Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:)))) no som zvedava, kedy ja zacnem kricat po ostatnych :-D ved aj ja som sa na tych maslach dost narobila a pred 2 tyzdnami bola pred nami pauza pol hodinu, takze je tam cas vymenit tie stare zazltnute masle za moje nove....toho sa moc neobavam...jedine ze pojdem v pondelok na faru a povedia mi, ze aj do tej polhodinky sa dakto pichol...tak to zacne byt zaujimave....a ta ikebana, no neviem, mali by sme sa pekne dohodnut vsetci, co mame v ten den svadbu a zlozit sa na jednu...ale sa mi to nechce zistovat a obtelefonovavat...hadam to napadne inu nevestu :)))) dnes som spravila pokrok - mame doma krabice na zakusky, juchuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj babenky no my mame kvety do kostola zajednane a bude nas to stať cca 2 litríky... bo som objednala tuším 15 ruží a 11 lalii alebo tak dako neviem už presne... a teta kostolníčka nam to tam krasne naaranžuje... a ja mam tu kytičku tiež tak okolo 50evričok... a bude z bielych lalii a oranžových ruží taku podobnu mam aj v albume len je čisto biela...
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to mas este horsie ako ja...lenze my sme uz boli dohodnuti na piatok vecer, ze to tam prideme urobit..aj navleky na stolicky mam objednane a mozno mi budu nanic..tak som zvedava ako to dopadne..najhorsie je, ze na Hviezdoslavovu ulicu sa teraz neda dostat, lebo je uzavreta a neviem si predstavit, kde budeme parkovat..nieto este kde budu parkovat ti pred nami spolu s nami...asi sa nad tym nebudem viac zastavovat...kaslat na kostol..aj tak ma tam uz dost nahnevali a toto uz bola posledna kvapka..sranda je, ze ani neviem kto nas bude sobasit..:(
Odpovedať
Profilova fotka
fuuha tak to mate blbe ze mate takto sobase... to u nas je to pohoda... fero si nikdy nedava dva sobase na jeden den nastastie :) a neskusis sa s tymi pred tebou nejako dohodnut ze bud sa nejako spojite a aspon kvvetinovu vyzdobu si nechate rovnaku alebo ze po sobasi to oni hned vsetko zotnu dole... co mylsis? ako tak pozeram tak ja som co sa tyka kvetov na tom zatial celkom slusne... nakollko moja buduca svagrinka mi bude robit vyzdobu kostola tak kostolne kvety su so zlavou... dufam.. podla toho ci sa im podari velkoobchodna/skladova cena vybavit... a svadobna kytica (zlte ruze a biele frezie) spolu so 4 kytickami (sv. a st. mamy) nas vyde do 60€ co je fajn... aj ceny samostatnych ruzi tam maju skvele... akoze podla mna 2€ za ruzu jle rozpravkova cena... neivem ako vy ale ked to porovnam s cenami u nas pri ba tak je to rozpravkova cena :)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no ja mam nastasticko 4 sikovne spoluziacky, ktore som poprosila, aby mi tam tie masle nainstalovali, hadam im ta polhodinka na to bude stacit :-N plus aj navleky budem mat pozicane...no hadam to stihnu, verim im :))) zuzka, no tiez ma napadlo, ze sa proste dohodnes s tou nevestou pred tebou, ze budete mat spolocnu vyzdobu? ci to nechces?...bo chapem, ked je tvoja a robila si ju len na svoju vlastnu svadbu...inak fakt neviem, co vymyslis.. alebo este pocas ich sobasu zacnite tak nenapadko strhavat tu ich vyzdobu a nahradzat svojou, to by bola fakt prca :-D zuzuz, no tak to mas vyhrate, ked mas kvetinarku takmer v rodine :))
Odpovedať
Profilova fotka
inak ani my zatial netusime, kto nas bude sobasit...nejak sa tomu "nasmu" nemozeme dovolat.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja to dajako poriesim..mne vobec nebude vadit, ked budu mat moju vyzdobu...aj ked som sa snou paprala dlho a este aj kvety zaplatim..ale sak nech..len sa obavam, ze aj oni budu chciet svoju vyzdobu a to potom neviem ako postihame
Odpovedať
Profilova fotka
juj babulky, prave sme hovorili s našou kostolníčkou takže u nas bude omša len v piatok ráno takže kostolík si možeme prisť vyzdobiť kedy chceme... a s tými kvetinami sme tak dohodnutí že my ich prinesieme piatok doobeda a teta to spravi- tie ikebany... a návleky má náš kostol vlastné takže to sa vobec nemusím trápiť... juj... no my ideme zajtra za tým našim fararkom do krtíša... sa normálne tešim...som ho stráááááášne dávno nevidela...
