Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
a ak si chceš kupovať závoj, tak hľadaj pod tou farbou "prírodná biela", to sa bežne používa, je to trošku iný odtieň bielej, ale stále je to biela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 Ďakujem všetko to zvládneme:-) len keby sa už rodina ukľudnila, tí mne robia najväčší vietor... hlavne najstarší členovia, čo by mali najviac byť ticho. Nepáčia sa šaty, topánky, vybraný účes, zoznam hostí, a vrchol bolo že radšej neprídu ak to nebude po ich, ako koniec....moja opora je teraz mamka jedna aj druhá a mužik, sú hrozne zlatý. držte sa baby, dúfam že Vy to máte ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rosaria myslíš starých rodičov, že robia vietor? :-( Fu, tak moja starká (už iba ona jediná žije) je celá šťastná, že sa konečne berieme :-N ona mala najväčší problém s tým, že sme vôbec začali spolu žiť bez svadby a ešte keď som otehotnela.. ale prežila ;-) a už sa nevie dočkať. Mňa začína chytať depka z toho, že si neviem ujasniť, akú kyticu presne chcem a tiež aký účes :-p A teraz čo ma dorazilo najviac.. moja mamina si včera zlomila nohu :-( je to na 4-5 týždňov v sádre, takže len tak-tak to dúfam pred svadbou stihnú dať dole, ale aj tak to nebude ktoviečo..
Odpovedať
@veronika81 no satky, ktore si mala vybrate, su najkrajsie, ale myslim, ze uz si sa aj sama o tom presvedcila :-) no a to je teda "nadeleni", mamina so zlomenou nohou! :-( drzim palce, nech jej to dovtedy daju aspon dolu. aj ked si asi ktovieako nezatancuje. ale mozno to nakoniec bude lepsie, ako sa teraz zda. ;-) ja tiez este stale neviem, aky uces, na skusku mam ist az tyzden pred, ale obavam sa, ze ani dovtedy nic nevymyslim. @rosaria u nas zatial nikto nerobi ziaden vietor. sem-tam sa nejaka nekompetentna osoba do toho snazi zamiesat, ale marne. neviem si predstavit, ze by mi dal niekto podmienku, ze to bude tak a tak, inak nepridu. to uz je vrchol!! to fakt rovno by chodit ani nemuseli! 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky no teraz ak aj prídu tak budem mať pokazenú náladu už keď ich zbadám. prieteľ mi včera povedal že budem mať zlú náladu počas celej svadby, to dúfam nie!!!! @veronika81 aj mne sa na tebe páčili najviac tie emily, vyzaráš v nich super!
Odpovedať
dievcata!!! tak od vcera to mame na mesiac.... ako to zvladate!? :-) ja sa teraz mozem konecne venovat uz full time iba pripravam!!! :-) takze: countdown sa zacina...
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 no dakujeem velmi krásne,to ti poviem,už za necelý mesiac...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, už aj z toho mesiaca nám ubúda :-) Ja som mala včera rozlúčku so slobodou, joooj úžasne sme sa zabavili, veľmi som spokojná x-) Kamošky dali vyrobiť perfektné tričká, dala som do albumu :-D No super bolo!
