Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ukážem určite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, už som tu dávno nič neprispela...pohli sme sa zase o čosi dalej ked tak pozeram uz len 143 dni...aj vo vybavovackach sme postupili tiez mame konecne zajednanych kameramana, fotografa, objednane obrucky, oznamenia vytlacene, auto dohodnute, kadernicka vybavena - v aprili idem na skusku ucesu, svadobne saty sa siju :) este nam bude treba v maji matriku, oblek, popolnocne satocky, kolace, svadobna kytica a vyzdoba auta :) :) snad to bude vsetko, prajem vela sil v dalsom vybavovani a teseni sa na svadbicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes sme boli dať vyrobiť svadobné oznámenia už sa moc teším aj topánky som si bola vyberať len nemali moju veľkosť tak ich museli objednať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vybavila som už aj kyticu :) a v piatok ideme vyzdvihnúť obrúčky :) tešííím :) :) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky tak ako pokračujete a kto má čo nové?my už máme tie svadobné oznámenia doma som s nimi strašne spokojná a v pondelok si idem pre topánky.Teraz ešte zhánam nejakú bižuteriu korunku a naušnice.neviete niekto niečo poradiť napríklad e-shop?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky tak dnes som bola skušať šaty no cítila som sa ako v rozprávke :))
Odpovedať
a uz som tu aj ja :) zopar zmien terminov, ale tento je ten vyvoleny :) ako sa vam dari? stresy a nakupy v plnom prude? :)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som momentalne na svk tak riesim nejake nauky s fararom, ziadost na mestskom urade, detaily kde kde budeme mat hostinu, zarererovala som si v kvetinarstve vyzdobu, kadernicku a kozmeticku a este fotografa. Inak nemam nic ine a neviem co skor :-). Nejak nemozem pozhanat ziadnu volnu kapelu alebo dj a uz som ich peknych par obvolala.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky...tak ja neriesim teraz vobec nic.....len si vas sem tam precitam...teraz riesim statnice :(
Odpovedať
ahojte, ako ten čas letí....pred pol rokom sme začali plánovať a už sú necelé 4 mesiace pred svadbou...zháňam topánky a popolnočky momentálne....dávate si aj iné topánky a doplnky ku svadobným a popolnočným šatám? @teuflerin držím palce ku štátniciam....dlho som tu neprispela, tak si čítam príspevky, každá z nás pekne postúpila s vybavovaním a zajednávaním :-) kámoška má svadbu 21.4. a som s nou volala, že sa jej vkuse mení zasadací poriadok, musí meniť počty jedávl a menovky atd...je z toho už na nervy a vravela aby už bolo po svadbe...a to začali 4 mesiace pred svadbou všetko riešiť a zajednávať...my asi trištvrte roka dopredu...tak to si neviem predstaviť ako dopadneme my so snúbencom tesne pred svadbou :-D ale zatiaľ som max. v kľude, nestresujem, proste nič sa nedá mať tip top...očakávam to...baby, všetko budeme mať perfektné, bude svietiť slniečko, ale nebude príliš horúco...tak akurát...tešíííím sa už teraz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som tu novacik, ale aj moj termin je ten najkrajsi 4.8.12 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 dakujem si zlata..... @lubka123456 vitaj medzio nami.... no kocky ako ste na tom teda?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@teuflerin aj ja sa pridávam a držím moc palečky nech ti to len dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariapaterova dakujem..dufam ze to bude fajn....dns mam o jednej skusku...nemam anai ponatia co tam je, nakolko vcera uz jedna bola..och....som zvedava ako to dpadne.....dufam ze si stastie na mna uz sadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin určite že hej neboj :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@mariapaterova no skusku som spravilaaaaa :))) a babyyy...ako?co mate nove?chvalte sa :) @lubka123456 @mici2 @lulukya1
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no moc blahoželám
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mz sme tento týždeň povzbavovali čo sa dalo kedže sme v čechách.aj kvetinárstvo vybavené, matrika a kostol zariadený, a penzion tiež s kompletným menu na svadbu :-) spadol mi kameň zo srdca,že to všetko šlo :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariapaterova no tak to ste pekne tohos tihli :D kytica bude stat kolko s pierkom?
