Menu Forum

Svadba 3. októbra 2009. Ešte niekto?

11. okt 2009  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
Registrovala sa 12. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 595 príspevkov a 1 album. Má 41 priateľov. Okres Levice.
  • Svadba bola 3. októbra 2009
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
Registrovala sa 12. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 595 príspevkov a 1 album. Má 41 priateľov. Okres Levice.
    okres Levice
 ahoooojte, tak už len 12 dní... emoticon
aj u nás bude mať obrúčky na starosti ženíchov svedok emoticon cez víkend mi baby zorganizovali rozlúčku so slobodou, tak som sa poriadne vybláznila a myslím, že v pár podnikoch si nás zapamätajú... emoticon emoticon emoticon
dnes sa chystám na skúšku účesu, tak som zvedavá ako to dopadne, zajtra ma potom čaká skúška šiat, tento týždeň ešte ideme na faru, dohodnúť kedy budeme mať nácvik a pod... jaj len dúfam, že aj my budeme mať také počasko ako bolo tento víkednd... emoticon
21. sep 2009 o 12:36  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
Registrovala sa 26. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov a 4 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 11. júna 2016
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
Registrovala sa 26. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov a 4 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Prešov.
    okres Prešov
 jeeej žienky som sa včera normalne ukľudnila emoticon šatičky mi boli fajnučké - len malinké opravy takže pohodička emoticon ani chudnúť veľmi nemusím emoticon akurat vlasy nedopadli good - ale už riešim. a vy ste ako dopadli na skúškach šiat, účesov a tak?
22. sep 2009 o 12:38  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
Registrovala sa 14. mája 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 61 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Považská Bystrica.
    V Pružine, okr. Považská Bystrica, hostina RZ Podskalie, okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
Registrovala sa 14. mája 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 61 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Považská Bystrica.
    V Pružine, okr. Považská Bystrica, hostina RZ Podskalie, okres Považská Bystrica
 ja idem na saty dnes, tak hadam budem tiez vytesena. Chudnut urcite nemusim, maju problem s tym, ze som uz dost vela schudla a museli ich zuzovat... Na skusku ucesu nejdem, len sa pojdem ukazat vizazistke a ona uz bude vediet co a ako. Je dost sikovna, tak jej verim emoticon Zacala som vyrabat menovky, je s tym dost vela prace, vystrihovat srdiecka a tak... Podvazok (ten vencek) sme s mamou usili v nedelu a velmi sa mi paci. Dam potom foto aj do albumu. Inak material nan ma stal 1,12 EUR, len na porovnanie s tymi, co ho predavaju....
22. sep 2009 o 12:43  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
 nooo ci pana ja som svoj podvazok kupila za 7 euriky - čo je dosť rozdiel oproti tvojmu. ale zasa pompadurku a zavoj mi šila moja budúca svokra - je dosť šikovná a ušila mi to podla mojich predstav za tiež neporovnateľnú sumu emoticon
Iljanka ako sa ti podarilo schudnút? ja som chcela aspon pár kíl ale mne ani stresy nepomáhajú emoticon
22. sep 2009 o 12:55  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
 ..aj ja dnes idem na skúšku šiat a myslím, že to bude v pohode- objednávala som ich na mieru a nebolo ich treba upravovat, tak snáď sa nič za tých pár mesiacov nezmenilo... emoticon včerajsia skúška účesu dopadla uuuplne super- moja kaderníčka je prosto šikula emoticon no a skúšku make-upu som už tiež absolvovala- maximálna spokojnosť... emoticon dnes večer ma ešte čaká stretko s prevádzkarkou v hoteli, takže je toho celkom dosť... emoticon
22. sep 2009 o 13:00  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
 ..he no my ideme tiež dnes do reštiky objednať menu a dohodnuť sa čo a ako emoticon a idem si rezervovať kroj na redový tanec - hoci niesom krojový typ - ale aspon bude sranda emoticon a trošku folklóru nezaškodí ... aj vy kočky budete mať kroj na redový či len nejaké pekné šatičky?
22. sep 2009 o 13:09  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
griska11 (36 r.)
Registrovala sa 26. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov. Má 40 priateľov. Bratislava, Slovensko.
    V Poprade, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
griska11 (36 r.)
Registrovala sa 26. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov. Má 40 priateľov. Bratislava, Slovensko.
    V Poprade, okres Poprad
 Ahoj Katarinka, ja budem mat tiez kroj spolus cizmickami a tiez mi pridu zaspievat dievcata z Vagonaru, tesim sa na to, bude to mylsim si ze pekne spesrenie, a potom zas dalsie saty.... vravim ze bude normalne prehliadka emoticon))) ale aspon bude sranda emoticon Mozem sa opytat co Vas stoji menu na osobu? Som trosku zvedava lebo nam to vychadza okolo 35 Eur co sa mi zda dost.... co poviete?
menu bude asi taketo:
Aperitív: 0,1 l Hubert de luxe plus jahoda

