Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
baji vitaj v klube ;-) tak gratulujeme a dufam ze ti s nami pojdu pripravy lahsie, kedze si tu mozeme hovorit kto uz co ma, kedy je na co cas a pod. :-) janinka rijen je september? (9 mesiac?) to ja myslim ze nevydrzim a budem chodit po salonoch skor ;-) :-N :-p chita ja ti uprimne poviem ze my sme mali oficialne zasnuby v rodine ale mna veru zatial nepoziadal tiez.. to mame tak ze sme sa raz bavili o tom ze kedy by bol dobry datum na svadbu taka tema bola a zrazu sme zacali vybavovat a pod.. tak teraz hovorim ze este ma musi poziadat aby som si ho vzala :-p :-D a ja som sa hnevala na urade lebo my sme si chceli tiez zajednat popredu kvoli tomu ze je to dobry datum a nam bolo povedane ze to ma cas a sa pozerali na nas ako na .... no radsej nic.. ]-( ze to staci ku koncu roka.. ak sa to obsadi a niekto si vyberie ten datum a cas co sme chceli my, tak sa vazne nahnevam.. ]-( janocka nic netreba pohanat ze? ak to ma prist tak to pride.. a aj samo ;-) x-) a ja tiez nie som tehotna.. zatial mi stacia dve sestrine babulky :-D
Odpovedať
ahojky, no jsem ráda, že se ten můj konečně rozhoupal - radši bych brala prcka až po svatbě, ale holt člověk nemůže mít všechno tak jak si nalinkoval... :-p mimam, vzájemná inspirace bude určo super, trochu se těch příprav bojím, jednak asi nebude nejmenší, mám hordu příbuzných a všem sestřenkám a bratrancům jsem byla na svatbě, takže je co oplácet, a jednak budu svatbu zařizovat na dálku, bydlíme v Praze a svatba bude v mém rodišti na sev. Moravě (400 km daleko), protože dotáhnout do Prahy tu hordu našich příbuzných by šlo asi dost těžko a taky bychom se asi docela prohli, zajišťovat všem noclehy... :-p
Odpovedať
no zivot nie je vzdy prechadzka ruzovou zahradou ako sa to hovori.. nadarmo to niekto nevyslovil :-) baji vzajomna inspiracia je vzdy inspiraciou :-D ved o to prave ide :) ale podla mna sa bat nemusis nicoho.. ak si aspon trosku organizacny typ tak to prezijes neboj.. my tiez vybavujeme na dialku..byvame v ba a svadba bude na myjave.. tam som sa narodila a byvaju tam nasi.. a priatel je z vychodu cize tiez to mame pekne podelene.. a moja rodina je rozlezena po severe, aj na morave aj v ba a to nehovorim ked pridu vyhodniare :-) ale prave preto ze vsetko ma svoj cas, tak to riesime takto popredu a snad vsetko stihneme pripravit pekne na cas a tak aby sa kazdy citil prijemne az pride :) zalezi od toho ako si to vy zoberiete k srdcu..
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, uvedomujete si že PRESNE O ROK máme svadbu? mne sa to ani nechce veriť. Inak v tomto týždni som mala štátnice a dnes som bola prvýkrát na úrade práce. Na každý papier trebalo písať dnešný dátum 6.6.2008 a ja som všade písala 6.6.2009. Už mi z tej svadby švitorí...nikto nechápal prečo píšem rok 2009 :-)
Odpovedať
iki: :-D :-D :-D jj, dneska jsem miláčka probudila s tím, že slavíme výročí - přesně 4 roky a 4 měsíce od seznámení a -1 rok od (do) svatby :-p :-D
Odpovedať
ikinka hlavna vec ze ty vies preco si ty pisala taky datum :-D a ak ti mam pravdu povedat ani mi to nejak nedochadza.. ale tiez som sa zastavila nad tym ze dnes je 6.6. ale piatok a takto o rok 6.6. bude sobota a my sa budeme bavit :D o takomto case uz budeme svoji :-D baji to muselo byt krasne prebudenie ze "uz" "len" rok ;-) 8-) :-p :-N 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky tak jsem v pátek taky myslela na to že je 6.6 a že za rok budu vdaná paní. Jinak dneska jsme byli v naši restauraci a mají tam celou výzdubu, židle do oranžova tak asi oranžová bude barva naší svatby i když jsem původně chtěla rudou, jen teda nevím jak obleču přítele to mi to trošku kazí
Odpovedať
ahojte. pekna tema, aj nas to caka o rok, akoto ze uz mate zajednane terminy na jun? tak skoro? nam na fare povedali, ze mame prist v oktobri, vraj je este skoro. hadam len nebude obsadeny termin... stalo sa to niekomu?