Odpovedať
Profilova fotka
baby, už sa začínam fakt asi stresovať...nemám topánky, kyticu, tortu ani zákusky objednané, a hlavne, nemáme ešte oznamká, ani návrh :-x a na výzdobe som tiež ešte nezačala ani robiť, chcela som urobiť kompletnú vonkajšiu a časť aj dnu :-( keď nie je čas a keď náhodou je, tak nie je vôbec chuť a neviem sa premôcť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ku všetkému naše (svadobné) auto neprešlo STK a teraz máme čakať minimálne 2-3 týždne na to aby nám zohnali súčiastku aby sa opravilo...a to sme potom mali dať ešte niektoré časti prelakovať, lebo sú odreté a na fotkách to bude vyzerať zle :-( asi nakoniec budeme radi ak ho stihnú vôbec opraviť a odvezie nás
Odpovedať
Profilova fotka
@kessinka úplne chápem tvoje stresy, ale neboj všetko sa stihne. ja verím, že ak budeš k tomu už fakt donútená, tak zapneš na plné obrátky a behom pár dní vybavíš všetko! my ešte tiež dosť veľa vecí nemáme a najhoršie je, že priateľ ma toho tak veľa v práci, že mám pocit, že sa vidíme len v nedeľu a to je po celom týždni taký unavený, že fakt už na nič naviac nemá energiu. Dnes ráno si robil srandu, či by nemohol ísť na svadbu v maturitnom obleku, lebo akosi nemá čas si hľadať a kupovať nový. @veronika81 dúfam, že s tou mamkinou zlomenou nohou to dopadne dobre a že na dcérinej svadbe si bude môcť z chuti zatancovať! inak ja mám v poslednom čase už dosť stresy z blížiacej sa svadby. Strašne sa bojím, že to zle dopadne a že sa nikto nebude baviť. Navyše už nám asi 6 mladých ľudí odrieklo účasť, čo ma dosť štve. Aj maličká družička, čo mi mala rozhadzovať lupienky pri ceste pred oltár, tak nakoniec neprídu. :-( Rátala som s tým, že nebudú môcť prísť všetci pozvaní, ale som smutná z toho, že nemôžu prísť práve tí, ktorí mi tam budú fakt chýbať. No čo už.
Odpovedať
no baby, vidim, ze uz ide do tuheho.. ja stresujem strasne, niekedy uz ani zaspat nemozem, co si zacnem vyrabat hororove scenare, je to hrozne! ]-( @hamca to ako keby som o nas citala. tiez este nemame oblek, lebo nie je kedy a ked je chvilku volno, nie je chut.. no ale kupit si ho musi. a presne, tiez mi povedal, ze pojde v maturitnom :-D . ti chlapi su vsetci rovnaki. @veronika81 tak ty uz mas aj rozlucku za sebou? ja to budem mat asi tyzden pred, tak som zvedava. ja uz chcem juuuuuuuuuuuuuuuuuuuun!!! :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@hamca no, tak aspon nie sme jedini, lebo nam uz tiez zacali ubudat ludia zo zoznamu hosti, dufam ze to nebude v takom trende pokracovat. a to som uz mala v hlave ako taky zasadaci poriadok, budeme mat totiz okruhle stoly. ach jaj. a inak baby pomaly zacinam mat stresy aj ja, min. tyzden sa mi 2x snivalo o svadbe, skratka sa to uz nejak moc rychlo blizi :) a tento vikend som mala rozlucku so slobodou, boli sme s kamoskami na chate a bolo fakt super! inak uz len dva a pol týždna a je to tu, ako ten cas letííí!
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora84 ach jaj, no u nás ten ubudaci trend nanestastie pokracuje. bola som z toho dost hotova, ale povedala som si, ze nevadi, ze ved sa zabavim s tými, co pridu. ved aj tak svadba bude o mne a nie o tych, co neprisli. mňa už tiež celkom chytá panika, ešte toľko veci nám chýba, ale stále som optimistka a verím, že všetko sa podarí. inak dnes som sa objednavala na finalnu skusku svadobnych siat, juj už sa neviem dočkat kedy ich budem mať opäť na sebe! :-) baby a vy čo máte nové? už je všetko zariadené?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty ;-) Jooj spomínate rozlúčku, ja chcem tú svoju ešte raz :-D Tak perfektne bolo!!! @hamca tak manina moja bude so sadrou aj na svadbe :-S dokonca jej to odporúčajú, lebo ak by jej dali predtým dole sádru, tak na nohu nepristúpi vôbec, nič neobuje.. a takto na sádru už bude vedieť aspoň pristúpiť. Ach bože, je z toho psychicky dosť a nervy, ale tak nejak už dúfam bude.. A teším sa s tebou na skúšku šiat ;-) ja svoje oblečiem už iba keď pôjdem pre ne vo štvrtok pred svadbou. Ja som dnes bola na skúške účesu, spokojná som veľmi! Stále viac a viac si uvedomujem, že sa to rýchlo blíži, dnes tam svieti už 19 dní =-) Stres a panika funguje, musíme ešte doladiť pár detailov, dúfam to všetko stihneme..