Odpovedať
ahojte,tak teraz sa podrzte!dnes mi voalai,ze mi zrusili salu,dva tyzdne pred svadbou!!!!!rano som skoro zinfarktovala!!!ja som bola dnes mimo domova,tak voalali maminke,ale ja tam v pondelok nabehnem a taky bordel tam spraviim.zevraj maju novy managment a z technickych pricin zrusili 8 svadieb do oktobra!!!no nejsu chori??!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako tu čítam máte toho kopec nového. Ja čo novinka to strach a hrôza. Tento týždeň som sa dopočula, že pred barákom idú celý chodník vykopať, to akože sa mám naučiť lietať či čo? Ako doteraz tam nič nerobili a zrazu keď idem mať svadbu oni to tam takto zničia a keby to aspoň stihli urobiť ale oni 2 vchody urobili za 1 týždeň a ešte ich je pred nami 5 takto nestihnú ani keby som ako chcela. Ja som povedala nech začnú zháňať koberec a oni na to, že či nechcem aby bol "červený" mne je jedno akej farby bude ale po rozrytej zemi ja zrejme neprejdem. Neviem či budem pozerať aby som si šaty nezničila alebo opätky. A to sestra že čo ak začne pršať že si mám zohnať gumáky, ako veľmi vtipná bola som ani slovko zo seba nedostala keď mi to hovorila. Čakám čo sa ešte nedozviem, ale aspoň kaderníčka nie je v nemocnici to mi odľahlo.
Odpovedať
Profilova fotka
koxo nachcela by som babo... juj no to imnarob bordel...aspon nejaku nahradu ked uz to len tak zrusili... to brdo to je ina sila... neni to trestne? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, my sa tiez nemame ako dostat ku kostolu pre zmenu..takze autobus a vsetky auta asi budeme musiet nechat na hlavnej ceste alebo co..tiez neviem, co sa este do svadby s prepacenim vysere...akoze...vsetko ako naschval
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babo, tak toto je CHOREEEEEEE, normalne ich aj zazaluj, ked nepovolia, to proste nemozu 2 tyzdne pred len tak ze rusime vsetky svadby, akoby slo o nejaky mejdan....no mna to normalne vytocilo, kebyze to mne spravia, tak bordel tam teda maju...az dovtedy, kym im neprepne, ze proste zrusit salu 2 tyzdne pred je jednoducho blbost!! drzim palce, nech to dobre dopadne....mozno ze to je naozaj aj trestne :-N baby ako rozkopany chodnik a cesta je v porovnani s tymto cukricek, nie? :) hedka, teba ked tak tvoj silak prenesie...a zuzka, tak sa hostia trosku prejdu, no :-) no musim ist dnes kuk do mesta, ze ako moc to tam je na hviezdoslavovej rozkopane :) aaaa, ze by ste proste zaparkovali pred trnavskou univerzitou a islo by sa? ved to odtial nie je az tak daleko, ci? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
babo no tak nech sa ti to podarí dáko vybaviť...držím päste... ;-) kočky my sme včera boli za tým našim fararkom a super... sa tešim bo bol taký milý že pristal aj na ten obrad svadobnej sviečky... takže som spokojna...prefotil nam cely obrad tak si to možeme s drahým doma nacvičovať... že ako mu slubujem a ako on slubuje mne... :-D dnes ideme dokupiť posledne veci čo nam chybaju na hostinu typu neako pivo ,džus, tonik a take nejake somarinky na fotenie... chcela som aj tie žgulky srdiečkove ale ked to je tak drahe a vyvaliť za to 20eur len aby som s tým mala 2-3 zábery tak to sa mi velice nechce...
