Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave, nabizeji i levnejsi, ale to jsou takove... no, uprime jsou to hruzy :-D Takze jsem si rekla, ze budu sledovat ty vyprodeje a treba na nejake narazim, ktere bych si mohla koupit :-) nebo treba nechat usit, ale z toho nemam dobry pocit, aby mi pak slusely...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já furt zvažuju zda neprodat zálohu a nejít do ebay
Odpovedať
Profilova fotka
myslis najit tam ty cinany, co siji saty? Nebo neco jineho? Ja se na ebay moc nekoukam, jednou jsem tam nasla prave nejaky cinany, nebo japonce, co melki satky za rozumnou cenu...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jo myslím že to šijou čínani ale vím že holky jsou spokojené a jedny jsem i viděla a super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taky jsem cetla dobre ohlasy, ja se spis bojim, ze mi satky prijdou a nebudou mi sluset, musim vybirat takove, ktere mi trosku zlepsi postavu :-) Leda si prozkouset tady v pujcovne vsechny mozne typy a pak si nechat nektery hodne podobny usit... No ty ceny tam jsou moc pekne, nevis, jak je to s dopravou? kolik tak v prumeru stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já právě už zkoušela tak vím co mi asi sluší a co ne, kdybych šla do ebay chci je objednat hned po porodu at je mám doma včas a mohla bych řešit případný problém hned. dopravu nevím kolik stojí ale vím že to vychází do těch 7tisíc i s poštovným, teda většinou záleží jaké šaty chceš. Máš nějakou představu?
Odpovedať
Profilova fotka
da se tam i zadat pstovne do CR co jsem tak cetla tak holkam saty dosly po jednom az dvou mesicich...ja si tam taky nasla saty tak cekam az jak mamky poresi v Americe,jsou tam prej i normalni obchody se svatebnima satama...uz se nemuzu dockat az mi je privezou..
Odpovedať
Profilova fotka
roxy a nevíš jak to v americe vychází cenově v tom obchodě? mám tam kamarádku tak bych to tak mohla vyřešit
Odpovedať
Profilova fotka
Zatim mam predstavu o cene satu ze bych se prave do tech sedmi chtela vejit, na tom ebay jsem koukala na ty, co by se mi tak libily a cena byla kolem 200 E, coz je slusny, jenom jsem premyslela nad tim postovnym a taky nad tim, kdy se to vlastne plati, jestli predem nebo zalohama....To uz jsem pak necetla, protoze jsem zazila sok s prvnimi zkousenymi saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru platí se to předem, já myslela spíš jak by měli vypadat nebo tak, jaký typ a ne cenu
Odpovedať
Profilova fotka
smardiku v ameru to vychazi supr, kamoska odtam vozi vzdycky kufry veci a rikala, ze i ty saty jsou tam o 25-30% levnejsi
Odpovedať
Profilova fotka
hveru to jsi mě potěšila :-), mám kámošku sice na Floridě ale tam by snad taky něco mohlo být 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ajo :-D jak by mely vypadat :-D no nic, ted si zas na vedeni sedim ja :-D nejvic se mi libi ty , co mam v albu s popiskem white leaf, tak nejak si je predstavuju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardik dam ti vedet az tam holky budou takze v srpnu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jdu kouknou do alba mě zas začíná honit mlsná :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to se s ni urcite domluv, at se ti podiva, ja treba ukoluju kamosky, co jezdi do britanie, aby mi dovezly postavicky na dort, v prepoctu vyjdou o polovinu levneji, a kdyz uz tam holky jedou ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jsou hezký :-), já musím mít šaty bud na ramínka nebo za krk, jinak mi to nemá na čem držet a tak nějak celkově se v tom necítím
Odpovedať
Profilova fotka
me to drzi a rozhodne se nemusim bat, ze by to sjelo :-D spis se vzdycky bojim aby se to vubec do tech satu veslo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no ji mě zapoměli prsa narůst :-D :-D ale fakt tak nějak se v tom necítím a moje představa byla vždycky šaty na ramínka. no já budu na ebay ještě pořizovat bublifuky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bublifuky? jako nejaky specialni svatebni, ktery nespini odev? ja myslela, ze se daji koupit v hrackarstvi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jo jsou to nějaké bublifuky co nedělají na oblečení skvrny, mě by se líbila no focení a asi i místo házení rýže- tak ji nebudu mít všude :-) lidi dostanou bublifuk a budou foukat budete některá dělat svatební noviny?
Odpovedať
Profilova fotka
ajo, tak to me nenapadlo s tou ryzi, ta se mi taky moc libi, kdyz se hazi :-) Na svatebni noviny uz se moc tesim, mam ulozeny nejaky tipy na inspiraci :-) A urcite taky bude tombola, na tu se tesime vsichni (ja, pritel a sestra) .-)
Odpovedať
babule my mame prstienky za nejakych 9500 oboje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru :-) o tombole uvažuju ale můj to ještě neví :-D prý vymýšlím blbosti
Odpovedať
Profilova fotka
:-D smardiku tak to mi rika taky a uplne na vsechno, jenom ta tombola ho zaujala - vis co vymyslel on? Ze u mame hostinu v restauraci, ktera je soucasti mysliveckeho klubu, oni nam pronajmou strelnicu a my budem strilet na takovy ty vystrelovaci umely holuby :-D No tak to jestli se zrealizuje tak to bude vazne sranda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru o tombole jsem mu ještě neřekla tak uvidíme, včera jsme se trošku dohadovali ohledně toho v kolik má být obřad
Odpovedať
Profilova fotka
a v kolik nakonec bude?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no asi ve 13
Odpovedať
Profilova fotka
a byl to nakonec kompromis ;-) ? Ja bych hrozne chtela tak kolem pate, seste, tak uvidime , jestli mi to na urade schvali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jo byl to kompromis, přítel chtěl v 10 já říkala tak ve 14,15 hod
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?