Predjedlo: 130g Paradajka plnená francúzskym šalátom, zel. obloha, banketka

Polievka: Kurací vývar s mäsom a bylinkovými haluškami

Hlavný chod: Maso troch farieb na prirodny sposob, 200g ˝ ryža, ˝ opekané zemiaky, zeleninová obloha
Káva

Bufet
Údené pečené bravčové stehno (cca 10 kg) – porcuje kuchár pred hosťami
chren, horčica, feferóny, baranie rohy, kečup... k tomu budeme mat tzv. Gemersky svadobny kolac takze chlieb nebude

Červená kapusta 150g - 10 porcií
Vyprážané bravčové rezne 150g – 20 porcií
Domace pirohy-20 porcii
Jeleni gulas

Varene zemiaky- 15 porcii
Opekané zemiaky – 15 porcií
Parené knedle –20 porcií

Zrkadlo (syrové a šunkové nárezy, kuracie a bravčové rolády, kaviárové
vajíčka, plnené paradajky,...)
Jednohubky 3 druhy – 120 ks
Čerstvá zelenina 8 kg
Dressingy

Listový šalát so syrom a olivami 300g – 15 porcií
22. sep 2009 o 22:55  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
 ...saty vcera boli uzasne emoticon uz len okolo vystrihu trosku zuzit. Zajednala som si zavoj a kvietok do vlasov. Dnes idem kupovat bizuteriu aj k popolnocnym.

Katarinka23 - u nas nemame zvyk redovy tanec, takze ziadny kroj nie je potrebny ani cervene saty ani topanky. U nas sa tancuje s nevestou a so zenichom po polnoci po zacepceni. Schudla som, lebo som prestala jest tie moje milovane sladkosti, ale inak jem normalne az na to, ze dakedy vobec nemam chut, lebo mam stresy emoticon

Griska11 - menu nas stoji 20 EUR/osoba, ale nemame to take moderne ako vy.