Odpovedať
Profilova fotka
pomooooc! stres, panika, všetko :-p volal nám zlatník, že mu ešte neprišli diamanty na obrúčku, tak čaká.. Jaaj, dúfam prídu do svadby! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že stres a panika chytá teraz asi nás všetky...ja sa obávam že nakoniec budem bez torty...tam kde som chcela objednávať mali plno a nejako sa neviem dokopať k tomu aby som objednala inde, lebo sa obávam že nebude dobrá, na všetkých som pomaly našla aj negatívne referencie :-( už len 2 týždne ale!!! sakra :-x ešte nemám ani kyticu (neviem kde si ju mám dať urobiť, ďalšia dilema...chcem aby bola super a nakoniec budem asi rada ak nejaká bude) a topánky (neviem zohnať), a výzdobu, ale tak nejak rátam že to ešte stíham... ešte som nebola na skúške u vizážistky, musím si dať nafarbiť vlasy a zistiť kde si dám spraviť mani/pedikúru a objednať sa..ach jaj... a to som mala na prípravy tak neuveriteľne veľa času :-( @veronika81 veronika, držím pästičky nech tie diamanty čím skôr dôjdu, obrúčky sú fakt dôležité..ale snáď to stihnú, musia :-)
Odpovedať
Babenky moje zlate...! Prajem Vam, aby Vam tento den vysiel podla predstav a aby ste si ho poriadne uzili!!! Tak ako vysla nasa svadba ;-). Nebudem tu s Vami, kedze odlietame na svadobku...Myslim na Vas ;-)...
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ďakujeme :-) si zlatá x-) baby, pierka sa komu každému dávajú? Začínam vyrábať, skoro :-D :-D ale stíham. Len neviem, či pre všetkých, či iba pre chlapov alebo iba pre slobodných...? Ako to máte vy? a ešte otázka č.2 - ako usádzate hostí? Páry dávate sedieť vedľa seba? Lebo ja som naposledy bola na svadbe, kde sme ako pár sedeli oproti seba, teda stôl vyzeral tak, že na jednej strane boli chlapi a na druhej ženy. Čo poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 tak u nás sa dávajú pierka úplne každému. hlavnému družbovi a družičke dávame trošičku väčšie pierka ako iným svadobčanom. taktiež rodičia majú veľké pierka a asi tie najhonosnejšie majú svedkovia. takže v konečnom dôsledku budeme mať 4 druhy pierok. no my isto budeme pary usádzať vedľa seba, o inej variante sme ani neuvažovali ale ja mám jednu otázku. Chceme dať mojej a priateľovej mamke kyticu ako poďakovanie, ale neviem kedy sa to dáva. po odobierke? alebo kedy? @kessinka nechcem ťa stresovať, ale šup šup do vybavovačiek! :-) ja som si inak vôbec nezisťovala referencie na moju svadobnú tortu. asi mi bude aj úplne jedno ako bude chutiť, hlavne nech dobre vyzerá :-D inak ale s tou kyticou som na tom tak ako ty. ešte nič nemám, ale po veľkej noci máme 2 dni dovči, tak snáď všetko stihneme pobehať. Napísala som si aj zoznam, čo všetko máme stihnúť a poviem vám, máme čo robiť :-S ja sa už normálne teším, keď všetky tie stresy budem mať za sebou. baby, a inak, pekne sviatky, veľa vody a vodky! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No dievčatá,už sa nám to tu kráti:)O 2 tyždne zažijeme ten krásnučky den:)
Odpovedať
ahojte baby ja uz tento tyzden ani moc nestresujem, najviac som si to uzila asi dva tyzd. dozadu.. a predpokladam, ze znovu to pride pred svadbou :-D tiez som zacala pierka vyrabat len vcera. u nas sa davaju len muzom, rodicom urobim ine a svedkom ine, kedze my to nejak nerozdelujeme na prveho druzbu a druzicu.. kyticu sme tiez objednali len dnes a tortu mam zajednanu, len este teta cukrarka ani nevie, aku ma vlastne urobit :-D @hamca tiez ma prave dnes napadlo, ze rodicom by sme mali asi tiez objednat kytice a dat pri odobierke. musim to este zistit. a tiez som si napisala zoznam, co treba a veru jedna A4 je zaplnena :-D a stale mam pocit, ze este nieco treba, co nemam na zozname. @veronika81 hosti usadzame tiez tak, ze pary vedla seba. mladych davame na jednu stranu a starsich na druhu.