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin fu ešte nam nevedela presne povedat lebo celu vyzdobu bude robit tak nam spravý dobru cenu teda dufam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin blahozelam ku zvladnutej skuske :-) . No tak my ideme dnes na farsky urad pre sobasnu licenciu, kedze sa neberieme v mieste nasho trvaleho bydliska. Inak mi dost pomaha mamca, ta uz zajednala kolaciky. Nasli sme si krasny kastiel, kde by sme chceli mat hostinu ale musim sa s tou pani stretnut lebo neviem ci su kapacitne vybaveni. Kameramana, fotografa aj zivu hudbu uz mame.
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin moja kytica ma bude stáť 35 eur ( v albume tá oranžová) Vybavovačky sme nateraz posunili , lebo v piatok môj drahý odovzdáva diplomovku tak makáme na tom, a potom sa chystáme 5.5. na svadbu takže treba pozháňať nejaké šaty :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulukya1 tak to suepr cena.....:)))) no ja som diplomovku uz odovzdala takze teraz riesim skusky a podobne..tiez svadbu neriesime teraz :) a aj my ideme 5.5. na svadbu :) kde sa idete svadbit??? @lubka123456 dakujem velmi pekne....no tak to sa posuvate dopredu :) super..my ideme ku mojej cukrarke...tak uvidim ako dpapdneme...inak uz vela veci teda vacsinu mame :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin svadbička sa bude konať v Prahe :) a potom 16.6. v Bratislave a my 4.8. v Košiciach :)...máme tento rok nabytý
Odpovedať
Profilova fotka
No celkom som spokojna s pobytom na svk, cez vikend sme vybrali obrucky a aj som si vybrala saty, bola som v jednom salone, skusala, skusala a vybrala, tak ako som chcela iba uplne jednoduche tak nakoniec budem mat take princeznovske ale ved svadba je len raz v zivote :-). Musim zriadit nejaky album tiez. Pre vyzdobu sme sa rozhodli do fialkova tak budem musiet aj moju malu druzicku nejak zladit, ona jedina ma tam moze zatienit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! tak dlho som nic nepisala, riesim totiz diplomovku... ale uz mam konecne saty a aj popolnocky takze sa tomu velmi tesim.. buduci tyzden ideme za cukrarkou dohodnut co a ako a tiez mame uz druhe stretnutie s jednou pani, ktora sa nam stara o vyzdobu.. da nam predbezny rozpocet, takze drzte palce nech nespadnem z noh... :-N zaciatkom maja sa ideme fotit na oznamenie a ked uz bude hotove tak k nemu doladim aj menovky... ;-) a vy ako pokracujete s pripravami? dufam, ze velmi nestresujete... :) na to mame statnice... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pocujte baby budete na svadbe mat aj nejaky program, nejake hry a pod? ja rozmyslam ze si zavolam subor ktory by mi zatancovalo, zaspieval a potom ma zacepil pred radovym tancom ale inak neviem co dalej... A este som sa chcela opytat kolko kolacov objednavate na osobu? Mne v cukrarni povedali, ze vacsinou 30 na osobu ale mne sa to zda dost vela, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@andy1909 ahoj mne to pride moc...ja dam 5-7 ks na osobu do saly, a potom vysluzky spravim cca 7-10 ks na osobu...ked bude 4clenna osoba dostanu cca 25 ks do vysluzky.......takze si vyrataj tak...a hlavne bude leto tak kolac emoc nepojdu podla mna ako ano treba mat rezervu tak ja si naratam pocet a dam cca plus 100ks este.....ale inak mi 30 pride moc..... @petka154 tak parada ja sa tiez potrebujem uz stretnut s cukrarkou ale akosi neni casu :(
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin tak uz mam ten rozpocet... vysiel na 800 eur ale ceny su dost nadhodene, takze to planujem stiahnut na aspon 600... je v tom vsetko okrem svadobnej kytice... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petka154 no a co vsetko v tom mate?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?