Pripitok - Vermut s citronom
Predjedlo - klasicke sunkove rolky s chrenovou plnkou + chlieb
Polievka - kuraci vyvar s rezancami
Hlavny chod - kuracie prsia na prirodno + ryza, opekane zemiaky + obloha
Druha vecera - rezne s majonezovym salatom
Polnocna kapustnica
Kava kedykolvek bude niekto chciet
23. sep 2009 o 07:24  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
 ahojtee emoticon včera sme toho stihli celkom dosť ... vybrala som si kroj - na moje počudovanie mi celkom pristál emoticon takže bude srandička...teeeda ja som myslela že redový tanec je na celom Slovensku - hi aspon sa niečo nové naučím emoticon ... potom sme išli do sály objednať menu - u nas menu stojí 25,23 € - je to niečo podobne ako má Iljanka len druha večera sú plnené kuracie prsia so šunkou, syrom a šampiňonmi a po polnoci bude teplý a studený pult na spôsob švedskych stolov - samozrejme káva ... konečne máme obrúčky - sú este krajšie ako som si predstavovala - také jednodúché.. no a potom som si stihla ešte rozmliaždiť palec na pravej ruke emoticon este dobre že som ľavačka a nemam to zlomené - ale je to nepríjemné - doktor ma ubezpečil že do svadby sa to zahojí a budem sa môcť bez problémov zabávať emoticon tak dufam hihi
23. sep 2009 o 08:56  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
 ...tak aj moja skúška šiat dopadla uuuuplne perfektne- nič netreba upravovať, vybrala som si aj závoj a bižu (náušky, náhrdelník a čelenku) aj bolerko...jaaaaj už sa neviem dočkať, ako sa zatvári drahý, keď ma pred sobášom uvidí... emoticon včera som si tiež dokúpila posledné veci čo mi ešte chýbali- prádielko,samodržky a ponožky pre drahého, takže by sme už mali mať (teda dúfam) všetko...ešte vybaviť pár stretnutí a môžme sa svadbiť... emoticon emoticon emoticon
katarinka23
ani u nás nemáme redový, tiež je to tanec pre nevestu takže žiaden kroj...
griska11
u nás to vyjde 40Eur na osobu, naše menu:
aperitiv- tiež De lux s jahodami
predjedlo- mozzarela s paradjkou a bazalkou
polievka- klasika slepačí vývar s rezancami
hl.jedlo- 1/2 taniera plnené kur.prsia (šunka,syr, kápia) a 1/2 bravčová panenka s huboou omáčkou a k tomu 1/2 ryža a 1/2 opekané zemiaky a zelen.obloha
potom máme tiež bufet:
4 druhy teplých jedál (kur.soté so syr.omáčkou, minirezne-v trojobal, sezam, tekv.sem., viedenská hovädzia rožtenka a grilované kur.prsia), k tomu prílohy (zem.šalát, ryža, americké zemiaky, pečivo), šaláty (grécky, miešaný, feferóny), klasické studené obložené misy(šunka, saláma, syry, vajíčka a pod), no a ešte ovoný mix z čerstvého ovocia (snáď som na nič nezabudla)...
23. sep 2009 o 11:34  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
griska11 (36 r.)
    V Poprade, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
griska11 (36 r.)
    V Poprade, okres Poprad
 jankavladkova:
tak to som rada potom uz sa nezamyslam nad tou cenou, zdalo sa mi to prehnane ale je to nakoniec v pohode emoticon dakujem tak prijemne pripravy, "uz len zopar dni no tak nezabudni cas sa kraaati" emoticon
23. sep 2009 o 11:54  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
 griska11
emoticon emoticon emoticon ...tak to máš pravdu, čas sa kráti...ani sa nenazdáme a budeme si zvykať na nové prizvisko.... emoticon
23. sep 2009 o 12:17  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evikaa (36 r.)
Registrovala sa 13. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
    V Snine, okres Snina
fotoportrét
fotoportrét
evikaa (36 r.)
Registrovala sa 13. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
    V Snine, okres Snina
 Ahojte kocky, aj my sa berieme 3.10. a uz sa na tento den strasne tesim emoticon
23. sep 2009 o 15:17  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
 vitaj evikaa emoticon určite všetky sa už nevieme dočkať tohto dátumu emoticon - už len chvíľka a... emoticon ale som zvedavá na počasie - podľa hydrometeorologického ústavu sa má od 30.09. rapídne ochladiť, zamračiť a pršať ale my budeme optimistky a budeme veriť že bude pekne však ? emoticon
23. sep 2009 o 15:57  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
 ahojteeee, tak a už tu máme posledný víkend za slobodna... emoticon pozerala som 10 dňnovú predpoveď počasia na jednej stránke, ktorú mi poradila kamoška- vraj ju ešte nikdy nesklamala a zatial to tam vyzerá tak, že aj my by sme sa mali tešiť z pekného slnečného príp miestami polooblačného dňa(žiaden dážď)... emoticon tak dúfam, že tá www stránka ani tentokrát nesklame... emoticon emoticon emoticon
