Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
1
12
13
Profilova fotka
@andy1909 My už máme zajednané koláče a pre cca 40 ľudí naši objednávajú 1000 ks, lebo treba uvažovať, že niečo dáte na stôl v sále,niečo na výslušky, niečo ostáva doma a my nosíme aj do práce :) @petka154 V tej cene máte výzdobu zo živých kvetov?
Odpovedať
@lulukya1 ahoj, u vás nosia koláče a torty potom aj hostia na svadbu? lebo mne sa 1000 ks zdá dosť. ale u nás je to tak, že každý kto ide na svadbu, prinesie so sebou okrem daru aj nejakú krabicu so zákuskami alebo tortu.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulukya1 @teuflerin tak je v tom vyzdoba zo zivych kvetov- na hlavny stol, za nas (take vyzdobene srdiecka), vyzdpba na stoly pre hosti - 12 kyticiek (130 ludi), vyzodoba kostola, auta, terasy, schodov do saly - to vsetko zive kvety... a potom su v tom stuhy na navleky (navleky mame v cene saly), organza na stoly, servitky, sviecky na schody do saly, plavajuce sviecky, vystrelovacie konfety, kamienky na stoly, ... tak ale ja si myslim, ze na hlavny stol ani na tie srdiecka za nas netreba zive kvety, to stacia aj umele... a tie kyticky su tiez strasne nadhodene ceny, len jedna vyde na 20 eur, kvetinarka asi ratala normalnu kyticu, ale ja chcem len jeden alebo dva vietky, ktore budu nejako vyzdobene.. takze podla mna tu cenu urcite zrazime dole... :)
Odpovedať
Profilova fotka
a este som zabudla na svietniky a vazy na kvietky na stoloch a vazy na kytice, ktore s drahym dostaneme... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin ja planujem tak 20 kusov na osobu, v lete tie kolace aj tak nejak extra nepojdu v tom teple, svokrus este donesie od nich trdelniky a nejake kolacky (buchticky) tak si myslim ze to bude stacit. My do ziadnej roboty neberieme nic kedze na svk nepracujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana0612, @andy1909 no keď si to zrátate 25 ks x 40 osôb = 1000ks, avšak nebudeme dávať hosťom do krabíc až 25 ks koláčov, ale je potreba počítať toľko kusov na hlavu, lebo niečo zjedia aj na hostine, krabica zákuskov sa u nas dava aj hudbe, popripade fararovi, do prace sa nieco donesie ako som už spomínala a človek sa ani nenazdá a sú fuč...Naši hostia nenosia na svadbu koláče, ale krsný rodičia, rodičia a starý rodičia zvyknú dať upiesť tortu :) Torty sa potom rozkrajaju a na druhy den ked k nám prídu na obed (také dozvuky) sa rozdaju v krabiciach. @petka154 keď to budeš mať všetko v živých kvetoch bude to krásne, ja si tiež myslím, že na hlavnom stole nemusia byť živé kvety, lebo niektoré sú naozaj veľmi aromatické :)
Odpovedať
@lulukya1 to ano, takto to nie je až tak veľa na osobu. a u nás je to teda menej preto, lebo nosia koláče aj hostia. a tiež dávame aj farárovi, hudbe a do práce
Odpovedať
Profilova fotka
@lulukya1 @zuzana0612 tak my tiež na 45 až 50 ludí máme tak 1000 zákuskov a tri torty čo viem určite. u nás sa prevažne nosia torty, ale dufam že každý nepríde s tortou.bude leto teplo a hlavne kde by sme to všetko dali. :-p
Odpovedať
@mariapaterova no, tak keď si to tak rátam, tak naša mama chce tiež tuším 500 ks a drahého mama tiež asi. každá strana si kupuje u nás. takže je to približne rovnako, keďže u nás ešte aj ľudia prinesú niečo. iba ma tak zaskočilo to číslo, že to je veľa, ale po prepočítaní je to asi ok
Odpovedať
Profilova fotka
Baby už len 93 dní :)
Odpovedať
Profilova fotka
V stredu sme s mamkou kúpili krížik :) taký je krásny :) a ten čas sa zase skrátil....
Odpovedať
Profilova fotka
Baby už ste rozmýšlali nad fotkami?kedy sa budete fotiť? my sme sa rozhodli, že po obrade lebo ja nechcem aby ma moj milý videl :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mariapaterova jejda, ved to sa riadne krati a my to nejak neriesime, asi by sme sa mali tomu viac venovat lebo dva tyzne pred budem mat potom ine stresy. Prave riesime oznamka tak snad aspon to dame dokopy do konca tyzdna.
Odpovedať
Profilova fotka
Inak budeme mat bielo alebo kremovo fialkovu (lilac) vyzdobu, nejaka dobra rada aku kyticu, rozmyslala som nad kalami alebo ruzami.