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem baby, tak padlo rozhodnutie, že dáme pierka iba chlapom. Samozrejme ocino, svedok a starejší budú mať bohatšie. A páry pôjdu asi tiež vedľa seba. Ja som minulý týždeň bola na skúške účesu, skúšali sme grafiku na nechty, včera som bola na skúške maľovania a zajednala som si kyticu. A na budúci týždeň máme naplánované stretnutie s DJ-om, kameramanom, fotografom a farárom, uff bude rušno :-D A medzitým mám jednu skúšku v škole vo štvrtok 28-meho a ešte som učivo ani nevidela :-p Tiež potrebujeme ešte kúpiť alkohol a zajednať ovocie. A musím si konečne vybrať konečnú verziu torty, neviem sa rozhodnúť medzi tromi, už čakajú len na môj mail s fotkou :-) Pomaly asi aj stresy začínajú, nechcem si veľa toho nechať na ten posledný týždeň, lebo tam mám už farbenie vlasov, nechty, vo štvrtok idem do KE pre šaty a v piatok sa my už fotíme, jooj ako sa na to teším x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a baby..budete mať niektorá čokofontánu? Má to v ponuke pani, čo nám ide zdobiť sálu, za 50€ požičanie, plus čokoláda a nachystanie (nakrájanie a aranžovanie) ovocia, ktoré ale donesieme my. Nevieme sa rozhodnúť, či to zobrať..či to nebude zbytočné pri toľkých koláčoch.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 no nam tu cokofontanu ponukali tiez v sale za 40 eur, ale my sme sa zhodli, ze pri tolkom sladkom to budu len vyhodene peniaze. radsej sme tie peniaze pouzili na syrove korbaciky. som si ista, ze aj hostia by si radsej dali po kolacoch nieco slane a nie dalsiu cokoladu. s mamkou sme si dnes skladali krepovy papier, co pouzijeme na ozdobu schodiska u nas v bytovke, takze juchu, dalsia piplacka je uz za mnou. takiez som dnes oznamila bratrancovi a bratovi, ze ocakavam od nich, ze v piatok pojdu do lesa na brezy a s radostou suhlasili. takze uz i to mam z krku. celkom sa z takychto zariadenych drobnosti vytesujem, kedze zorganizovanie toho byva niekedy najvacsi problem.
Odpovedať
@veronika81 no my budeme mat malú svadbu v BB ale cokofontanu sme si dali ani neviem aká cena, myslim ze budeme platit len za cokoladu okolo 25-30 E, aj ked sladkosti bude dost, to je pravda...
Odpovedať
Jej sa ospravedlnujem, ze som Vám sem nahliadla, nevsimla som si datum temy :-D a aj som pridala príspevok, som trochu zabludila... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca načo sú brezy? =-) netuším :-D Ja sa tiež vytešujem, keď si odškrtnem čo i len malinkú vec, ale hlavne že je to vybavené a zorganizované. Dnes sme mali stretko so starejším, prešli sme celý jeho text a celý priebeh svadobného dňa. Juuuj tak sa teším x-) Zajtra zasadá rada s mojou maminou a dvomi družičkami, ideme deliť úlohy a doladiť detaily. A ocino donesie nejakú ochutnávku vín, tak budeme aj degustovať, hehe. Inak dobrý nápad s tými syrovými korbáčikmi, to mi nenapadlo.. @mucik1985 však v pohodeeee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a šoklo ma dnes to číslo.. že 12! =-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevesty kde ste? :-) dolaďujete detaily? My sme dnes absolvovali stretko s fotografom, DJ-om a kameramanom, podvečer s maminou a jednu známou vyrobili pierka pre hostí, včera sme boli u farára, kúpili sme vínko.. začínam sa tešiť stále viac a viac x-) Hlavne na fotenie, ako sme sa dnes o tom rozprávali.. joooj neviem sa dočkať! Ešte tvrdý alkohol nám treba kúpiť, ovocie zajednať a drahý ešte nemá košeľu na prezlečenie.. A som inak chorá, takže mi to trocha uberá na nálade, ale dúfam za 10 dní sa z toho dostanem! Obrúčky zatiaľ nič, ach asi si pre ne pôjdeme v piatok ráno tesne pred fotením :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?