Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
@teuflerin Tak to je super :-) hlavne treba zachovávať pohodu a kľud :-D a aké menu máte?..možno naberiem inšpiráciu...a oznámenia si kupijete, alebo sami vyrábate??
Odpovedať
Profilova fotka
@skrutkovac no tak ku oznameniam: mame uz vybrane.....vsetko sa nesie vo funny duchu oznameni, mame take pohare, budu take aj menovky aj obalky, magnetky aj etikety na flase.......cize funny oznamka...urobi mi ich sef v praci, robim v reklamnej agenture takze to bude fajn....hadam to bude za minimalnu sumu :)))) menu: zatial je to takto: predjedlo - broskyna plnena kuracim salatom polievka - vyvar s rezancami hlavne jedlo - pravdepodobne nejaka kuracia rolka plnena syrom, sunkou a porikom (neiveme ci bude na prirodnom, zapecena alebo vyprazana) a k tomu ryza alebo opekane zemiaky podla toho ako sa rozhodneme no a potom budu svedsek stoly
Odpovedať
Profilova fotka
@skrutkovac ty tuto temu aj citas? lebo na tuto otazku sme Ti aj ja, aj @teuflerin odpovedali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 nevadiiiiii :D:D:D:D chlapi :D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin prepac, ze som pisala v Tvojom mene, ale ked som, v podstate, tu istu otazku videla druhy krat musela som :-D, asi tak chlapi :-), co si to precitaju a jednym uchom dnu a druhy von :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 ja som sa na tom zasmiala a neriesila..napisala som este raz :D a je to v pohode :)
Odpovedať
@kokorunka3 ospravedlňujem sa
Odpovedať
Profilova fotka
@skrutkovac vsak sa nic nestalo......my sme to brali funny....nie v zlom
Odpovedať
Profilova fotka
@skrutkovac jasnacka nic v zlom :-) a urcite sa nemusis ospravedlnovat, nemas zaco :-), dufam, ze sa teraz nebudes bat nieco sem napisat :-) Vy ste si menu uz vybrali? Mozno by sme zasa my inspirovali :-)
Odpovedať
@teuflerin Ja viem..len v poslednom čase mám dosť dilém..ako napríklad, či mať alebo nemať starejšieho...aké oznamká...svadobné auto zháňam a nejako sa mi to kopy...chcem aby svadboný deň, bol pre nás nezabudnuteľný a preto sa snažím aby všetko tip-top...len akosi mi to prerastá cez hlavu a to je ešte len január..čo bude v neskôr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@skrutkovac aj priatelka to tak berie?aj ona sa tak zaujima?
Odpovedať
@kokorunka3 Ale kde, písať budem veselo ďalej, veď prinajhoršom ma trošku usmerníte :-) menu ešte nemáme vybraté..tuho rozmýšľame..chcel by som niečo ľahšie, keďže bude asi horúco..ale ako dezert určite bude zmrzlina a večer švédske stoly..ostatné uvidíme ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@teuflerin No jasné..všetko spolu riešime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@skrutkovac tak potom je to fajn :)
Odpovedať
Profilova fotka
ta zmrzlina je super napad, esteze su tu aj chlapi :) inak co vsetko uz mate? baby boli ste uz skusat saty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) aj my sa pridávame do skupinky 4.8.2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ahoj babenky juuj tosom rada,ja sa k vám tiež pripájam.tiež sme si vybrali tento pekný dátum x-) tak ja šaty už mám rezervoné,výzdoba objednaná aj miesto oslavy a j kostol.jediný a velký problém je kamera fotograf a hudba.a tiež už mi pomali z toho prepína. :-. to nič iné neriešim len svadbu,aleee už sa moc teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, mi máme už spolovice vyhraté. Šaty mám doma a nakoľko som si ich kúpila od kamošky stáli ma len 40eur, Oblek sme kúpili tu na bazáre a je nový s vysačkou a stál ma len 30eur. Topánočky 15eur, obrúčky si dávame vyrobiť takže nás vyjdu na 260eur. Obrad bude na miestnom úrade a kedže 4.8. nám pekne vyšla sobota nebudeme platit nič. Koláče napečú babky, tortu mi pečie kamoška-fakt šikovná baba ;-) sestra ma namaľuje a mám super kamošku kaderníčku ktorá sa sama ponúkla ze ma učeše zadarmo :-) šperky si dám vyrobiť u známych (www.sashe.sk/MilanKalmar) kyticu mi urobí druhá sestra (aranžérka) a o spokojné brušká sa postarajú moji rodičia. Svadobné oznámenia mi urobí kamarát a taktiež nám to celé nafotí. Takže cca celá svadba 1000eur :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky tak ako pokračujete z prípravami? Ja som si dala pauzu lebo som na to neustále myslela a už mi z toho prepínalo :-D ale už sa teším na apríl ked budem skúšať šatočky a uvidíme všetko čo sme si zabespečili a objednali kedže žijem v čechách. