Svadba 3. októbra 2009. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
a s tymto datumom je tu niekto?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom super - mám o starosť menej:-) ja len že je to pre mňa novinka - posledné 2 roky čo som chodila po nejakých svadbách, nikto nič také nemal - až teraz nejak o tom počúvam...
Odpovedať
tak moja buduca svagrina mala len klasicke papierove menovky. pocula som uz ze zapichnut do jablka menovku, alebo ze akoze spomienku magnetky dat spravit, no neviem, nepratim ku kreativcom |-|
Odpovedať
No teraz zacina byt moderne mat kopec malickosti na svadbe ako menovky, darceky, bublifuky pre deti kosiky s okvetnymi listkami no vsetko mozne aj nemozne.... je to pekne ale na druhej strane aj pomerne nakladne a neprakticke, ja neviem ale kazdemu ako sa paci... mozno ja ja podlahnem a nieco z toho kupim 8-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky. My máme tiež svadbu 3.10.2009 v PO a zháňame tiež kopu drobností. Niečo už mám, ale poviem vám ide to do peňazí, no kto je šikovný dokáže si veľa vecí urobiť sám.
Odpovedať
tak uz mame druhu polovicu juna, pochvalte sa co nove :-) U nas sa prave riesia oznamka, nevieme sa rozhodnut a tak sa nam to tahaaa...
Odpovedať
My uz mame oznamenia poriesene kedze musime ich posielat skor aby ludia zo zahranicia si stihli nakupit letinky a vsetko potrebne :-D . Taktiez budeme mat predsvadobne fotenie s nasim fotografom tak som zvedava co z nas vykuzli kedze sme obaja maximalne nefotogenicky 8-) Aaaaaaa aby som nezabudla dnes nam konecne dosli neskutocne kraasne svadobne obrucky, juj ako sa tesime:)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte...daaavno som tu nebola :-( ako vam pokracuju pripravy?
Odpovedať
ake kvety budete mat v kytici? v oktobri uz toho vela nekvitne tak stale premyslam..
Odpovedať
Myslim si ze tera je to uplne jedno ake kvety chces v kvetinarstvach mas po cely rok vsetky kvety, vsetko len zavisi od sezonnosti a potom samozrejme od ceny. Treba si vybrat co sa tebe paci najviac...
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez dufam, ze im ukazem foto a podla toho si kvety zaobstaraju, ved budem za to platit nie ? Samozrejme, ze nebudem chciet konvalinky alebo nieco podobne, ale myslim, ze aj v oktobri je na vyber velke mnozstvo kvetov... A inak pripravy pokracuju pomalicky. Zajtra idem konecne skusat saty. Obrucky na m pridu za mesiac. Nic sa mi akosi nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha až teraz ideš skušať šaty? dufam že niečo pekné nájdeš - ja som bola asi pred 3 týždňami pozerať popolnočky v tom salóne čo som mala rezervované šatky a keď som ich uvidela - sa mi vôbec nepáčili. Tak som si skúšala ďalšie a nakoniec som si rezervovala iné - a teraz som si istá že sú to "tie" šaty :-) . u nás prípravy tiež idú pomaly - nejak si stále myslíme - veď je času dosť ale ono sa to kráti... ale konečne som si kúpila topánočky - veľký problém bol zohnať niečo pekné na nízkom, ale už mám tak som rada. pochváľte sa - čo nové, už máte nejaké veci na dekoráciu - či vám to robí nejaká agentúra?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, my sme sa az teraz rozhodli, ze svadba bude v oktobri... Saty som si vybrala, su krasne. Budu mi sit uplne nove presne na mieru, lebo tie co mali boli z 2009 kolekcie a boli na vysku 180. Ja som 160 a oni ich nechceli prerabat, lebo ich nemal este nikto oblecene. Topanky som kupila minulu sobotu. Zhanala som 37, lebo 36 ma trosku tlacili a ked som v ZA nakoniec 37 nasla, tak mi boli velke :-D Kupila som 36 a budem ich este v robotke parkrat nosit, aby sa roztiahli. Z vyzdoby nemame nic a budeme si to robit sami. Ale ja napr. nechcem ani obliecky na stolicky, iba taku jednoduchu vyzdobu. A teraz ma najviac trapia oznamenia, nemam ziadnu predstavu... Vy uz mate nieco?
