Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
2měsíce je málo, sice to jde ale přece jen já si chci přípravy užít, ted si říkám měla jsem se vdávat ted v srpnu a nevymýšlet a mohla už jsem být vdaná
Odpovedať
ahoj holky tak tady jste :-D No já si přípravy užívám a hlavně mně to moc baví a myslím,že to uteče,jako voda!
Odpovedať
Profilova fotka
luciferek jo místo učení jsem tu a ještě ]-(
Odpovedať
smar: a co děláš za školu?
Odpovedať
Profilova fotka
luciferek VOŠ sociální ale měla bych ji ted v září dodělat - teda pokud zítra neproletím u zkoušky
Odpovedať
aha tak ti přej ihodné štěstí.A umíš to?
Odpovedať
Profilova fotka
něco umím něco ne, zbytek v noci stejně spát nemůžu normálně natož když spím sama :-(
Odpovedať
No kamarádka tam měla svatbu i s hostinou,a vyšlo je to tam na necelých 100 000kč při 50 lidech.Ona má bohaté rodiče a tak to zaplatili,ale na můj vkus je to prostě hodně. tady je sránka toho zámku.http://www.zamek-zabreh.cz/
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nic, tolik fakt platit nehodlám
Odpovedať
Profilova fotka
Taky přeju hodně štestí u zkoušky.
Odpovedať
Profilova fotka
luciferek ceny teda síla to fakt ne anoli dík budu ho potřebovat :-D
Odpovedať
smar: no jo měla tu svatbu minulý rok.Byla to pěkná svatba. spojili jsme to s naší dovolenou doma.Ale jak mi řekla že bez pár drobných tam nechali 100 000kč tak jsem řekla ani za nic!My sice nebudeme mít 50 lídí ale max.36 a i tak se ze vším vlezeme do 75 000kč Restaurace počítám 40 000kč když to bude méně, tak to potěší ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
luciferek my budem mít cca 25lidí jak jsme to počítali a doufám že se vyjdem - ideálně do 60 000 a realisticky do 70 000 ale čím mín tim líp že :-), jinak pořád nejsme rozhodnuti kde ta svatba a vlastně ani kdy - duben či červen
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: a už víš kde se chceš vdávat?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli ne úřad a ne kostel :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Chápu chápu.. A máš něco vybranýho?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli měli jsme už zařízene ale nějak se na nás vykašlali a dali náš termín jiným takže bud to přesunout na jindy nebo jiné místo - jedno mám vybrané ale ještě jsem tu neukazovala lásce tak nevím
Odpovedať
Profilova fotka
To je od nich teda pěkně sprostý. Já chtěla původně svtabu na zámku ve Lnářích, byli jsme si to prohlídnout a super - chtěli jsme obřad v zámeckých zahradách, ale bohužel 6.6. oddávat nebudou :-( Takže máme rezervovaný zámek Kozel..
Odpovedať
Profilova fotka
Ty jo, nás je tady nějak málo, nezdá se Ti?
Odpovedať
Profilova fotka
nevím kde ostatní jsou ale já už taky půjdu
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to tu budu nejkrásnější.. Ale za hoďku mám padla a jdu dom. Jsem nějaká unavená :-(
Odpovedať
Profilova fotka
anoli já se jdu učit na zkoušku a ted jsem zjistila že nemůžu najít jeden papír co nutně potřebuju takže jsem v pr.......
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to koukej najít, držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
našla jsem ho, jupííííííííííííííí
Odpovedať
Profilova fotka
Šikulka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj po vikendu :-) teda, vy jste to tady pekne rozjizedely :-) Smardi, co zkousky? Vpohode? I kdyz ty je mas asi touto dobou, ze, tak jdu drzet palce ;-) chrousti - jo tak to nevim, jestli nacvicuje noseni pres prah, to by ho uz nacvicoval osm let :-D Jo a porad nam nezacalo na zetoru agi - uz je me divny, ze by meli tak dlouho prazdniny... tak jdeme aspon zitra na poslusnost na ostrov, tam meli volno jenom dva tydny :-) Byla jsem o vikendu u te navrharky a je uplne super, myslim, ze lip jsem udelat nemohla, hned jsme se domluvily co a jak a jak bude mit cas, tak me posle nejaky vzorky latek, abych si vybrala... Rekla jsem ji , ze na to nespecham, ale do vanoc ze bych je rada mela (aby pak jeste byl nejaky cas na pripadne dodelavky :-) ). Jenom si musim do prvni zkousky sehnat uz boty :-( To nevim, kde tedka sezenu bily letni boty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne pondelni rano preju. Verco to je super s tou navrharkou, taky jsem premyslela ze si mozna necham usit saty, nechavala jsem si sit i promocni. Ty boty ti staci jakekoliv dulezita je vyska podpadku - aby byla priblizne takova jako budou svatebni. Ale asi zacnu tim ze obehnu par salonu a do nekolika satu vlezu a necham si poradit co by mi sluselo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj chrousti, nejdriv se mi do toho moc nechtelo, ale prave po zkousce par satu jsem zjistila, ze jinak to asi nepujde :-D Ty boty budou totiz problem, protoze takovy podpatek nemam :-) Nechci byt vyssi nez pritel, tak jsem si rikala, ze si sezenu bile balerinky, nebo nejaky vazne nizoucky podpatek (treba 2cm :-D) takze leda to zkouset v teniskach, tech mam dost :-D Ty promocni saty jsou moc pekny, je to vazne hezka barva ;-) Nechavala sis je sit tady v brne? Me prijde, ze v salonech maj samy ty bez raminek a pod vetsinu se davaj obruce, coz me se moc nelibi, citila jsem se v tom uplne hrozne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo v Brne, na Orli, je tam nejaka obchodni galerie a vzadu v prizemi je obchod s hedvabnyma satama - tak tam. Staly i s pritelovou kravatou a takovym salem pres ramena 5000,- (ale je to uz vic jak tri roky). Ty saty bez raminek se mi taky nelibi - nevim na cem by mi to drzelo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja zas nevim, jestli by mi z toho vsecko nevypadlo nebo by mi to ty saty nestahlo uplne dolu :-D V tom obchudku jsem se byla kdysi koukat, chodila jsem obcas nahoru do ty vegejidelny. Ty slecne, co mi to bude sit jsem rekla, ze limit je 6tisic +10% kdyby neco, a rikala, ze pry uplne v pohode se do toho vejde, tak to se mi libilo :-) Kam se chystas na zkousku? Ja jsem byla v Belle a pak jeste v ceske trebove... Taky jsem mela doma jedny na zkousku a na vsech jsem neco nasla, co se mi nelibilo, nebo mi podle me nesedelo - asi jsem moc narocna :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?