Odpovedať
no,lenze to je tak,ze to majitel nakazal manazerke,nech to obvola a zrusi a ona za to chudina nemoze,a pochybujem,ze mi daju nejake odskodne,bo nemem ziadnu zmluvu a toho debila tam urcite nezastihnem a najhorsie je,ze vela hotelov a restik ma malu kapacitu alebo su obsadne a co je volne,tak to vyzera take komunisticke,ale zajtra budem asi mudrejsia a asi si moc nenavyberam.zacinam chytat stres,ale skusim ho ece udrzat pod poklickou :) sa to taaaak blizi :)
Odpovedať
babo01: drzim palecky, nech sa to podari vybavit. za dva tyzdne sa tho este vela zvladne. drzim palce, neboj dopadne to lepsie ako teraz ocakavas. urcite, neboj. v nejake dizkusii bola nevesta, ktorej zrusili svadbu tyzdne pred terminom a nakoniec vsetko stihla, mala nove miesto a pochvalova si, aj fotky boli nadherne. takze neboj, hlavne nestresuj, iba tak jemne. a zvladnes to.
Odpovedať
babo1 neboj, niekedy aj z takej starej komunistickej budovy spravis zazrak. Ja neriesim vzhlad budovy, my mame tiez taku staru salu... hadam este z cias tvrdeho komunizmu. :-) Ale spravim si peknu vyzdobu a to, myslim si, spravi vela... To je len rada, ak nezozenies nic lepsie, skus aj tie vzhladovo horsie saly, vyzdobu spravis krasnu a nikto nebude riesit, ci tancuje v nejakej novej, alebo "predpotopnej" sale. ;-) A kto sa chce bavit - zabavi sa hocikde. :-) Neboj, drzim palce...
Odpovedať
Profilova fotka
no cena bude vraj tak 80 eur. teda len ta moja kytica, a to ešte prvej družičke karafiatova kytička, a mama tam objednava aj po ruži pre väčšinu hosti z našej strany, lebo všetci budu z daleka tak sa nepotrepu s kyticami z čiech sem :-D . tak dostanem po jednej ruži a na konci mi z toho vznikne taky velky puget ruží. tak že sa tam necha riadna sumička v tom kvetinarstve :-N . a do kostola kupime len hole kvety a ikebany už narobi jenda známa, čo mi aj vyzdobí kostol tými mojimi výtvormi
Odpovedať
Profilova fotka
juuuu babyy, tak taketo čo ste tu teraz pisali vam teda vobec nezavidim. mne chvalabohu zatial nič neškrípe, tak som zatial spokojná. ale tomu manažerovi by som to tiež riadne natrela hnusak jeden. dievky držim vam všetky päste nech to poriešite najmä s tou sálou, ale aj tie rozbite chodniky a nepristupne kostoly. to si ale fakt vedia chvilu vybrať. inak s tym kobercom pred bytovkou to neni taky zly napad. ved si z toho hedka sprav srandu a sprav si riadnu noblesu z toho vychádzania. ja by som tam riadne natiahla koberec, ved budeš nejaka princezna,tak aj koberec k tomu patri , nie? si zožen take tie schodiskove alebo chodbove koberce čo sa davali dakedy (take tie dlhe a uzke), u babky alebo tak u staršich by sa iste nejaky našiel ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No caute, tak tu vec s kostolom a vyzdobou som poriesila v nedelu po omsi. Dokonca som tam stretla tu kocku, co bude mat pred nami o tretej svadbu..neskutocna nahodicka..takze slecinka bude mat vyzdobu zadarmo..akurat prispeli na kvety a ostatne budu mat nase.. takze sme vsetko dohodli a moje maslicky krasne tam pekne budu visiet:)))) Tesim sa uz..aj na svadbu sa velmi tesim, vo stvrtok idem poslednykrat skusat saty (teda posledne upravy). Cez vikend som umyla vsetky okna a vsetko upratala, gelove nechty to prezili..:)))