Odpovedať
Profilova fotka
amulienka: my jsme měli mít svatbu ted a stalo se nám že byl náš termín obsazený :-(, chtěli jsme 19. července ale to bylo obsazeno tak jsme měli až 2.8, ale zrušili jsme to a ted máme zamluvené datum 6.6.2009
Odpovedať
smardik neboj.. das mu bordovu koselu a k tomu prisluchajucu kravatku a popr. aj bielu koselu a bordovu kravatku.. to zmaknes.. sice..ak chcete mat oranzove..no.. moj ma krasnu taku oranzovu koselu.. fakt krasna..a k tomu nie je problem potom vybrat aj kravatu..len musis zobrat koselu k tomu prilozit.. ;-)
Odpovedať
amulienka vitaj medzi nami.. nic si z toho nerob..aj mne na urade povedali ze to je skoro ze mam prist zaciatkom roka alebo koncom tohoto ale mna to vazne nastve az to bude obsadene..neviem ci je to taky problem zapisat len.. my sme uz jeden termin rusili tak dufam ze teraz to vyjde (teda rusene boli da sa povedat ze dva) :(
Odpovedať
smardik teeeda vy to menite ako my :) povodne sme chceli 7.7.07 ale uz bolo obsadene, tak na 30.6.07 ale tam sme to museli zrusit z rod. dovodov aj ked pripravy uz vrcholili, tak sme chceli teraz v auguste, ale to si zajednal uz bratranec, tak sme to vzdali tento rok a snad toho 6.6. (popr. 4.4.) nam to vyjde :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojky holčinky, tak jak jdou přípravy? nám naši o víkendu objeli restaurace v okolí a máme něco předběžně zarezervovaný, takže až pojedeme za měsíc na Moravu, tak už to rozhodneme a jednu vybereme... naštěstí ve všech kromě asi dvou byl ještě volný termín 6.6., doufám, že i na faře to bude bez komplikací... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baji : jakou restauraci máte vybranou? my byli včera v té naší a trošku mi změnili barevné pojetí
Odpovedať
smardik: no my vybírali spíš podle toho, aby tam byla i možnost ubytování, protože část hostů přijede z Prahy a taky to chceme "na kopci", ne ve městě... takže spíš podle toho...
Odpovedať
Profilova fotka
baji: my máme ubytování taky, sice přespolní nemáme ale i tak jsme to chtěli, tak bude moct být malý celou dobu na svatbě,jen se později dá do pokoje do postýlky a někdo ho bude hlídat. My jsem vybrali restauraci Silma :-) je to Rychlald a bude tam i hostina a obřad, včera jsem se tam byli kuknout :-), jídlo super, obsluha super, jediné minus je že mají lustry, výzdobu laděnou do oranžova a já chtěla do červena ale to nevadí, vypadalo to super :-)
Odpovedať
smardik: no my teprve uvidíme, ale oranžová by se mi líbila a asi bych si ji i vybrala, kdybych mohla... zatím jsem to ale až takhle do detailu nepromýšlela, začínáme od piky, takže zatím rezervovat termín na faře a v restauraci a pak se uvidí... budu to všechno zařizovat z Prahy na dálku, takže za vydatné pomoci našich, tak mám docela obavy, navíc nejsem zrovna ten zařizovací typ... ale naštěstí je dost času ;-) nic, valím domů, už v práci notně přesluhuju ;-) přeju hezký zbytek večera...
