžela:-) a zajtra panie:-))))))
Odpovedať
Profilova fotka
baby držím Vám palce, užite si tento deň :) ...mňa to čaká o týždeň :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahojte vydaté žienky. Píšem sem ako prvá pani? :-D Chcela by som pár slovami opísať svoje pocity, ale to nejde..nemám slov! Všetko nám vyšlo úplne dokonale (až na dve malé drobnôstky - napíšem na záver), so sebou som bola spokojná :-N hostina skvelá, zábava perfektná, dozvuky úžasné - všetci hostia si pochvaľujú, myslím, že to dopadlo nad naše očakávania! Až mi je ľúto, že to tak rýchlo prešlo..hneď by som si to zopakovala, aj každý deň :-) Síce mi ešte asi na 100% nedocvaklo, že som vydatá pani :-D a že mám už iné priezvisko, ale to príde určite. Fotky budú do dvoch týždňov, veľmi sa na to teším, zatiaľ len zbieram po pár záberov od rodiny a kamošiek čo fotili.. A čo teda nevyšlo? No..pred kostolom sme zabudli s kamoškou spustiť vlečku na šatách, takže pred oltár som šla bez mojej krásne vlečky a pri prvom tanci boli na pláne konfety, mal to vystreliť brat s priateľkou z dvoch rôznych miest na presne určený čas v pesničke, nedarilo sa to ani jednému z nich, vraj to ťažko šlo, ku švagrinke priskočil bratranec, že jej pomôže, ale on nevedel presne o čo ide, snažil sa to vypustiť, točil to v rukách až konfety vystrelili na DJ-a :-D a potom tesne pred koncom sa to podarilo aj bratovi, tie už našťastie pristáli na nás, takže aspoň toto bolo efektné :-) Tak dajte svoje pocity a pridávajte foto, som na vás zvedavá x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ospravedlnujem sa,ze opat tak neskoro. Tiez vam vsetkym gratulujem, ja to mam dalsiu sobotu a mam pocit, ze mi este milion veci chyba :( Veronika, hentie drobnostky, to je nic :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 neboooj, všetko bude perfektné! Ja som mala tiež také pocity, že koľko toho ešte nemám..ale všetko sa stihlo. Želám ti krásnu svadbu, uži si to, je to niečo úžasné x-) a viem, že tie "drobnôstky" nie sú nič hrozné, tie letiace konfety nad DJ-om a jeho aparatúrou boli celkom zábavné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja mam pocit, ze nam nic okolo svadby nevychadza. Nie je to nic moc. ale nejak bolo, nejak bude. prestavam si vsetko brat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?