Odpovedať
ahojte baby, ja uz mam saty :))) Kupila som z Ukrajiny, ale musim povedat ze su krasne :), bola som v salonoch v KE ale nic moc a strasne predrazene az 300 eur za pozicanie !!!!!!!!!!!!!!! Zdalo sa mi dost! Saty, zavoj (spanielsky) a topanky ma vysli na 200 eur, ale vsetko je moje vlastne. Katarinka23 ,no nakoniec bude ta vyzdoba zeleno-kremova, lebo sa hodi k stenam v sale. A co ty ako pokracujes s pripravami! Ja este stale neviem kedy v kostole a ani ktrory vezmem, a ani farara este nemam (potrebujem dvojjazycneho), joj pomaly dostavam paniku
Odpovedať
Profilova fotka
čauteee hi no ked tak rozmyšľam - požičné za moje šatky činí 415 € ako aj mne sa to vidi kus veľa ale tak nejak na Ukrajinu sa nemam ako dostať a som troška naročná;o) ... nuž uvidime Sii - máš to super že si zohnala šatičky za tak skvelú cenu waau:-) My máme termín v kostole o 16,00 myslím že je to ideálny čas - ani nie príliš skoro ani veľmi neskoro - veď v októbri sa myslím ešte tak skoro nezotmieva však?:o) inak moje prípravy relatívne stoja. Nemám teraz nejak čas - mám teraz promocie a potom sa budem prípravám venovať naplno a aj sa na to veľmi teším. Stále rozmýšľame ako budú vyzerať naše oznámenia - veľmi nemáme predstavu takže sa uvidí. Kočky kedy si budete dávať robiť oznámenia - myslíte že stačí mesiac pred svadbou alebo sa to robí skôr? žienky inak sa nám to pomaly kráti - nejaké tie tri mesiačiky bežiace ako voda a budú nás oslovovať "pani" :-D neviem či si na to zvyknem...:o)
Odpovedať
Profilova fotka
sii, tak to mas fakt dobre, ze si zohnala tak lacno. Mna saty vyjdu cca 350 eur, ale do Ukrajiny to mam dost daleko :-) . Neviem este cas sobasa, lebo sa pojdeme potom fotit a vobec nemam predstavu ako dlho to bude trvat. Radsej by som to dala na 15:30. Uvidime. Ja by som chcela oznamka min. mesiac a pol pred svadbou, takze to sa uz dost blizi. V nedelu ideme za fararom, asi uz budu aj nejake nauky :)
Odpovedať
Ahojte kočky, pozerám, že nás je viac na 3.10. Ja ešte nemám poriešené oznamka a nemám topánky, je problém aj kúpit, bud nemajú moje číslo, alebo ked majú, tak poriadne krízy. Nie ste niektorá zo ZA, kde mám zhánat boty? Treba ich aj rozchodit, lebo nie som zrovna lodičkový typ.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monikao, ja som z PB, ale kupovala som v ZA. Je tam strasne vela obchodov s topankami. Kupila som na stvorcovom hned na rohu ako prides zo schodov je obuv a tam mali celkom pekne a aj moje cislo. Nemam rada spicate topanky a tam mali prave tie, co som chcela. Inak ak ti mozem poradit naj obchod je Chantal v Trencine v maxe. Tam to nema chybu, maju topanok a topanok. Len vtedy, ked som tam bola ja, tak nemali moje cislo na topanky co som chcela. Aj v Laugariciu bol jeden obchod, kde mali vacsi vyber svadobnych a aj mily pristup.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak som dalsia s terminom 3.oktober 2009 :-)uz sa velmi tesim,my mame vsetko skoro vybavene,pretoze hlavne ta sala a farar tiez posedenia to sa musi vybavovat naozaj aj pol roka dopredu
Odpovedať
Ahojte babenky, tak aj ja som sa konecne odhodlala napisat. Den 3.oktober je aj mojim velkym dnom,uz sa tesim! : )
Odpovedať
No pozrime sa kolko nas tu nakoniec bude.... parada ;-)
Odpovedať