Odpovedať
caute baby.. vy uz tak az vybavujete? ja som este s nicim nezacala.. zatial si robim len predstavu co a ako by malo vyzerat, aby som vedela co bude treba kupovat a tak.. sala a ostatne veci nam ostali len ci budu volne v tom case..??? :-N
Odpovedať
mimam sala bolo prve co sme si boli zajednat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam: ja som na tom podobne ako ty - este len pozeram albumy a rozmyslam, co a ako by asi malo byt.... ako som uz spominala skor (a stale to plati :-) ) mame zatial zajednane len miesto na obrad + hostinu, uz som si vyhliadla fotografa, no este som sa s nim neskontaktovala - myslim si, ze mam na to stale cas, o vyzdobu sa nam postaraju priamo v Afrodite, viem kde si dam spravit make-up, viem kde mi urobia kyticu, no kadernicku este nemam, ani kameramana, ani domyslene, kde ubytujeme hosti... no a rozmyslam nad starejsim - neviem ci je az tak velmi potrebny na svadbe... A este mam vyhliadnutu hudobnu skupinu, ale tiez som ich este nekontaktovala.... ved este je caaaaaaas :-D
Odpovedať
no já měla taky největší strach, aby byl volný termín, přeci jen jsme si vybrali žádané datum ;-) si představte, že ve dvou restauračkách už měli zadán celý červen.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si zajednavali miestnost pre istotu este v marci, kedze je to pekny datum a aj "miesto cinu" je ziadane a este som zabudla napisat, ze mam vyhliadnute este aj svadobne saty... a to je uz naozaj vsetko, ostatne veci budem riesit po lete
Odpovedať
tak my este kostol nemame lebo momentalne riesime snubencov krst lebo on nieje pokrsteny :-S ta az teraz na stare kolena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ani moj drahy nie je pokrsteny, no citala som tu v inych forach, ze staci, ked ma jeden z dvojice krst + prijimanie + birmovku a ked druhy nema nic, ze to nevadi, ze sa podpise nejaky dispenz (ci take nieco), ze budeme deti viest ku katolickej viere... teda aspon dufam, ze je to tak... lebo ak nie, tak aj my budeme musiet riesit draheho krst :-S
Odpovedať
jujj ale ste sa rozpisali :-D ako tak pozeram tak som jedina co este nic nezajednala, teda snazila som sa urad ale tam mi nechceli zapisat ze to je este skoro, takze sa asi nebudem snazit zajednavat ale ked mi to niekto vyfukne tak to budem este len zla ]-( je podla vas taky problem ak niekto pride ze chce nieco organizovat si to niekde zapisat a mat to, keby sa objavil niekto dalsi aby povedali ze uz je to zajednane? :-( dnesny svet ma tak vie rozculit.. ]-( ale som rada ze aspon niekomu vychadzaju plany.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme restauraci a obřad :-), mám vyhlídlé šaty, fotografa a možná prstýnky ale ty se ještě snažime najít levnější, no asi i tu barvu kvůli těch lustrů v restauraci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no podla mna to ziadny problem nie je.... ved nech si to napisu napr. na zdrap papiera a ten nech pripnu na poslednu stranu kalendara - nech si tam pisu vsetky terminy na rok 2009 a ked niekto bude chciet napr. na 6. 6. 2009, tak nech povedia, ze uz je to obsadene.... nerozumiem preco im to robi taky problem.... Jedna moja kamoska, co sa bude vydavat 3 tyzdne po mne, na tom istom mieste, tak oni si to rezervovali este asi koncom februara alebo zaciatkom marca - takmer rok a pol dorpedu a nebol s tym ziadny problem.... ked sa chce, tak sa da
Odpovedať
Profilova fotka
přesně když se cche vše se dá, jenže ono se zvlášt na těch úřadech asi nechce :-(, nám taky nechtěli na tento rok zajistit datum dřív než v lednu ale když jsem tam přišla první den v lednu, kdy byla matrika otevřena jaké překvapní pro mě bylo, když v cca 10 hodin ráno byl celý náš termín obsazen. Jediné co mě napadá že kdo dal prachy termín měl a zbytek si musel počkat co na něj zbylo, nebo jak jinak si to vysvětlit?
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: mozno pred uradom stali vydajachtive nevesty uz od 2. 1. od 6:00 rano :-) (podobna vec ako tebe s terminom svadby sa mne stala s listkami do divadla {aj ked to je, samozrejme, oproti svadbe nic ;-) }- ked som prisla v prvy den predaja pol hodinu po zaciatku predaja, tak mi povedali, ze uz maju vsetko vypredane a ked som sa rozculena pytala, ze ako je to mozne, tak mi povedali, ze ludia uz od 7 rano stali pri pokladni a cakali kym o 8 zacnu predavat.... takze tak)
Odpovedať
Profilova fotka
janocka: no nevím nevím :-) :-) ale asi to tak bude :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?