Odpovedať
Profilova fotka
jee bola som na skúške účesu a kaderníčka mi hovorí: no pri tvojich hustých dlhých vlasoch to vidím na 2,5 hodiny hahaha :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. noo...už sa nám to pomali ale iste veľmi kráti.dúfam, že sa vám všetkým dobre daria prípravy.už sa začínam aj tešiť pretože som mala doteraz strašný stres, ale moja polovička ma tak strašne ukľudnila, že som to od neho ani nečakala x-) že sa nemám báť a že spolu to všetko dobre dopadne a bude to pre nás ten najkrajší deň :)) tak ako pokračujete vy ostatné? Viem, že už ani moc času nemáte, tak ked sa najde tak sa ohláste že ako to ide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby....tak čo sa týka príprav mám pocit že stojím na bode mrazu...vôbec nemám naladu niečo vybavovať a niečo chystať nejako opadla eufória :( v utorok som zdobila fľaše čo budeme dávať ako výslušku a v sobotu sa chystám robiť menovky, aj keď ešte nemáme všetkých pozvaných...Vy ste na tom ako s pozývaním???
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte kocky! tak o tri tyzde o takomto case uz budeme PANI!! :) ako vam idu pripravy? vsetko uz mate? ja este potrebujem dokoncit velke pierka a urobit maslicky na flasticky pre hosti na vysluzku po polnoci... a este vytlacit a narezat menovky a etikety... :) jaaaj tento tyzden (myslim od pondelka) to uz musim dokoncit, aby som buduci tyzden mohla ist na skusku ucesu, make-upu a siat... uz sa velmi tesim, ze si ich znova obleciem!!! :) a inak neviete nahodou ake vychadza pocasie na ten nas velky den? dufam, ze nebude prsat! :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pozerala som dlhodobu predpoveď a hlásia 25 C trocha pod mrakom, ale sami vidíme aké je počasie nevyspitateľné, možno sa zapotíme :) Z prípravami je to tak, že momentálne špekulujem ako dokončiť menovky keďže som si ich vymyslela...Ešte musíme zájsť do kostola odniesť posledné doklady....Dúfam,že všetky veci už máme zajednané a že sme na nič nezabudli....
Odpovedať
Profilova fotka
@lulukya1 tak s tym ze ci sme niec nezabudli mam problem aj ja... bojim sa, ze je nieco na co som vobec nepomyslela a uvedomim si to az na svdbe... :( a ake menovky budes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@petka154 no keď si na niečo spomeniem na svadbe alebo tesne pred tak uz na to budem kaslan ved nejako to uz prezijeme :) no piekla som pernicky a dnes som ich potiahla marcipanom a vypisala cukrovou polevou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulukya1 tak ty si aka sikulka... :) my budeme mat ako darceky cokoladky pre damy a flasticky pre panov... len este treba vyrobit etikety... ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@petka154 no ja budem mať darčeky pre pánov maličké fľaštičky a pre dámy stromčeky šťastia či ako sa to volá.... :) Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuj baby aj ja stale premýšľam: čo mi ešte chýba?!určite niečo, ale neviem čo. :-D pierka amenovky a stuštičky na flaše už mám tak fakt neviem.etikety dala robiť svokra, síce som ich ešte nevidela tak teda dúfam, že budú pekné inak ]-( ale ni...a to počasie na ja veeeľmi dúfam, že sa teraz vyprší a príde nejaká pekná fronta ale nemuselo by byť 35°c :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mam konecne za sebou skusku siat, upravu a buduci tyzden ma caka skuska ucesu, plus musim kopec veci este doriesit. Tym, ze som mimo slovenska som to najek neriesila a teraz budem mat plnu hlavu vybavovania. Take, ze menovky, pierka, to som este na to ani pomaly nepomyslela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj kocky, uz sa nam to krati!!!!! :) ako ste na tom? @andy1909 @mariapaterova @lulukya1 @zuzana0612
Odpovedať
@petka154 my už začíname sumarizovať. v stredu stretkos kameramanom, ďalší týždeň s farárkou, návšteva reštiky, aby sme nahlásili menu. ale ty to máš skôr, takže máte už určite všetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no už za 6 dní.sme vo finále.už len doladovačky okolo a bude to x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petka154 taaakže dnes kameraman, v utorok kaderníčka na dorobenie melíru, a kozmetička na úpravu obočia, v stredu masáž :) vo štvrtok nechty, spoveď, v piatok zaniesť kamošovi výzdobu na auto a rozniesť koláče, v sobotu sa vyspinkať do ružova a o 8:00 nástup u kaderníčky a svadobný deň môže začať v plnom prúde :) a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak čo baby podelíte sa o zážitky a dojmy zo svadby??? :)
Odpovedať
1
12
13
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?