ahojte tak aj my sa pripajame ku žolikom zn.3.oktober 2009 :-) Nase pripravy boli od februara, takze vsetko v pohode sme vybavili. Oblek sme kupili v anglicku, mne svadobne saty i popolnocne i Petovi vestu@franc.kravatu sije modna navrharka, co ma vsetko aj s latkami vyjde cca 12000,-- Sk a budu cistucke v avivazi... Mala som skusenost v pozicovni zlte flaky pod pazuchou, ... Obrucky uz su domka, dali sme si robit, podla obrazku a bolo velke stastie ze sme obisli viacere zlatnictva, lebo 6000,-- Sk sme usetrili. oznamenia (co sa tyka hosti uz sme popozyvali lebo šuhajko je v zahranici, tak sme si museli dat naskok :-) a ostatnym priatelom a znamym budeme posielat v septembri, este cca 200ks dorobkame. Sobas sme si dali na 16,00hod, objednanych mame mladych chalanov ktori to roztočia a rozspievaju pred sobasom a budu nas sprevadzat aj pri gratulacii pred kostolom. Detaily u farara budu uz len tesne pred svadbou, nastup, vpravo, vlavo.. co sa tyka vyzdoby, svojpomocne, lebo šuhajkova neter konci hotelovu, tak dojdu aj nejake jej kamosky. na nakupe za par korun (za vsetko cca 2000,-- Sk pre 110 ludi) sme boli vo velkosklade vo Flore v Ziline, od sviecok .... po organzu ... no parada. Vazy na kvety si ideme robit sami, obalovat obycajne 4 litrove pohare krepovym papierom a vlastne budu na podiu za nami, za hlavnym stolom, videla som to na svadbe, jednoduche a velmi pekne to ukazalo, aj na fotkach. Sperky www.svadobkaeg.sk , kupene na svadobnom veltrhu v BA a korunku som si bola dat dorobit minuly tyzden priamo u nich v Predmieri. Darceky pre hosti nam bude robit pani z okresu Martin, budu to medovnicky s carovnym slovickom : dakujeme, nase inicialky a datum .. kuk pre inspiraciu : www.balacinova.sk. Menovky (ak by ste niekto chceli poslem e-mailom) vzor cez ktory sa len daju pisat a meno je aj z jednej aj z druhej strany, cize aj ti oproti vidia ako sa kto vola , nahodou ked sa nepoznaju. je to robene v exceli. Rodicom drahy kupil v anglicku : darcekove balenie hodinky s napisom Special for mam a dali sme dorobit knihy Podakovanie rodicom, inac keby ste chceli kontakt, cca za 250,-- Sk ich robi pani z Martina , velmi pekne, este krajsie ako na www.svadobneozdoby.sk a napisala nam podakovanie nase znenie aj rovno s nasimi menami. Tak babenky prajeme vam krasne pripravy a skvele napady :-) a hlavne nech nam vyjdu luce slniecka v nas vysnivany den. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
žienkýýýýýý tak keď to dobre rátam - máme to za 80 dníí :-D ono ten čas sa dosť kráti a ešte tooooľko vecí treba vybaviť že ani neviem čo všetko ;-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
Bibik - si sa nám tu pekne rozpísala :-) waaaau veď ty už máš skoro všetko vybavené - keď nie všetko ;-) u mňa sa to pomaly rozbieha.... inak si pisala že ešte 200 ks pozvánok dorábate - koľko budete mať hostí? 8-)
Odpovedať
ahoj Katka, hosti cca 110-120 uz aj s gratulantami o 22,00 čo dojdu. hmm veru veľa , veľa ich potrebujeme pre rodinku, priateľov a znamych..spolu ich bude 350 ks ked ich uplne dorobkame do tej sieťky. sa mi aj ten znamy co nam tlaciil oznamenia ze to este tolko netalcil :-) jupiii som rada ze nas je tolkotooo 3.tio oktobrovych :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ake mate oznamka ? Ja som uz zufala. Nechcem drahe, lebo mi na tom velmi nezalezi, ale zase ani nejake trapne nie. Jedno z Pamasu sa mi paci, ale je zelene, co sa nam velmi nehodi. Uz som aj rozmyslala, ze si ich budem sama vyrabat, ale neviem aky papier a hlavne odkial + tlac, no neviem, ci by ma to nevyslo este drahsie...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte :-) iljanka my máme oznamká práve z Pamasu ( č. C5504 ) a sme veeeeľmi spokojný- naživo sú uuuuuplne perfektné... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa páči A5209, je aj lacné, len je zelené :-( Určite by som chcela oznamka okolo 15 Sk...
Odpovedať
Profilova fotka
iljanka skús im napísať mail, či by Ti to nevedeli spraviť aj v inej farbe- možno budeš milo prekvapená... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no asi skusim, aj ked si myslim, ze sa za to bude priplacat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?