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky..takze my sme konecne doladili fotografa...rozhodli sme sa nakoniec pre niekoho uplne ineho...bude nas fotit peter michnac.....vyzera ze ma velmi pekne foto.....a uz nam netreba riesit nic...zhanam este kocku co nam upecie svadobnu tortu.....ku cukrarke ideme skocit zaciatkom aprila a dohodnut podrobnosti..inak cista pohodicka..mame free..mozem sa venovat diplomke, ale aj tak sa mi nechce
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máš tiež super.ja tiež zháňam fotografa lebo svokra vybavila nejakú ženskú ale moc tomu neverím.Pretože tá pani pracovala len vo fotoateliéri a neviem či by zvládla fotky typu exteriér v prírode.Tak stále dúfam:))
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak pripajam sa k tomuto terminu. Len tento tyzden sme sa pren rozhodli a este veru nemam nic vybavene okrem miesta. Idem si vas teda precitat aby som si urobila prehlad co sa tu rozoberalo. Veru vobec netusim zatial co vsetko mi bude treba povybavovat. Planujeme malu svadbu, sobas v kostole, posedenie len s najblizsou rodinou okolo 20 ludi a potom vecer pozyvame kamaratov a robime grilovacku alebo nieco podobne. To je zatial nasa predstava ale to sa vsetko este moze zmenit.
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, prebehla som tych 11 stran a vidim, ze vy uz mate skoro vsetko prichystane a to ja len zacinam a nemam ani paru co vsetko mi treba vybavit. Citala som par stran dozadu ze nejaku ziadost na urade? To co je??? Myslim, ze asi si vezmem papier a zacnem spisovat, sa mi ale z toho az v hlave zakruti. Este tym, ze nezijem na svk tak budem mat co robit tie dva tyzdne co idem teraz domov aby som co najviac veci poriesila. Co tak mi baby poradit,co vsetko by malo byt na mojom zozname?
Odpovedať
@andy1909 ziadost o uzatvorenie manzelstva predsa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi no to som veru netusila, ze take nieco je potrebne, ale tak ved pomaly zistujem co vsetko treba a pisem zoznam :-) A to inak treba na matrike v meste odkial sme ci v meste kde sa budeme brat a ak sme z inych miest tak ja musim ist k nam a moj partner k nim alebo ako?
Odpovedať
@andy1909 nooo ved nejako to musi byt uradne podlozene :-) treba ist na matriku bud kde sa chcete brat, alebo tam, kde ma jeden z Vas trvale bydlisko... ak budete mat totiz sobas mimo "obvodu", tak tam sa platia nejake poplatky.. tak isto ak by ste chceli mat sobas mimo uradne dovolene miesto, t.j. napr. vonku... tam sa tiez daco plati...
Odpovedať
@andy1909 hmmm a teraz ma tak napadlo.. ak chcete mat sobas na SK, volala si uz na matriku, ci maju volny termin v ten den, kedy by ste chceli mat svadbu?? Lebo aj toto moze byt problem... nemusi byt uz volny termin, nakolko, pokial viem, tak na 1sobasny den maju urceny pocet ludi, ktorych sobasia...
Odpovedať
Profilova fotka
V apríli idem skúšať svadobné šaty už sa neviem dočkať:)) ako malé dieťa ked dostane novú hračku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@andy1909 neboj sa nestresuj..pekna svadba sa da vybavit aj za mesiac :)))...hlavne si zosulad termin na fare/radnici, kameru, dj, foto, salu...toto su najdolezitejsie veci, ked toto budes mat mozes riesit zvysok.....lebo mne sa napriklad teraz ked sme menili fotografa velmi tazko uz zhanal novy.....vela ich bolo na tento terminobsadenych...takze toto su zakladne veci ktore si musite ujasnit ako prve a hned to aj rezervovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariapaterova no tak sa teisme s tebou..dufam, ze nam ukazes fotky potom :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?