Odpovedať
Profilova fotka
hi hi, ja idem skušať 31 .8. , tak už sa velmi tešim ked ich budem mať zas na sebe :-D . a gelove davam robiť až piatok pred svadbou, lebo inač by som s nimi nič nemohla robiť a čaka ma ešte kopu práce na dome :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si davala gelovky uz minuly tyzden robit, lebo tyzden pred svadbou budem pendlovat medzi Bratislavou, Trnavou a Prievidzou..tak budem rada, ked stihnem aspon manikuru v stredu rano..a to idem este dvakrat na nocnu, lebo uz nemam vela dovolenky. Tuto sobotu idem aj na kozmetiku, tak dufam, ze odtial nepojdem ako strasidlo:)))))
Odpovedať
Profilova fotka
:-D , no ešte z kozmetiky sa nešlo ako strašidlo :-D . fuu tak to budeš mať riadne nadupany program. prečo tolko pendlovania?
Odpovedať
Profilova fotka
No lebo v stredu okrem manikury idem este do prace do BA, potom vo stvrtok rano si ide drahy domov do Prievidze pre vysluzky do prace a na futbal, takze to zasa bude treba v piatok rano odviest do BA a ja takisto budem viezt vysluzku do prace..a to este vo stvrtok vecer idem do BA pre saty:)))))) takze budem potrebovat sponzora na benzin:))) Joooj, ale tesim sa, bo buduci tyzden mam konecne po roku aj nejaku tu dlhsiu dovolenku, tak sa neviem dockat a potom nas caka svadobna cesta od 11. septembra:)) A zrejme to vyzera na nejaky rychly last minute...
Odpovedať
Profilova fotka
achojte, babo, no co noveho? my sme dnes kupili krizik, taky kraaaasny :) zajtra mame stretko s videom a DJ a v stredu uz spominanu kozmeticku...uff, no pojdem odtial, akoby ma napadol roj vciel, uz to vidim...a to este vecer idem na rozlucku tej kamoske, co ma svadbu teraz v sobotu...no uzas... a saty posledny krat skusat idem tiez vo stvrtok, sa tesim ako male decko x-) a nechty tiez v piatok, mi pride spravit kamoska, ale nie gelovky ...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som prave dohodla rozlucku so slobodou cislo 2 na tento vikend..musime sa aj so svagrinkou buducou rozlucit:)))) Tak sa tesim, uz som mala jednu rozlucku v juli s kolegynami v praci, bolo nas 12...taky babinec ste este nevideli!!!! Tak sa tesim..bude haluz, pojdeme do karaoke baru, tak uz vidim ako to dopadne, budeme zavijat po 3 fernetoch:))))
Odpovedať
Profilova fotka
heheee, no to znie skvelo, zuzka :-D ale to asi v BA, nie? o trnavskom karaoke bare som este nepocula :))))
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, to bude karaoke v Prievidzi..to ideme Jankovi na navstevu a svadgrinka uz bude doma pred svadbou, buducej svokricke mojej pomahat s pripravami...tak sme sa dohodli, ze pojdeme niekam...len Janko vymysla, ze aj on aj on ....takze nechcem vediet ako to dopadne, ked pojdu s chalanmi von..slubuje sice, ze nebude opity, ale tomu ja neverim:))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tusim mame dost podobnych Jankov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, co uz s nimi...a to chce ist v nedelu hrat futbal..uz vidim ako to dopadne, budem soferovat ja do Trnavy a este aj na zapas ho budem musiet odviezt..a to mu bude dobre zle...ale mozno ma prekvapi:))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?