25. sep 2009 o 12:39  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
 nooo na buduci piatok budu uz ine chaosy emoticon Dufam, ze to s tym pocasim vyjde, ale ak nie, tak aj tak nic nenarobime. Hlavne aby nebolo velmi zima, lebo mne je zima aj v lete dakedy, tak nechcem byt na fotkach velmi zmrznuta emoticon
Dnes ideme dat suroviny na kolace, a potom po vinko. Baby, vyrobila som si znacku na auto "NOVOMANZELIA" - dalsie usetrene peniazky emoticon
25. sep 2009 o 15:51  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankarastik
Registrovala sa 24. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 album.
  • Svadba bola 2. októbra 2009
    V Dolnom Lopašove
fotoportrét
fotoportrét
jankarastik
Registrovala sa 24. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 album.
  • Svadba bola 2. októbra 2009
    V Dolnom Lopašove
 Ahojte babenky aj my mame termín 3.10. takže je nás viacej. Chcela by som vám všetkým popriať veľa šťastia, lasky a nech všetko vyjde podla predstav.
P.s. dúfam že bude pekné počasie emoticon emoticon
25. sep 2009 o 16:31  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
griska11 (36 r.)
    V Poprade, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
griska11 (36 r.)
    V Poprade, okres Poprad
 Joj tak pocasie uz je len v Bozich rukach, vsetkym vam prajem Pekne pocasie, dobru naladu, veselu zabavu, pevny krok a lasku v srdiecku emoticon
Tesim sa potom na Vase pocity.
25. sep 2009 o 21:10  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
 Drzim vam vsetkym palce. Nech to vsetko vyjde podla vasich predstav. emoticon
29. sep 2009 o 08:44  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
 drahé spolunevestičky - držím všetkým palčeky - nech to všetky prežijeme bez stresov, s úsmevom na tvári a podľa naších predstáv emoticon veľa šťastia!!!!! emoticon
2. okt 2009 o 08:44  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
jankavladkova (32 r.)
    okres Levice
 ahojte nevestičky, aj ja všetkým prajem, nech zajtrajší deň patrí medzi najkrajšie dni života a hlavne baby, poriadne si ho užime, veď je to náš deň... emoticon emoticon
2. okt 2009 o 14:58  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
katarinka23 (31 r.)
4
    okres Prešov
 ahojte novomanželkyyy emoticon no ako dopadol vysnívaný deň "D"? počasie bolo úplne nádherné - slniečko svietilo - celkom teplúčko bolo - čo viac sme si mohli priať. V mojom prípade všetko úplne krásne vyšlo, od príprav, cez fotenie, odobierku, obrad i hostinu s výzdobou - všetko bolo ako sen, všetko bolo dokonalé idylické ako z rozprávky. Jedinú chybičku to má, že už je po tom a že to tak rýchlo zbehlo emoticon ale všetok ten zhon a prípravy stáli za to.
Zo srdiečka blahoželám všetkým Vám ženušky a aj Vaším manželom že si vybrali práve Vás emoticon
9. okt 2009 o 09:20  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
 no caute mlade panie emoticon Ako ste to prezili? My sme mali velmi krasnu svadbu, vsetci chvalili, aj ked sa nic nestihalo emoticon My dvaja sme boli tiez spokojni. Fotky este nemame, ale hned ako budem nejake mat, tak dam do albumu.
9. okt 2009 o 09:20  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evikaa (36 r.)
    V Snine, okres Snina
fotoportrét
fotoportrét
evikaa (36 r.)
    V Snine, okres Snina
 Ahojte, tak uz to mame vsetky za sebou emoticon vsetkym prajem stastny a spokojny manzelsky zivot.
aj u nas bolo prekrasne pocasie, uzivala som si ten den naplno, najprv som sa obavala zhonu pre kadernicku, kozmeticku a tak podobne ale ked mi moj drahy volal ze uz je na ceste podla dohodnuteho harmonogramu, tak to som uz bola v pohodicke. zbehlo to ale strasne rychlo no i napriek tomu to bol moj najkrajsi den.
akurat dnes sme sa vratili z trojdnoveho romantickeho pobytu v bojniciach takze uz mame za sebou aj kratucku svadobnu cestu, ta poriadna bude az buduci rok kedze uz nemame volne dni emoticon
11. okt 2009 o 20:50  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
griska11 (36 r.)
    V Poprade, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
griska11 (36 r.)
    V Poprade, okres Poprad
 Zdravim vsetky mladuchy emoticon alebo uz inak emoticon
Prajem Vam krasny a laskou naplneny cely zvysok Vasho spolocneho zitia emoticon A aby som enzabudla koooopec krasnych a zdravych deticiek.

My sme si to uzili naplno, vsetko bolo tak, ako malo byt emoticon
emoticon
11. okt 2009 o 22:01  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš